[ad_1]

نماینده وی بیل دافی به ESPN گفت ، LA Clippers مرکز دو ستاره All-Star Joakim Noah را رها می کند و این نشان دهنده احتمال پایان کار 13 ساله او در NBA است.

نوح در دوران شکوفایی خود با شیکاگو بولز به عنوان یکی از بهترین مدافعان لیگ و سرسخت ترین بازیکنان شهرت یافت.

“چه شغلی عالی برای یواخیم بود ، شروع با دو عنوان ملی در دانشگاه فلوریدا ، تبدیل شدن به مدافع سال NBA و سرانجام تبدیل شدن به یکی از پرشورترین و پرانرژی ترین بازیکنان ورزش ، “دافی سه شنبه شب به ESPN گفت. “نماینده یواخیم در سفر خود افتخار بود.”

نوح ، پسر قهرمان سابق تنیس فرانسه ، یانیک نوح ، کمک کرد تا فلوریدا گترز به یک قهرمانی ملی دیگر برسد قبل از اینکه در سال 2007 توسط شیکاگو بولز به عنوان نهم انتخاب شود.

بهترین سالهای نوح با گاوها به عنوان یکی از بهترین و انعطاف پذیرترین مدافعان لیگ بود. نوآ که دو بار به All-Star (2013 و 2014) تبدیل شده بود ، در 14-2013 به یک هنرمند و مدافع لیگ برتر تبدیل شد. نوح با کسب افتخارات برای تیم اول NBA در این فصل ، به طور متوسط ​​12.6 امتیاز ، 11.3 ریباند ، 5.4 پاس گل ، 1.5 بلاک و 1.2 ربوده است.

نوح – که در کارنامه خود به طور متوسط ​​8.8 امتیاز ، 9.0 ریباند و 1.3 بلوک داشت – در 13 دوره حضور خود در نیویورک نیکس ، ممفیس گریزلیز و کلیپرز متوقف شد. مصدومیت های وی در پایان کارش هزینه های زیادی را برای او رقم زد و از فصل 16-2015 به 129 بازی محدود شد. نوح پس از امضای قرارداد 4 ساله 72 میلیون دلاری آژانس رایگان با نیکس در سال 2016 ، در مجموع در دو فصل 53 بازی انجام داد.

نوح در سپتامبر 2019 هنگامی که حمام یخی فولادی را راه اندازی کرد و تاندون آشیل خود را برید ، دچار آسیب دیدگی هیولایی شد. او قبل از پایان همه گیری همه گیر با کلیپرز قرارداد 10 روزه امضا کرد و 5 بازی برای بقیه فصل انجام داد.

گزارشگر ESAN NBA ، ام یانگمیسوک در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir