[ad_1]

یک تیم فوتبال دبیرستان در تگزاس از مرحله پلی آف حذف شده است زیرا یکی از بازیکنان این تیم به دلیل فرار از زمین و زمین زدن داور با حمله روبرو می شود.

روز پنجشنبه ، امانوئل دورون ، مدافع دبیرستان ادینبورگ ، پس از اعلام گراسیا از اخراج دورون ، با داور فرد گراشیا برخورد کرد.

طبق مانیتور مک الن ، دورون پس از دریافت پنالتی های غیرورزشی به دلیل هل دادن یک مهاجم حریف به زمین ، اخراج شد و پس از سوت بازی باعث شد با یک بازیکن خط حمله برخورد کند و با 58 رد و بدل کند گریس قدیمی

روز جمعه ، دورون ، که توسط پلیس از استادیوم اسکورت شد ، به اتهام حمله به کلاس A متهم شد ، وی با یک وثیقه 10 هزار دلاری در زندان شهرستان محبوس شد.

این حادثه در نیمه اول پیروزی ادینبورگ 35-21 در پلی آف رخ داد. با وجود پیروزی ، فصل این تیم به پایان رسیده است.

روز جمعه منطقه ادغامی ادینبورگ ادینبورگ اعلام کرد: “منطقه تصمیم گرفته است تیم فوتبال دبیرستان ادینبورگ را از مرحله پلی آف پس از یک حادثه غیر منتظره با دانش آموز که در یک مسابقه فوتبال در 3 دسامبر سال 2020 رخ داده است ، حذف کند.” “ما صمیمانه از قاضی و خانواده اش عذرخواهی می کنیم. از طرف هیئت امنا و دولت CISD در ادینبورگ ، از ورزشکاران ، کارمندان و جامعه مدارس خود عذرخواهی می کنیم.

“ما هنگامی كه واقعیت ها و شرایطی را نشان می دهیم كه این واقعه را تشریح می كند ، اقدامات انضباطی مناسبی را انجام خواهیم داد. منطقه این مسائل را بسیار جدی می گیرد ، اما نمی توانیم درباره تحقیقات بعدی اظهارنظر كنیم.”

انجمن ورزشی تگزاس روز جمعه اعلام كرد كه تحقیقات خود را آغاز كرده و حمله دورون به گراسیا را “یك حمله شرورانه و عمدی دیگر … به یك كارمند فوتبال TASO توسط بازیكنی كه تازه از مسابقه اخراج شده است” خواند.

منطقه 31-6A فصل گذشته بازیکن دفاعی سال گذشته ، دورون همچنین یک بازیکن و کشتی گیر ستارگان و بابکتس است.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر