Ryan Day به دلیل پروتکل های ویروس کرونا در صورت بازی سطل های ایالت اوهایو در روز شنبه نمی تواند تمرین کند


مربی اوهایو ، رایان دی ، که یکی از چندین نفری بود که هفته گذشته به عنوان بخشی از برنامه باکی آزمایش COVID-19 مثبت شد ، در صورت حضور باکی در تمرین روز شنبه در میشیگان به موقع تمرین نخواهد کرد. بازی دولتی ، سخنگوی مدرسه روز سه شنبه به ESPN تأیید کرد.

روز دوشنبه اولین روز است ، 41 سال است ، شما طبق دستورالعمل های CDC می توانید برگردید. سرمربی دستیار و مربی خط دفاعی لری جانسون مسئولیت مربیگری را در روز بازی عهده دار خواهد شد ، اما وضعیت اوهایو هنوز نامشخص است.

روز جمعه ، ایالت اوهایو تصمیم خود را برای لغو بازی خود در ایلینوی و تعلیق کلیه فعالیتهای تیم به مدت نامعلوم اعلام کرد ، پس از اینکه برنامه از 7.5٪ در میزان مثبت جمعیت عبور کرد ، که توسط ده بزرگ به عنوان تعداد افراد مثبت تعریف شده است ، به عموم افراد در معرض خطر تقسیم می شود.

روز دوشنبه ، تمام بازیکنانی که در انزوا یا قرنطینه نبودند ، توانستند برای تمرینات گروه های کوچک به مرکز ورزشی وودی هیز برگردند و همه مسابقات به صورت مجازی ادامه دارند. روز می تواند در جلسات مجازی شرکت کند.

روز شنبه ، دی گفت اوهایو احتمالاً باید تا روز پنجشنبه به تمرین برگردد و یک تمرین سخت بعلاوه یک پیاده روی در روز جمعه داشته باشد تا برای مسابقه در میشیگان آماده شود.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>