UFC Fight Night for Home – آنتونی اسمیت هنوز تمام نشده است. میگوئل بعزا را دنبال کنید


صفحه ESPN توسط برت اوکاموتو ، مارک ریموندی و جف واگنهایم بزرگترین داستانهای شنبه شب مبارزه UFC را از بین می برد ، از جمله آنچه در انتظار آنتونی اسمیت پس از پیروزی در دور اول مقابل دوین کلارک است.. پس از لغو نبرد Curtis Blades-Derrick Lewis ، این نبرد جایگزینی برای رویداد اصلی بود.

واگنهایم: سه دور؟ پنج دور؟ آنتونی اسمیت همچنین می تواند رویداد اصلی تعویض را یک مسابقه 12 دوره شنبه شب بخواند. دریافت اسمیت فقط در 2 دقیقه و 34 ثانیه در نبرد با دوین کلارک ، اسمیت برای آزمایش استقامت خود فراخوانی نشده است – مگر اینکه مقاومت 50 ساله نبرد حرفه ای یک مرد را در نظر بگیرید.

تنها در سال گذشته ، اسمیت جان جونز را برای کسب عنوان سنگین وزن سبک به چالش کشید. او آن شب را از دست داد و او در سه نبرد با سه باخت شروع به کار کرد. UFC هنوز به نوعی او را در رتبه 6 قرار داد ، اما او از ESPN و دیگران انصراف داد. آیا او در سن 32 سالگی ناپدید شد؟

اسمیت پاسخی برای آن داشت ، که نه تنها با اجرای خود ، بلکه با کلماتی که گفت – نه ، فریاد کشید – در حالی که هنوز در هشت ضلعی بود ، آن را داد. همانطور که بلافاصله پس از پیروزی خود به اطراف چرخید ، اسمیت به هرکسی که گوش کند فریاد زد: “من مادران جایی نمی روم — خوب! خوب ، همانطور که محمد علی یک بار گفت: “اگر درست باشد ستایش نیست.”

شنبه شب ، اسمیت مانند جنگنده ای به نظر می رسید که به جایی بالاتر نمی رود. او نه تنها به ستون پیروزی راه پیدا کرد ، اگرچه این خود سفر او به اوماها ، نبراسکا را به یک سفر لذت بخش تر تبدیل می کند. اما ببینید که چگونه او “W.” او با اخراج یک قهرمان سابق کشتی ملی از دانشگاه شروع کرد. سپس ، هنگامی که اولین تلاش برای پاس دادن او رد شد و کلارک موضع خود را به او تغییر داد ، اسمیت کمترین روحیه را نداشت. او فقط یک گاز سه ضلعی را از پایین قلاب کرده بود تا زودتر به برنامه ریزی نزدیک شود.

این اولین برد اسمیت در بیش از یک سال بود ، اما یک بار دیگر نشان داد که وقتی پیروز می شود ، این کار را با لذت انجام می دهد. هشت پیروزی آخر او ، که به سال 2016 برمی گردد ، همه در فینال بود. مورد بعدی؟

حتما بخوانید:
راخون روندو پس از خداحافظی از لس آنجلس لیکرز با آتلانتا هاوکس قرارداد 2 ساله بست

دشوار است بگوییم چه کسی قفس را با اسمیت به اشتراک می گذارد. وی با بیان اینکه برنامه اش این است که به آرامی به اوج برسد ، از دادن اطلاعات اضافی خاص خودداری کرد. او قبلاً با چندین نفر از اعضای برتر 10 جنگیده است. بنابراین ممکن است نیکیتا کریلوف؟ تقریباً همینطور به نظر می رسد. از آنجایی که من در این آخر هفته UFC جامع انجام دادم ، گمان می کنم اسمیت رزرو مورد نظر خود را بدست خواهد آورد. و او لیاقت آن را برای عملکرد روز شنبه خود دارد.

تنها جنگنده موجود در این نقشه که به جلو حرکت می کند ، میگوئل بعزا است

اوکاموتو: هیچ کس بیشتر از بائزا در روز شنبه یا کل هفته تحت تأثیر من قرار نگرفت. این کار با حباب در UFC شروع شد. او با سه فینال 3-0 ، از جمله ناک اوت مت براون در ماه مه ، 3-0 است. استعداد او در پاهایش آشکار است ، اما او چین و چروک جدیدی را در این پیراهن به ما نشان داد و اولین پیروزی حرفه ای خود را ثبت کرد.

این بازیکن 28 ساله بدون شکست است و اگرچه تنها 10 مبارزه زیر کمربند خود دارد ، اما خارج از سن خود جعلی به نظر می رسد. پیروزی شنبه در برابر حریفی با بیش از دو برابر مسابقات حرفه ای بسیار چشمگیر بود.

بعضا ، نه اینکه این مورد در ورزشهای رزمی کاملاً ضروری است ، اما این مرد دارای کاریزما است. وی به مدت یک هفته ، Paul Felder ، مفسر و سبک وزن UFC ، “آقای فلدر” را صدا کرد. او داستان قابل توجهی در مورد مبارزه آماتوری بدون مجوز در برابر وزن سنگین وزن UFC ، نیکو پرایس ، سالها پیش به اشتراک گذاشت. و او داستانی در مورد چگونگی بدست آوردن نام مستعار “کارامل تندر” داشت – به طور خلاصه ، او فکر می کند دوستش در طول کار آماتور خود را تحویل یک گوینده حلقه در مورد او می داد. نمی دانم بالاخره بعضا به چه میزانی می رسد اما توانایی های بالقوه زیادی دارد.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

بهترین پایان شب متعلق به جینا مازنی است

ریموند: ضربات کبدی در UFC به اندازه کافی نادر است. نه اینکه ضربات جلوی کبد منجر به فینال شود. اما این دقیقاً همان کاری است که مازانی شنبه شب با رافائل استوویچ انجام داد. او یک گام به جلو لکنت زبان را برداشت و یک ضربه جلویی سمت چپ به بدن استوویچ انداخت که باعث شکست اوستوویچ شد. داور مارک اسمیت برای جلوگیری از جنگ مجبور به پریدن شد. مازانی همان ضربه ابتدایی این راند را دریافت کرد که باعث آسیب دیدگی استوویچ شد. دو برابر شد ، اما استوویچ از این ضربه جان سالم به در برد. او نمی توانست این کار را برای بار دوم انجام دهد.

این ضربه فقط چیزی در مورد لهجه طبل مازانی نبود. این منجر به اولین پیروزی UFC در سه سال گذشته شد و به طور بالقوه مانع از آزادی دوم از صعود شد. برای Danger ، او بسیار بزرگتر بود – که سخت کوشی اش نتیجه داد. مازانی امسال با نامزدش تیم الیوت ، یک گروه پرواز UFC ، از لاس وگاس به میسوری نقل مکان کرد. در آنجا ، او تمرینات خود را زیر نظر مربی بسیار مورد احترام (و مبارز UFC) جیمز کراوز آغاز کرد و بدن خود را تغییر شکل داد ، از سنگین وزن به سبک وزن کاهش یافت. تغییرات بزرگ منجر به موفقیت بزرگ و دوام بالقوه در یک بخش جدید شد.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید