NBA پروتکل های امنیتی COVID-19 را در یک کتابچه راهنمای 134 صفحه ای شرح می دهد


پیش از آغاز اردوهای آماده سازی در NBA در هفته آینده ، لیگ یک پروتکل ایمنی و بهداشتی جامع برای فصل 21-2020 در NBA تنظیم و آن را برای تیم های خود ارسال کرد.

این سند که از ESPN به دست آمده بیش از 100 صفحه است و شبیه سندی است که توسط لیگ برای مدیریت همه آنچه در حباب ایجاد شده در Resort World Walt Disney در اورلاندو ، فلوریدا ، در تابستان امسال رخ داده است ، شبیه است.

اما این بار لیگ سعی خواهد کرد بدون استفاده از قرار گرفتن در داخل حبابی که با موفقیت از دنیای خارج مهر و موم شده است ، با ویروس مبارزه کند.

و همانطور که در این سند وجود دارد ، لیگ یک سیستم قانونی برای آنچه که در صورت مثبت بودن آزمایش COVID-19 برای کسی اتفاق می افتد ، ایجاد کرده است. در چنین سناریویی ، دو روش بازگشتی وجود دارد: یک رزولوشن مبتنی بر زمان و یک رزولوشن مبتنی بر آزمون.

با توجه به قطعنامه مبتنی بر زمان ، فرد آلوده باید حداقل 10 روز از تاریخ اولین آزمایش مثبت یا بروز علائم در صورت وجود داشته باشد. حداقل 24 ساعت پس از ناپدید شدن تب آنها بدون استفاده از دارو ناپدید شد. و علائم دیگر بهبود یافته است ، در حالی که توجه داشته باشید که از دست دادن چشایی یا بو به تنهایی مانع از انزوای کسی نمی شود.

طبق قطعنامه مبتنی بر آزمون ، فرد باید حداقل دو آزمایش PCR منفی متوالی از نمونه های گرفته شده با فاصله حداقل 24 ساعت برگرداند.

حتما بخوانید:
منابع - گوردون هیوارد از بوستون سلتیکس از بازیکن آزاد خودداری می کند

در هر صورت ، هر بازیکنی که مصمم است از تست آزمایش مورد مثبت جدیدی داشته باشد – اعم از اینکه علائمی داشته باشد یا نداشته باشد – حداقل 10 روز از آزمون مثبت یا از بین بردن علائم واجد شرایط تمرین نیست چنین.

بعد از اینکه بازیکن حداقل 10 روز منتظر ماند ، باید دو روز را به تنهایی تمرین کند ، بدون اینکه با کسی تعامل داشته باشد یا در فعالیت های تیمی شرکت کند ، هر زمان که در مرکز باشد ماسک بزند – چه تمرین کند یا نکند – و باید در غربالگری قلب شرکت کنند. بنابراین هر بازیکنی که آزمایشات مثبتی داشته باشد حداقل 12 روز قبل از بازگشت به بازی باید از دست بدهد.

هر بازیکنی که به یک مورد شدید COVID-19 مبتلا شده باشد یا در هر زمان در بیمارستان بستری شده باشد ، لازم است حداقل سه روز کامل تحت نظر باشد تا قبل از اینکه از بازیافت شود ، برای بازیافت آزاد شود.

وقتی کسی از نظر ویروس کرونا مثبت است ، تیم ها باید مراحل مختلفی را طی کنند ، از جمله: گزارش آزمایش مثبت به مقامات محلی. ردیابی تماس با همه مخاطبین نزدیک هر ناحیه ای را که تیم یا میدان آن کنترل می کند ، جایی که فردی که در این آزمون شرکت کرده از آخرین تست منفی خود است ، تمیز و ضد عفونی کنید. و با آزمایش مثبت یک محفظه عایق برای صورت قرار دهید.

تیم ها معمولاً نمی توانند هزینه بازیکنان خود را پرداخت کنند ، زیرا این روش راهی برای دور زدن سقف حقوق لیگ است. با این حال ، در این شرایط منحصر به فرد ، لیگ از این امر منصرف شده است تا تیم ها بتوانند هزینه پناهگاه همه بازیکنانی که آزمایش مثبت دارند را پرداخت کنند.

حتما بخوانید:
شاهین دید سهند -هایک ویژن در تبریز|دوربین مداربسته در تبریز

در مورد احتمال توقف فصل – مانند NBA در ماه مارس – لیگ مشخص نمی کند که چه عواملی منجر به چنین تصمیمی می شود ، که باید دوباره تکرار شود. در عوض ، فقط بیان می کند که “ظهور پرونده های مستقل یا تعداد کمی یا در غیر این صورت موارد COVID-19 نیازی به تصمیم گیری در مورد تعلیق یا لغو فصل 21-2020 ندارد.”

در این سند آمده است که هدف آن “ارتقا strategies استراتژی های پیشگیری و تخفیف برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ویروس کرونا” است ، اما برخی از بازیکنان و کارکنان این ویروس را آلوده می کنند.

از آنجا که لیگ با واقعیت تیم هایی روبرو می شود که مجبورند از کشور عبور کنند تا فصل عادی 72 بازی و مرحله پلی آف پس از آن را به پایان برسانند ، محدودیت سفر 45 نفره را برای هر تیم – از جمله 17 بازیکن – در نظر گرفته است. در این پروتکل آمده است که “همانطور که در بازار تیم آنها وجود دارد ، اعضای مسافران نیز موظف خواهند بود خطرات مربوط به مدیریت سلامت خود را به حداقل برسانند و سلامتی همه افراد شرکت کننده در فصل 21-2020 را بهبود بخشند.”

همچنین گفته شده است که اطلاعات اضافی در مورد آنچه مسافران مجاز به انجام جاده هستند در تاریخ بعدی ارائه خواهد شد.

مسابقات مقدماتی NBA جمعه 11 دسامبر آغاز می شود.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید