[ad_1]

ستارگان تیم ملی مردان ایالات متحده آمریکا روز شنبه در اروپا روزهای یادبود را سپری کردند ، زیرا کریستین پولیشیچ ، وستون مک کنا و جیووانی رینا در یک روز رکورد ، نتیجه را برای باشگاه های خود به ثمر رساندند.

بر اساس انتخاب کنید. برای آخرین بار ، در تاریخ 27 آگوست 2005 ، برایان مک براید ، جرمین جونز و پدر جیووانی ، کلودیو رینا ، شبکه را پیدا کردند.

– پخش مستقیم بازی ها و پخش های مجدد به ESPN + (فقط ایالات متحده)

گل پولیشیچ در پیروزی 3-1 چلسی مقابل لیدز یونایتد در استمفوردبریج باعث شد تا او سریعترین آمریکایی باشد که 10 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است ، زیرا او فقط به 30 بازی نیاز داشت. کلینت دمپسی 57 ساله ، مک براید 36 ساله و روی وگرل 14 ساله تنها بازیکنان آمریکایی هستند که به دو رقمی رسیده اند.

در ایتالیا مورد داربی مول، مک کنا اطمینان حاصل می کند که یوونتوس حق دارد بعد از تمرکز بر روی رقبا ، تورینو ، لاف بزند در بیاکونری تساوی در پیروزی برگشت 2-1.

در بیشتر قسمت مسابقه که عقب نشینی می کرد ، مک کینا در دقیقه 78 با ضربه سر کوآندرو سر تکان داد تا مدافع لئوناردو بونوچی یک دقیقه یوونتوس را بگیرد.

در آلمان ، دورتموند به یک رعد و برق 56 دقیقه ای از راین اعتماد کرد تا تساوی 1-1 با اینتراخت فرانکفورت را حفظ کند. ملی پوش 18 ساله آمریکایی قبل از اینکه از چالش پرهیز کند و یک ضربه مهار ناپذیر بین کوین تراپ دروازه بان فرانکفورت و تیرک دروازه او ایجاد کند توپ را از جادن سانچو جمع کرد.

رینا بعد از مسابقه گفت: “البته خوب بود که یک گل بزنم ، اما فکر می کنم من باید یکی دو گل بزنم و یک پاس گل بدهم.”

“اما ، بله ، حدس می زنم مثبت باشد که من گل زدم – امیدوارم که در آینده بتوانم یک یا دو مورد دیگر بدست آورم.”

در همین حال ، تایلر آدامز ، دیگر بازیکنان آمریکایی در عمل روز شنبه تایلر آدامز بود که با نتیجه 3-3 در بایرن مونیخ برای RB لایپزیگ به میدان رفت و سرژینو دست ، بازیکن اصلی بارسلونا در باخت 2-1 مقابل کادیز[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر