Philadelphia Eagles QB کارسون ونتز مسئولیت مبارزات خود را بر عهده می گیرد

[ad_1]

فیلادلفیا – کارسون ونتز ، مهاجم عقاب مسئولیت مبارزات خود را طی خطاب به این تیم به عهده گرفت ، حرکتی که در رختکن طنین انداز می شود زیرا به نظر می رسد فیلادلفیا روند شکست 3 بازی خود را در روز یکشنبه برابر Green Bay Packers قطع کرده است.

براندون گراهام ، پیشکسوت دفاع گفت: “اولین قدم این است که بپذیرید در کجا اشتباه می کنید ، و این همان کاری است که من عاشق آن هستم ، همان کاری که کارسون انجام داده است.” “وقتی با تیم صحبت کردیم ، او می دانست که باید مالک برخی از کارهایی باشد که انجام می داد و به ما گفت که با الاغش کار می کند تا مطمئن شود که قصد دارد کارهای زیادی را بهتر انجام دهد. و این تمام. مردم می خواهند بشنوند که شما باید مالکیت خود را بدست آورید و ما می توانیم پیش برویم. اینگونه روابط شما برقرار می شود: مالکیت کاری که انجام می دهید. “

ونتز در بدترین فصل زندگی حرفه ای خود گیر کرده است. وی در رهگیری (15) و گونی (46) ، در تکمیل درصد (58.1٪) در رتبه 31 و در بخشهای تجربه 30.0 (6.02) قرار گرفت. نتیجه سنگین دیگر در باخت دوشنبه مقابل سیاتل سیهاوکس به عقاب ها کمک کرد تا در نتیجه 3-7-1 تسلیم شوند.

سرمربی داگ پدرسون در مارس 2019 ، پس از گزارشی درباره وضعیت ونتز در رختکن ، اظهار داشت که ونتز می تواند با “کمی آسیب پذیرتر ، کمی قابل دسترسی تر” ، به یک هم تیمی بهتر تبدیل شود و معتقد است آنچه ونز در این هفته انجام داده است نشانه پیشرفت وی در این زمینه است.

“او درک می کند که باید بهتر بازی کند. و برای اینکه او بایستد و مالکیت تیم را بدست آورد و صریحاً آسیب پذیری را نشان دهد ، من فکر می کنم این برای هر بازیکن نشانه رشد است و ما چند بازیکن داشتیم که این هفته این کار را انجام دادند ، “پدرسون گفت. “این فقط نشان می دهد بازیکنان جوان ما – و من هنوز کارسون را در این جوان می دانم [category]، فقط پنج سال در این لیگ هنوز نسبتاً جوان است – که آنها علائم بلوغ و رشد و مهارت های رهبری را نشان می دهند ، به خصوص از بازیکن خط حمله شما.

“دیدنش خوب بود. و امیدوارم گفتگوهایی که طی ماه گذشته با او داشته ایم ممکن است او را به مسیر درستی سوق دهد.”

با نقض ، پدرسون اعتراف كرد كه اخيراً بعضي از مسئوليت هاي بازي در زمينه چند دستيار خود را ، همانطور كه ​​توسط Philadelphia Inquirer گزارش شده است ، انجام داده و مجدداً اظهار داشت كه اين هفته در برابر ميزبانان در ميز باقي مانده است.

وی گفت: “من در حال حاضر بازیکن هستم. به نظر می رسد که من کاملاً تسلیم شده ام. اینطور نیست.” “اگر بخواهم بخشی از راه حل مشکلات توهین آمیز ما باشم ، پس می خواهم بخشی از راه حل باشم ، هر آنچه که لازم است و هر چه به نظر می رسد ، خواه عناصر برنامه بازی باشد ، یا تماس بازی یا هر چیز دیگری در بازی . اما در پایان ، این تصمیمات من است که ما جلو می رویم.

“این چیزی است که من باید آن را عمیق کنم و به دنبال کمی روح باشم ، زیرا من دوست دارم آن را انجام دهم ، اشتباه نکنید ، بسیار سرگرم کننده است و هنگام انجام آن شما را به وجد می آورد و هیجان می آورد ، اما من آن را در داخل نگه می دارم. و من روی تیم تمرکز خواهم کرد. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme