Pac-12 برای اجازه دادن به مسابقات فوتبال در خارج از کنفرانس

[ad_1]

Pac-12 محدودیت های خود را برای برنامه های مربوط به فصل 2020 کاهش داده و اجازه می دهد مسابقات فوتبال در صورت داشتن برخی از معیارها در خارج از کنفرانس انجام شود.

کمیساریا لاری اسکات در بیانیه ای گفت: “Pac-12 متعهد است حداکثر انعطاف پذیری را داشته باشد تا به دانشجویان ورزشکار فوتبال ما فرصت رقابت بدهد و در عین حال اطمینان حاصل کند که سلامتی و ایمنی اولویت اول ماست.”

Pac-12 سه ماده را ذکر کرده است که باید یکی از تیم های آن برای انجام بازی بدون تماس کنفرانسی رعایت شود.

مخالفان باید بتوانند به آزمایشات Pac-12 و پروتکل های ایمنی مربوط به COVID-19 پاسخ دهند ، که شامل PCR هفتگی و آزمایش آنتی ژن روزانه برای هر روز تماس نزدیک با فعالیت ورزشی است.

تیم های Pac-12 باید میزبان باشند و بازی ها باید توسط ESPN یا Fox Sports ، شرکای تلویزیونی کنفرانس پخش شوند.

درصورتی که یک تیم Pac-12 بازی را بدون جلسه کنفرانس در ابتدای هفته برنامه ریزی کند و حریف Pac-12 در پایان روز ، پنجشنبه همان هفته در دسترس قرار بگیرد ، Pac-12 نیاز به یک مسابقه بین تیم های کنفرانس خواهد داشت.

کلرادو پس از لغو بازی روز یکشنبه مقابل آریزونا ، این هفته تیم حریف Pac-12 بدون حریف است. هفته گذشته ، پس از لغو بازی های قبلی در هر دو مدرسه ، این کنفرانس روز یکشنبه با کالیفرنیا و UCLA جفت شد.

کلرادو روز پنجشنبه بیانیه ای صادر کرد و گفت که علی رغم تصمیم Pac-12 ، انتظار نمی رود که یک آخر هفته برای یک کنفرانس حریف تعیین کند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme