[ad_1]

در 40 فصل گذشته ، هیچ مدافع عنوان قهرمانی فوتبال ملی به اندازه LSU در این هفته برابر آلاباما که در رده بالا قرار دارد ، یک بازیکن خارجی نیست.

LSU یک اجماع 29.5 امتیازی برای یک خانه خارجی کریمسون تاید است. این خط در کتابهای ورزشی ویلیام هیل در می سی سی پی به -30 رسیده بود.

Auburn ، در سال 2011 ، بر اساس اطلاعات ESPN Stats & Information ، تنها تیم دیگری است که در این فصل 20 امتیاز به اضافه بازی پس از کسب عنوان قهرمانی کشور دارد. ببرها در این مورد در سه مورد ، در برابر آلاباما ، LSU و جورجیا ، موفق به ثبت نشدند.

LSU یکی از غالب ترین آهنگ های فصل گذشته را جمع کرد. ببرها با هدایت جو برو ، برنده هایزمن ترو ، هفت تیم از 10 تیم برتر را شکست دادند و در راه رسیدن به عنوان قهرمانی کشور با 27 امتیاز افتخار کردند.

از نظر LSU ، این فصل روند سریعی داشت و Burrow و بسیاری از هم تیمی های تیم سال گذشته او در لیگ NFL حضور دارند. ببرها با از دست دادن می سی سی پی ، میسوری ، اوبرن و تگزاس A&M 3-3 هستند. آنها اکنون به عنوان خارجی های عظیم خانگی با شماره 1 در آلاباما در باتون روژ روبرو هستند.

در سال 1991 ، LSU میزبان 28 امتیاز برای بالاترین رتبه ایالت فلوریدا بود. توزیع نقطه در این هفته آماده است تا این امتیاز بالای ببرها را تحت الشعاع قرار دهد.

از طرف دیگر ، آلاباما با رکورد 74 بازی متوالی به LSU تبدیل می شود. Crimson Tide فصل گذشته پنج امتیاز پیش از LSU بود. ببرها با نتیجه 46 بر 41 پیروز شدند.

محققان اطلاعات و آمار ESPN برایان بیسلی و برایان لارسون در این مقاله مشارکت داشتند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر