Miami Dolphins CB Javier Howard، Cincinnati Bengals WR Tyler Boyd در سه ماهه دوم سقوط کرد


میامی گاردنز ، فلوریدا – تایلر بوید ، دریافت کننده ستاره کرنر میامی دلفین ها ، تایلر بوید به دلیل آنچه داوران اواخر کوارتر دوم بازی روز یکشنبه اعلام کردند ، از بازی اخراج شدند.

بوید و هوارد پس از سوم شدن در درگیری خارج از مرزها درگیر شدند. به نظر می رسید پرتاب ها واکنش بیش از حد داشته باشند ، زیرا تکرارها نشان می دهد که هر دو بازیکن با رانش به جلو و عقب می روند و به نظر نمی رسد یک مشت بسته به زمین پرتاب شده یا زمین خورده باشد. در هر صورت ، هر دو بازیکن پس از بحث طولانی از زمین اخراج شدند.

برای ایجاد تعجب بیشتر اوضاع ، بوید تنها بازیکنی بود که به دلیل بی ادبی در حمایت از 15 متری بنگالسی ها مجازات غیرضروری دریافت کرد و منجر به گل 53 متری رندی بولاک شد.

نیمه های اول هر دو بازیکن قدرتمند بود. هوارد با انجام هشتمین رهگیری سال خود توسط براندون آلن ، مهاجم بازی بنگالس در سه ماهه اول ، هدایت خود را برای بهترین رهگیری NFL افزایش داد ، در حالی که بوید در چند ماه دیگر ، فقط چند نمایشنامه 72 ضرب بازی داد.

نیمه اول فوتبال بی دقتی که پر از پنالتی های پرهزینه ، سقوط و آن دو پرتاب مهم بود ، بنگالی ها در نیمه وقت با نتیجه 7 بر 6 پیش افتادند.

Rookie No Igbinogen نقش هوارد را بازی می کند ، در حالی که الکس اریکسون کهنه کار در Boyd مداخله می کند.

حتما بخوانید:
پیش بینی های جام های دانشگاهی بعد از هفته 14


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید