Miami Dolphins QB Tua Tagovailoa مشکوک به علت آسیب دیدگی انگشت شست


دیوی ، فلوریدا – دلفین های تازه وارد میامی ، توا تاگووایلوا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شست چپ در حین تمرین روز چهارشنبه ، به عنوان مظنون در بازی روز یکشنبه نیویورک جتز معرفی خواهد شد.

مربی برایان فلورس گفت قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد بازی در روز یکشنبه ، باید فیلم آموزش تاگووایلوا را تماشا کنید تا با آن انگشت اثر خود را ارزیابی کند. تاگووئیلوا هر روز در این هفته با ظرفیت محدود تمرین می کند و می خواهد یکشنبه بازی کند.

فلورس گفت: “هر زمان چیزی وجود دارد ، شما باید اظهارنامه کنید.” “ما باید فیلم را ببینیم و ببینیم چه شکلی است. ما فقط فکر کردیم” تردید “بهترین جمله برای آن است.”

شایان ذکر است که دیگر هیچ نشانه “احتمالی” از آسیب دیدگی وجود ندارد ، بنابراین همانطور که فلورس اشاره کرد ، اگر احتمال دارد تاگووایولا بازی روز یکشنبه را به دلیل آسیب دیدگی انگشت شست از دست بدهد ، دلفین ها باید آن را به عنوان نشانه آسیب دیدگی ذکر کنند ، با ” مشکوک “به عنوان سبک ترین.

فلورس روز پنجشنبه در مورد آسیب شست گفت که Tagovailoa “کمی ضربه خورده است” ، اما “من فکر نمی کنم این چیزی باشد که ما بیش از حد نگران آن باشیم.”

از آنجا که تاگووئیلوا چپ دست است ، هرگونه آسیب به شست دست چپ وی – حتی جزئی – قابل مشاهده است. Tagovailoa که از کوارتر چهارم در هفته گذشته باخت 20-13 دلفین ها مقابل دنور برونکوس بیرون آمد ، مشتاق است دوباره این عملکرد را بدست آورد و انتظار می رود تا زمانی که او به اندازه کافی قدرتمند برای بازی محسوب شود ، شروع شود.

حتما بخوانید:
انواع مواد شیمیایی و کاربرد آن ها مواد شیمیایی ماده شیمیایی فروشگاه اینترنتی atr-med

فلورس گفت: “من نمی توانم به طور خاص در مورد توا یا هر بازیكنی بگویم كه دقیقاً چه چیزی می تواند بازی كند یا بازی نكند.” “من می دانم که او بچه سر سختی است. او می خواهد بازی کند و خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت.”

دلفین ها مطمئناً چند شروع کننده حمله نخواهند داشت ، زیرا دونده سالون احمد ، که دو بازی اخیر را شروع کرده بود ، از ناحیه کتف مصدوم شد و سولومن کیندلی ، وینگر راست نتوانست از ناحیه پا بازی کند. گیرنده جیکیم گرانت با آسیب دیدگی از ناحیه پا در زیر سوال است.

اتاق دویدن میامی به دلیل آسیب دیدگی و ناکارآمدی همچنان درب گردان است. مایلز گاسکین ، دلفین هایی که بیشتر فصل را بازگشتند ، مصمم به بازگشت از ذخیره مصدومیت بود و این هفته با ظرفیت محدود به تمرین بازگشت. اما فلورس با او درگیر نبود و روز یکشنبه در برابر جت ها بازی کرد و خاطرنشان کرد که آنها باید فیلم آموزشی را ببینند تا ببینند که او چگونه روی زانوی خود حرکت می کند.

انتظار می رود گاسکین یا این هفته یا هفته آینده به میادین بازگردد. حرف آخر ، اگر او در لیست 53 نفره فعال شود ، باید بعد از ظهر شنبه بیاید و اگر بتواند بازی کند ، به نظر می رسد پیشرو دلفین ها باشد. اما در غیاب احمد و گاسکین ، می توان به مت برایدا ، پیشکسوت و مدافع دوم پاتریک لایرد اعتماد کرد تا نتیجه بازگشت دلفین ها در برابر جت ها را به دست بیاورد.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید