Detroit Lions RB D’Andre Swift در کما است ، وضعیت در تردید است


تازه کار شیرهای دیترویت که به D’Andre Swift بازگشت در روز پنجشنبه به دلیل ضربه مغزی تمرین نکرد و وضعیت خود را برای بازی روز یکشنبه مقابل کارولینا پانترز با تردید روبرو کرد ، با توجه به قوانین NFL برای ضربه مغزی.

مشخص نیست که چه زمانی سوئیفت دچار ضربه مغزی شده است. او در گزارش روز چهارشنبه مصدومیت این تیم قرار نگرفت و تقریباً 5 دقیقه پس از تمرین روز چهارشنبه با رسانه ها صحبت کرد.

سوئیفت اولین شروع کار خود را در روز یکشنبه گذشته در برابر واشنگتن آغاز می کرد که با 81 حمل و نقل با 16 حامل عجله کرد و برای 68 یارد و یک پاس گل 5 پاس گل داد. سوئیفت 70 بار برای 331 یارد و چهار تاچ داون عجله کرده است ، در حالی که در این فصل 31 پاس برای 275 یارد و دو تاچ داون گرفته است.

روز چهارشنبه از او سال شد که در دومین شروع خود در برابر پلنگ ها چه کاری می تواند انجام دهد.

سوئیفت گفت: “ثابت قدم باشید. به پیشرفت خود ادامه دهید.” “چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم آنها را با تماشای نوار بازی آخر بهبود بخشم. فقط ثابت قدم باشید و هر هفته پیشرفت کنید.”

شیرها در چهار بازی گذشته بیشتر و بیشتر سوئیفت را کار کرده اند تا برتری تیم را در پشت سربازان باسابقه آدریان پیترسون ، که 1 هفته پیش به خدمت گرفته شد ، و کریون جانسون ، که در دو بازی اخیر تیم شروع به کار کرده ، برتری دهند. فصل

حتما بخوانید:
قیمت روز ماشین لباسشویی بکو

“دارل کاسا بول” هماهنگ کننده حمله گفت: “این برای او نوعی فرآیند بود. وقتی وارد شد ، به همان اندازه که امیدوار بودیم در ابتدای اردوی آموزشی با برخی از کارهایی که انجام می دهد تکرار نکند.” “بنابراین ، احساس کنید که ما او را وادار کردیم که سرعت خود را افزایش دهد. او در مکان خوبی است و سپس وارد بازی شد. او با بازی در حال اجرا کار بسیار خوبی انجام داد. ما توانستیم او را در بازی پاس قرار دهیم.

“هنگام تماشای بازی های قبلی ، من فکر می کنم شما می توانید برخی از چیزهایی را که می آید و نحوه استفاده ما را ببینید. این شدت گرفته است.”

اگر سوئیفت نتواند روز یکشنبه بازی کند ، پیترسون و جانسون بیشتر محموله ها را دریافت می کنند.

دیترویت همچنین گیرنده ستاره کنی گلادی داشت که روز پنجشنبه پس از بازگشت به تمرین روز چهارشنبه برای اولین بار پس از آسیب دیدگی از ناحیه ران در برابر ایندیاناپولیس ، با تمرین روبرو شد. گیرنده دنی اصلاحیه نیز به دلیل آسیب دیدگی در مفصل ران ، دومین تمرین متوالی خود را از دست داد.

بازیکن خط حمله متیو استافورد که با آسیب دیدگی انگشت شست مواجه است ، همانند گیرنده ماروین جونز (زانو) و TJ Hockenson (انگشت شست) با کمترین تمرین تمرین کرد.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید