UCF Knights QB McKenzie Milton دو سال پس از آسیب دیدگی زانو وارد درگاه انتقال می شود


مکنزی میلتون ، مهاجم تیم ملی UCF ، روز پنجشنبه وارد درگاه نقل و انتقالات شد و کار 5 ساله خود را با شوالیه ها به پایان برد تا امیدوار باشد که آخرین شانس برای کسب شغل ابتدایی باشد.

میلتون پس از پیچ خوردن زانوی راست و آسیب دیدگی تاندون ، عصب و شریان در طی یک بازی در نوامبر 2018 ، دو سال است که بازی نکرده است. او طی دو ماه گذشته دائماً برعکس کار کرده و تیم پیشاهنگی UCF را هدایت می کند. ، تشنه فرصتی دیگر برای بازی.

با دیلن گابریل ، که به عنوان یک بازیکن خط دفاعی برای UCF تاسیس شد ، برای میلتون مشخص شد که برای رسیدن به هدف خود برای شروع دوباره ، باید مجبور به ترک شود.

میلتون در مصاحبه اختصاصی با ESPN گفت: “من می دانم که ساعت من درحال تیک زدن است.” “من فقط یک سال دیگر فرصت بازی دارم و حرکتی که دیلن دارد ، من نمی خواهم در رختکن جنجالی ایجاد شود. او در UCF حق ابتکار را به دست آورد. من این را می بینم و احساس می کنم برای UCF و برای خودم ، در جای دیگری ادامه می دهم. سعی می کنم رویای بازی در NFL را دنبال کنم ، بنابراین باید بهترین فرصت را به خودم بدهم. “

میلتون صبح روز پنجشنبه ، پس از مکالمات متعدد در روزهای اخیر با گابریل و مربی UCF ، جاش هوپل ، که امیدوار بودند او را ماندن کنند ، تصمیم خود را به هم تیمی های خود گفت. این تصمیم حتی سختگیرانه تر هم گرفته شد زیرا میلتون و گابریل دوستان نزدیک هستند. در واقع ، گابریل UCF را بیشتر به این دلیل انتخاب كرد كه میلتون از هاوایی راه را برای او هموار كرد.

میلتون گفت: “این بسیار احساسی است ، اما این یکی از چیزهایی است که من و دیلن تنها هستیم.” “او در UCF خودش است و من فقط احساس می کنم که من در حال پایان است ، بنابراین احساس می کنم مشعل تحویل داده شده است. او به کارهای بزرگ ادامه خواهد داد. این یک تصمیم دشوار است ، اما این منطقی ترین است.

حتما بخوانید:
چگونه با استفاده از اسباب بازی 1,000,000 دلار به دست آوریم

“هیچ احساس تلخی برای UCF وجود ندارد. من همیشه از سیاه و طلا خونریزی خواهم کرد. این پایان یک فصل برای من و حرفه بازیگری من در اینجا است ، و این احتمالاً قسمت تلخ آن است. ما در زمان من در اینجا موفق شدیم به چیزهای زیادی دست پیدا کنیم و این نبود چیزی جز برکت “

میلتون ، که در حرفه UCF خود یک تخلف کل 9730 یاردی و 92 تخفیف را گزارش کرد ، در سال 2016 به عنوان یک دانشجوی سال اول شروع به کار کرد ، اما بهترین کار در آینده بود. شوالیه ها در سال 2017 با پیروزی برابر اوبرن در Chick Fil-A Peach Bowl بدون شکست شکست خوردند تا فصلی را که در آن قهرمان ملی اعلام شده بودند ، هدایت کنند. میلتون همچنین در سال 2018 UCF را به یک شکست بدون شکست 11-0 هدایت کرد و رقابت سالانه مقابل USF را رهبری کرد.

وقتی کوارتر دوم این بازی را به زانو زد ، همه چیز برای او تغییر کرد. در ساعتهای بسیار عصبانی پس از آسیب دیدگی ، پزشکان بیمارستان عمومی تامپا برای نجات پای او از قطع عضو تلاش کردند. از آنجا راه طولانی برای بهبودی آغاز شد. جراح میلتون در مینه سوتا در تابستان گذشته به او اجازه داد فوتبال را از سر بگیرد. در مصاحبه اخیر با ESPN ، مربی سرمربی UCF مری وندر هیدن گفت که زانوی میلتون پایدار است و قدرت او “در حد طبیعی” است.

میلتون در حال آماده سازی نواری برای مربیان آینده است که شامل نکات برجسته او در بازی و کارهای تیم پیشاهنگی او در این فصل است – چیزی که فکر می کند با شروع گام بعدی در مسیرش مهم است. میلتون می داند هنگامی که شروع به ارزیابی علاقه به برنامه ها می کند ، س questionsالاتی درمورد زانو و انقباض طولانی مدت وی دریافت خواهد کرد و آماده پاسخ دادن به آنها است.

حتما بخوانید:
رکس بورکهد ، نیو انگلند پاتریوت از ناحیه زانو آسیب دیده است

میلتون گفت: “من قصد دارم به آنها بگویم که احساس خیلی خوبی دارم و یک فیلم دارم که می تواند آنها را از تیم پیشاهنگی نشان دهد ، همه پرتاب ها را انجام می دهد ، و پرتاب ها را در حال اجرا انجام می دهد.” “اما من همچنین به آنها اطلاع خواهم داد که من آماده رقابت در یک توپ بهاری کامل برای شروع کار خواهم بود و تا زمان تغییر فصل ، 100 درصد آماده کار خواهم بود. در این امر اطمینان دارم. چیزی برای پنهان کردن ندارم. “لازم نیست نگران باشم. اگر موضوعی بود که نگران آن بودم ، احتمالاً چنین اقدامی نمی کردم.”

میلتون اظهار داشت که امیدوار است به موقع برای ترم بهار در ژانویه مدرسه جدیدی پیدا کند تا بتواند آشنایی با هم تیمی ها و مربیان جدید خود را بدست آورد. او می خواهد تیمی پیدا کند که شانس پیروزی داشته باشد ، این تیم خط حمله خوبی دارد و به یک بازیکن خط حمله قدیمی نیز احتیاج دارد اما در تصمیم گیری عجله نخواهد کرد.

قدرت ، تناسب اندام و تیم پزشکی با توجه به هر آنچه او در دو سال گذشته تجربه کرده است به همان اندازه مهم هستند. اما میلتون همچنین می گوید احساس بهتر از همیشه دارد.

میلتون گفت: “زانوی من قوی است ، تمام رباط هایم کاملا سالم است ، من از هر زمان دیگری قویتر هستم و به حمله به توانبخشی خود ادامه خواهم داد.” “حتی اگر من پاک شده ام ، من می دانم که هنوز چیزی برای انجام وجود دارد ، فقط باید روز به روز مرتب شود. همانطور که آگوست دور می زند ، من می دانم که دوباره مثل یک بازی توپ خواهد بود. من واقعاً از این موضوع هیجان زده هستم.”
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید