Dubois پس از درگیری در دسته سنگین وزن برتر ، “نبردهای بیشتر ، کمربندهای بیشتر ، پول بیشتر” را تمرکز می کند


از زمانی که دانیل دوبوئیز برای اولین بار در کودکی با پدرش وارد سالن ورزش بوکس شد ، مورد موفقیت و موفقیت قرار گرفت و پیروزی در مبارزه روز شنبه مقابل جو جویس او را یک قدم نزدیک می کند.

دوبوئیس به ESPN گفت: پیروزی در برابر جویس (11-0.10 KO) باعث افزایش اعتبار وی خواهد شد و سطح جدیدی را برای او در بخش سنگین وزن باز می کند و می تواند به معنای “جنگ های بیشتر ، کمربندهای بیشتر و پول بیشتر” باشد.

دوبوئس گفت: “وقتی من احتمالاً شش ساله بودم ، پدرم به تماشای تمرین من آمد.” “او درباره من به مردم می گفت و می گفت كه روزی من قهرمان سنگین وزن جهان خواهم شد.”

سفر 23 ساله بریتانیایی تاکنون مستقیماً جلوتر نبوده است. او از زمان حضور حرفه ای خود در منچستر آرنا در برابر تام لیتل در سال 2017 با مجموعه ای از مبارزان لشکر جنگیده است. و سه سال بعد مدعی عناوین سنگین وزن انگلیس ، جامعه انگلیس ، WBC Silver و WBO International شد.

وی افزود: “من در یک زمان یک مبارزه را تماشا می کنم. این یک جنگ پیشرو است و من مسابقه A خود را به ارمغان می آورم. من مشتاقانه منتظر نمایش هستم.”

حتما بخوانید:
قیمت طلا و سکه امروز 20 شهریور 1401

با این حال ، گروه سنگین وزن در حال حاضر با استعداد رتبه بندی شده است و انگلیس سهم زیادی از مبارزان برتر را دارد – آنتونی جوشوا ، تایسون فیوری ، دلیان وایت و درک چیسورا.

اما تعداد کمی می توانند به رکورد حذفی مانند دوبوآس (15-0 ، 14 KO) که در 15 مبارزه حرفه ای خود همه را متوقف کرده است ، متوقف شود.

بوکسور حذفی 92.9٪ ، متولد گرینویچ ، بلندتر از دارنده عنوان IBF ، IBO ، WBA و WBO دارنده عنوان سنگین وزن Joshua (91٪) و قهرمان WBC Fury (63٪) است.

با این حال ، این دنباله در رده سنگین وزن شناخته شده است و س questionsالات می توانند ادامه داشته باشند ، همچنین جوشوا ، فیوری و وایت در زمان های دشوار.

دوبوئیز تاکنون در دوره های برنامه ریزی شده حرفه ای خود برابر کوین جانسون در سال 2018 یک بار جنگیده است ، درست همانطور که جاشوا 20 نشان داد تا مقاومت خود را در برابر جوزف پارکر نشان دهد.

در حالی که جوشوا به عنوان آماتور طلای المپیک را از آن خود کرد ، دوبوآس در 5 مسابقه آماتور خود سه بازی را از دست داد ، از جمله دو مسابقه با تصمیم.

جویس در حال مبارزه با بدبینان خود است و سعی خواهد کرد انتقادات را به اندازه دوبوئز برطرف کند.

این دو نفر از مردان دسته سنگین وزن “شاید” هستند که اگر ادعای پیروزی بر دیگران کنند که در شب نبردها حضور دارند ، آماده پیشرفت در سطح بین المللی هستند.

حتما بخوانید:
آنچه کارشناسان درباره لباس بچگانه نمی گویند و چگونه بر شما تأثیر می گذارد

دوبوآس وارد رینگ خواهد شد ، زیرا می داند اگر دست او بعد از آخرین زنگ بلند شود ، صدف اوست ، اما او همچنین با دانش برای مقابله با حریفی که به اندازه خودش کشنده است ، وارد رینگ می شود.


منبع: panjere-news.ir