یک بازیکن دبیرستانی در ادینبورگ با حمله ای روبرو می شود و یک رفرنس را به زمین می زند. تیم از مرحله پلی آف فوتبال در تگزاس حذف شد


یک تیم فوتبال دبیرستان در تگزاس از مرحله پلی آف حذف شده است زیرا یکی از بازیکنان این تیم به دلیل فرار از زمین و زمین زدن داور با حمله روبرو می شود.

روز پنجشنبه ، امانوئل دورون ، مدافع دبیرستان ادینبورگ ، پس از اعلام گراسیا از اخراج دورون ، با داور فرد گراشیا برخورد کرد.

طبق مانیتور مک الن ، دورون پس از دریافت پنالتی های غیرورزشی به دلیل هل دادن یک مهاجم حریف به زمین ، اخراج شد و پس از سوت بازی باعث شد با یک بازیکن خط حمله برخورد کند و با 58 رد و بدل کند گریس قدیمی

روز جمعه ، دورون ، که توسط پلیس از استادیوم اسکورت شد ، به اتهام حمله به کلاس A متهم شد ، وی با یک وثیقه 10 هزار دلاری در زندان شهرستان محبوس شد.

این حادثه در نیمه اول پیروزی ادینبورگ 35-21 در پلی آف رخ داد. با وجود پیروزی ، فصل این تیم به پایان رسیده است.

روز جمعه منطقه ادغامی ادینبورگ ادینبورگ اعلام کرد: “منطقه تصمیم گرفته است تیم فوتبال دبیرستان ادینبورگ را از مرحله پلی آف پس از یک حادثه غیر منتظره با دانش آموز که در یک مسابقه فوتبال در 3 دسامبر سال 2020 رخ داده است ، حذف کند.” “ما صمیمانه از قاضی و خانواده اش عذرخواهی می کنیم. از طرف هیئت امنا و دولت CISD در ادینبورگ ، از ورزشکاران ، کارمندان و جامعه مدارس خود عذرخواهی می کنیم.

“ما هنگامی كه واقعیت ها و شرایطی را نشان می دهیم كه این واقعه را تشریح می كند ، اقدامات انضباطی مناسبی را انجام خواهیم داد. منطقه این مسائل را بسیار جدی می گیرد ، اما نمی توانیم درباره تحقیقات بعدی اظهارنظر كنیم.”

انجمن ورزشی تگزاس روز جمعه اعلام كرد كه تحقیقات خود را آغاز كرده و حمله دورون به گراسیا را “یك حمله شرورانه و عمدی دیگر … به یك كارمند فوتبال TASO توسط بازیكنی كه تازه از مسابقه اخراج شده است” خواند.

منطقه 31-6A فصل گذشته بازیکن دفاعی سال گذشته ، دورون همچنین یک بازیکن و کشتی گیر ستارگان و بابکتس است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>