[ad_1]

مربی اوهایو ، رایان دی ، که یکی از چندین نفری بود که هفته گذشته به عنوان بخشی از برنامه باکی آزمایش COVID-19 مثبت شد ، در صورت حضور باکی در تمرین روز شنبه در میشیگان به موقع تمرین نخواهد کرد. بازی دولتی ، سخنگوی مدرسه روز سه شنبه به ESPN تأیید کرد.

روز دوشنبه اولین روز است ، 41 سال است ، شما طبق دستورالعمل های CDC می توانید برگردید. سرمربی دستیار و مربی خط دفاعی لری جانسون مسئولیت مربیگری را در روز بازی عهده دار خواهد شد ، اما وضعیت اوهایو هنوز نامشخص است.

روز جمعه ، ایالت اوهایو تصمیم خود را برای لغو بازی خود در ایلینوی و تعلیق کلیه فعالیتهای تیم به مدت نامعلوم اعلام کرد ، پس از اینکه برنامه از 7.5٪ در میزان مثبت جمعیت عبور کرد ، که توسط ده بزرگ به عنوان تعداد افراد مثبت تعریف شده است ، به عموم افراد در معرض خطر تقسیم می شود.

روز دوشنبه ، تمام بازیکنانی که در انزوا یا قرنطینه نبودند ، توانستند برای تمرینات گروه های کوچک به مرکز ورزشی وودی هیز برگردند و همه مسابقات به صورت مجازی ادامه دارند. روز می تواند در جلسات مجازی شرکت کند.

روز شنبه ، دی گفت اوهایو احتمالاً باید تا روز پنجشنبه به تمرین برگردد و یک تمرین سخت بعلاوه یک پیاده روی در روز جمعه داشته باشد تا برای مسابقه در میشیگان آماده شود.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر