[ad_1]

ایالت اوهایو بازی را در شنبه در ایلینوی به دلیل شیوع COVID-19 در برنامه Buckeyes №4 لغو کرد و آنها پس از فاش شدن آزمایش های مثبت اضافی در جمعه شب ، تمام فعالیت های مربوط به تیم را به طور نامحدود متوقف کردند. مدرسه.

مدیر امور ورزشی ایالت اوهایو ، ژن اسمیت ، رئیس دانشگاه ، کریستینا ام جانسون ، و پزشک ارشد تیم ، دکتر جیم بورچرز ، با مشورت با کنفرانس Big Ten تصمیم به لغو بازی و تعلیق فعالیت ها گرفتند.

این بازی تنها ساعاتی پس از اعلام ایالت اوهایو مبنی بر مثبت بودن آزمایش مربیگری رایان دی از نظر آزمایش COVID-19 و در انزوا لغو شد.

اسمیت جمعه شب در بیانیه ای گفت: “ما همچنان شاهد افزایش تست های مثبت در این هفته هستیم.” “سلامتی ، ایمنی و رفاه دانش آموز-ورزشکار نگرانی اصلی ماست و تصمیمات ما در مورد رفاه آنها توسط کادر پزشکی ما هدایت می شود.”

این برنامه زمانی که کادر پزشکی تشخیص دهد که انجام این کار بر اساس پروتکل های تعیین شده توسط کنفرانس G8 فعالیت تیم خود را از سر می گیرد.

این دومین بازی است که ایالت اوهایو در این فصل لغو کرده است ، زیرا باکی به دلیل COVID-19 در برنامه Terps در 14 نوامبر در مریلند موفق به بازی نشد. برای اینکه اوهایو در ده بزرگ شرکت کند ، باید هر دو بازی باقی مانده در فصل عادی خود را – و برنده شود – در 5 دسامبر در میشیگان و در 12 دسامبر برابر رقیب میشیگان.

اوایل بعدازظهر جمعه ، اوهایو هنوز قصد داشت صبح روز شنبه برای بازی در ET برابر ایلینوی به Champaign ، ایلینوی پرواز کند. این مدرسه پس از یک دور دیگر از آزمایشات روزانه صبح جمعه ، “تعداد آزمایشات مثبت این هفته برای ویروس کرونا” را تأیید کرد. در یک خبر منتشر شده ، همه اعضای تیم – از جمله مربیان و کارکنان پشتیبانی – بعد از ظهر جمعه تست PCR را انجام دادند “با احتیاط فراوان برای اطمینان از منفی بودن ویروس کرونا در سفر.”

این مدرسه پس از تست های اضافی لغو بازی را اعلام کرد. طبق این مدرسه ، اوهایو “از 11 آگوست به طور مداوم تقریباً 0٪ مثبت را ثبت کرده است.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir