Seahawks TE Greg Olsen با یک مصدومیت از ناحیه فاشیا ترک شد. تیم از پاره شدن می ترسد


سرمربی پیت کارول گفت ، گرگ اولسن ، پیشکسوت سیاتل سیهاکس پنجشنبه شب با نتیجه 28 بر 21 برابر میهمان آریزونا کاردینالز پیروز شد و تیم از ترس پارگی فاشیا در پای چپ او بود.

اولسن با درد واضحی سقوط کرد ، در حالی که حدود 11 دقیقه از کوارتر چهارم باقی مانده بود. آنها به او کمک کردند تا بدون فشار آوردن پاها از زمین خارج شود و او را به چادر پزشکی منتقل کردند. سرانجام اولسن تا پایان بازی کنار گذاشته شد.

کارول گفت: “او از ناحیه مجروحیت از ناحیه فاشیا دچار آسیب دیدگی شده است. “او دقیقاً می داند که چیست. گاهی اوقات وقتی که اتفاق افتاد – ما فکر می کنیم – این بهترین چیز برای بهبود سریع است. بنابراین ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد و بهترین آرزوها را برای او داریم. امیدواریم که بتواند آن را بازگرداند این واقعیت که او قبلاً چنین چیزی را داشت واقعاً به او کمک می کند تا بفهمد چه چیزی بعدی است.

از کارول سال شد که آیا تیم فکر می کند اولسن می تواند در این فصل برگردد؟

وی گفت: “من هنوز این را نمی دانم.” “بازگشت بسیار خوبی برای پسران انجام شده است که باعث می شود شما فاشیای خود را از بین ببرید. در حال حاضر ، او واقعاً احساس ناراحتی و همه اینها کرده است. اما ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. دیگر نمی توانم به شما بگویم. بگذارید خیلی زود در مورد آن صحبت کنیم. “

کارول گفت که مبارزه مناسب با براندون شل مچ پا را پیچ خورد ، اما از شدت آسیب دیدگی نداشت. وی گفت: اجتناب از کریس کارسون ، که چهارمین بازی متوالی خود را در پنجشنبه شب از دست داد ، باید هفته آینده بدون شکست بازگردد.

Seahawks قبل از بازی با Philadelphia Eagles در روز دوشنبه ، 30 نوامبر ، حداقل خداحافظی می کند.

اولسن 35 ساله پس از گذراندن 9 کارزار قبلی با کارولینا پانترز ، در ماه فوریه با Seahawks یک قرارداد 7 ساله به ارزش 7 میلیون دلار امضا کرد. در فصول اخیر او با آسیب دیدگی از ناحیه پا برخورد کرده است.

اولسن پنجشنبه شب دو جیب برای 20 یارد داشت. او 23 پذیرش برای 224 گز و یک بار برای فصل دارد.

وی پس از بازنشستگی قراردادی به عنوان تحلیلگر تلویزیون فاکس امضا کرد.

ویل دیسلی ، جیکوب هلیستر و تازه وارد دور چهارم کولبی پارکینسون انتهای باریک پشت اولسن در فهرست 53 نفره Seahawks هستند. آنها همچنین تازه کارهای استفن سالیوان (دور هفتم) و تایلر موبری (بدون پیش نویس) را در تیم آموزشی خود دارند. لوک ویلسون دانه دیرینه سیاتل پس از آزادی اخیرش از Seahawks به تیم مربیگری بالتیمور ریونز رسید.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>