NBA در حال پخش یک برنامه پیش فصل برای 11 تا 19 دسامبر است


در حالی که NBA همچنان به سمت شروع فصل 21-2020 در 22 دسامبر حرکت می کند ، 49 بازی پیش فصل 11 تا 19 دسامبر انجام می شود تا تیم ها بتوانند خود را برای رقابت های آینده آماده کنند.

هر تیم NBA حداقل دو بازی پیش فصل را انجام می دهد – یکی در خانه و دیگری در جاده – و هیچ کس بیشتر از چهار بازی نخواهد کرد. برنامه پیش فصل با 5 بازی در 11 دسامبر آغاز می شود – که با دیدار بین مدافع عنوان قهرمانی لس آنجلس لیکرز و دیگر مستاجران آنها در Staples Center ، LA Clippers مشخص شده است.

سایر بازی های مورد علاقه:

به عنوان بخشی از اعلامیه روز جمعه ، NBA گفت که قصد دارد نیمه اول فصل عادی خود را در 72 بازی لیگ “در روزهای آینده” منتشر کند. پیش از این ، لیگ برنامه های خود را برای ارائه برنامه خود به صورت بلوکی ، با نیمه اول قبل از فصل اعلام کرده بود و نیمه دوم نیز در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

NBA این طرح را ارائه داده است تا این احتمال را داشته باشد كه به دلیل عوارض ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، بازیها به طور ناگهانی باید دوباره برنامه ریزی شوند و انعطاف پذیری بیشتری را فراهم كند.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>