یک منبع گفت ، ACL پاره شده برای Bud Dupree پیتسبورگ استیلرز تأیید شده است


یک منبع به ESPN گفت: آزمایشات زانوی چپ بود دوپری پاره شدن ACL را تأیید کرد و پیتسبورگ استیلرز را در خارج از فصل حمایت پشت سر گذاشت.

به نظر می رسد دوپری در نیمه دوم پیروزی 19-14 روز چهارشنبه مقابل بالتیمور ریونز ، در یک بازی بدون تماس زانوی خود را مصدوم کرده است.

Dupree با بازی در امتیاز یک ساله حق رای دادن ، بعد از این فصل یک بازیکن آزاد خواهد بود. او در سال 2019 با تلاش دیگری در این فصل با ثبت هشت کیسه ، دو لمس اجباری و 26 جنگ به مبارزات موفقیت آمیز خود ادامه داد. همراه با TJ Watt ، دوپری یکی از اعضای اصلی Steelers Pass است.

اریک ابروون با سختی استیلرز روز پنجشنبه با ارسال توییتی به دوپری نوشت که او “قلبش سنگین است ، اما من می دانم که شما به توانبخشی / معالجه حمله خواهید کرد و 100 برابر بهتر باز خواهید گشت.”

جایگزینی Dupree آسان نخواهد بود. Rookie Alex Highsmith ، منتخب دور سوم فولاد ، بهترین نامزد برای ایفای نقش خود است.

دوپری دومین بازیکن ابتدایی خط دفاعی فولاد است که با چنین مصدومیتی زمین می خورد. هافبک دوین بوش در هفته 6 مقابل تیم کلیولند براونز ACL خود را شکست.

اخبار نتایج آزمون دوپری اولین بار توسط شبکه NFL اعلام شد.
منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>