Aaron Rodgers of Packers و Matt Lafler پس از یک خرابکاری در OT از Marquez Valdes-Scantling دفاع می کنند


نقطه ضعف مارکز والدز-اسکانتلینگ در دومین بازی وقت اضافه برای ایجاد یک گل پیروزی برای ایندیاناپولیس کلتس دقایقی پس از آن رخ داد که جانشین Green Bay Packers توپ را از Aarron Rodgers به ​​عمق 47 یارد رساند که منجر به بازی شد. اتصال یک هدف درست در آخرین ثانیه های تنظیم.

به طور خلاصه این والدز-اسکانتلینگ است: یک صعود برقی در اعماق زمین ، یک بازی و یک اشتباه دیوانه برای بازی بعدی.

مت لافلر ، مربی تیم Packers پس از شکست 34-31 روز یکشنبه ، گفت: “من می دانم که او در حال حاضر واقعاً درد دارد.” “او نمایش های زیادی برای ما انجام داده است ، و نه فقط در بازی پاس ، بلکه در بازی در حال اجرا ، مواردی که شما حتی اگر او جلوی الاغ خود را نگیرد ، حتی حیاطی را که بدست می آوریم متوجه نمی شوید.

“بنابراین من می توانم با MVS زندگی کنم. اکنون بیش از آنچه احتمالاً قبلا داشته ام به او اعتماد دارم. فکر می کنم او هر روز بهتر می شود. هر وقت که به آنجا می رویم ، او نمایش های عالی ارائه می دهد.”

اگرچه والدز-اسکانتلینگ در 55 یاردی فقط سه بارگیری داشت ، اما لافلور برای اخلال در پاس دریافتی که در پایان کوارتر دوم از زمین خارج شد ، یک پنالتی را نشان داد که باعث ایجاد نتیجه 28-14 در نیمه اول برای Packers شد. این ضربه پنالتی 51 متری برای Colts Rock Ya-Sin بود.

لافلور گفت: “من می توانم با MVS زندگی کنم و ما با آن زندگی خواهیم کرد و فقط امیدواریم که بتواند بهتر و بهتر شود.” “و من تمام اعتماد دنیا را به او دارم.”

راجرز نیز چیزی مشابه آن را اظهار کرد.

راجرز ، كه در دومین بازی وقت اضافه برای والدس-اسكانتلینگ در محوطه سمت چپ پاس تكان داد ، گفت: “من عشق زیادی به ماركز دارم.” “من هر روز مرد را می بینم ، ببینم که چقدر به این موضوع اهمیت می دهد. متأسفانه این اتفاق می افتد. بسیاری از آنها چیزهای اساسی است ، حمل توپ ، اما من سهم خوبی از خرابکاری داشتم. این فقط یک لحظه بد بود ، بدیهی است … اما این او در پایان این آیین نامه یک بازی بزرگ انجام داد تا ما را به رتبه های سوم و 10 ادامه دهیم. از او ناامید شد و از ما ناامید شد. “

حتما بخوانید:
بهترین آموزشگاه ICDL در تهران

والدس-اسکانتلینگ ، که برای مصاحبه های بعد از بازی در اختیار او نبود ، در یک توییت گفت که بعد از بازی تهدید به مرگ شد ، اما خاطر نشان کرد که تیمش پشت دارد.

این اولین مشکل حرفه والدس-اسکانتلینگ در 42 بازی بود ، اما سقوط و فرصت های از دست رفته او را عذاب می داد. طبق اطلاعات ESPN Stats & اطلاعات ، او در میان 153 دریافت کننده واجد شرایط از نظر میزان صید (50٪) در مکان 152 قرار گرفت. او کمتر از 50٪ بود تا اینکه هفته گذشته چهار گل از شش گل خود را مقابل جگوارز به ثمر رساند و در میان گیرندگان افت واجد شرایط دوم قرار گرفت (5).

بسته بندی ها امیدوار بودند که او بعد از دو بازی قبلی خود ثبات بیشتری داشته باشد. در عوض ، این یک بازی اضافه کاری دیگر بود که در آن راجرز به سختی فرصتی پیدا کرد تا از برخی از جادوهایی که در پایان آیین نامه انجام داد استفاده کند ، اگرچه سوالاتی در مورد آخرین گلزنی در زمین وجود داشت و اینکه چرا او به جای ضربه زدن به توپ ، دو بار توپ را زده است. یکی دو ضربه دیگر در منطقه انتهایی بزنید.

لافلور درباره این دو پیک گفت: “این چیزی است که ما به آن برمی گردیم ، نگاه می کنیم و خواهیم دید که چگونه می توانیم اوضاع را بهتر کنیم.” “می دانید ، نمای عقب 20/20 است و ما در نهایت در مکان چهارم به میدان برخورد می کنیم ، زمان زیادی باقی نمانده است تا به آنها فرصت بازگشت و گلزنی را بدهیم. البته ، من مطمئن هستم که زمانهایی می توانیم بهتر عمل کنیم ، اما من همچنین به تلاشهایم برای عبور از خط 6 حیاط مقابل یک دفاع کاملاً خوب و عبور از زمین افتخار کردم. من فکر کردم هارون ، من فکر کردم او در حال جنگ است. فکر کردم او الاغش را بازی کرد ، این همه نمایش برای ما انجام داد. همیشه وقتی به نتیجه ای که می خواهید نرسید ، درد می کند. “

حتما بخوانید:
USMNT در یک روز رکورد در اروپا با پولسیچ ، مک کنی ، رینا هدف قرار داد

همچنین سوالاتی در مورد تصمیم چهارم و اول – و پلی آف – از خط 34 متری کلت ها در یک بازی 31-28 با باقی مانده 3:11 در مقررات وجود داشت. راجرز برای دفع جامعلی ویلیامز پاس ناقصی را انداخت.

“این نمایشنامه درباره داوانته بود [Adams]راجرز گفت: ” ما از پشت کتک خوردیم این اجازه نمی داد که بازی را طولانی کنم. من آن را کمی برایش پرتاب کردم ، اما بازهم بازی در مورد داوانته بود. پرخاشگری مت را دوست داشتم. “

راجرز در وقت های اضافه ، از جمله پلی آف ، به 2-8-1 سقوط کرد. او در وقت های اضافه 17 پاس گل را امتحان کرده و چهار بار بدون دست زدن به توپ و سه بار با سرعت شکست خورده است. دو تا از سه پیچ روجرز بود.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید