گونزاگا بولداگس ، بیلور خرس پس از پایان بازی در رده بالای 25 AP باقی مانده است


گونزاگا و بایلور پس از اینکه بازی مورد انتظار آنها در آخر هفته در ایندیاناپولیس لغو شد ، حدود 90 دقیقه قبل از پایان موقعیت به دلیل آزمایشات مثبت COVID-19 و ردیابی تماس ها ، در بالای نظر سنجی بسکتبال AP 25 مردان باقی ماندند. در برنامه Bulldogs.

گونزاگا 54 رای از 61 رای را برای مقام اول از کمیسیون رسانه ملی دریافت کرد ، در حالی که خرس ها 7 رای باقی مانده را داشتند. آیووا سوم شد بعد از اینکه هفته هیولایی لوکا گارزا هاوکس را به یک پیروزی آسان رساند ، میشیگان با چهار پله صعود به رتبه 4 رسید و کانزاس با دو پله صعود به جمع پنج تیم برتر رسید.

ایلینوی به کنفرانس ده بزرگ اجازه داد سه تیم را در شش تیم برتر پس از منفی بودن آن زمان حفظ کند. 4 ویسکانسین در آخرین باخت به مارکت باخت. پس از ایلین ها هوستون ، کریتون ، ویلانووا و دوک دنبال شدند.

10 برتر ممکن است در این هفته متزلزل شوند. آیووا شماره 16 را در کارولینای شمالی بازی می کند و ایلینوی سه شنبه شب در چالش ACC-Big Ten با شیاطین آبی روبرو می شود. جیهاك ها در نبرد Big Big-Big 12 بلوژ را بازی می كنند.

حتما بخوانید:
ویژگی‌ها دوربین پیرامون قفل پایین شبکه

در دومین هفته کامل بسکتبال دانشگاهی ، بازی های بسیار پرتحرکی برگزار شد ، اما هیچ یک به اندازه گونزاگا-بیلور در Bankers Life Fieldhouse انتظار نمی رفت. رجیستری قبلاً هاوک ها و ویرجینیای غربی شماره 11 را همراه با اوبرن ناک اوت کرد که خرس ها پس از شکست دادن ایلینوی بالا رفتند.

اما هنگامی که دو عضو گروه مسافرتی Bulldogs ، از جمله یک بازیکن ، قبل از اینکه بازی آنها در روز شنبه به نتیجه برسد ، از نظر ویروس کرونا مثبت اعلام شد ، مسئولان بهداشت عمومی و مسئولان مدرسه را مجبور به تعلیق آن کردند.

مارک فو ، مربی گونزاگا و اسکات درو ، هم تیمی بایلور ، در بیانیه مشترکی گفتند: “ما از اینکه فرصتی برای انجام یکی از مورد انتظارترین بازی های فصل را نداریم ناامید شده ایم ، اما ما به توصیه مقامات بهداشت عمومی عمل می کنیم.” وی افزود: “در این دنیا مشكلات بسیار بزرگتری از عدم توانایی انجام یك بازی بسكتبال وجود دارد ، بنابراین ما همچنان دعا خواهیم كرد برای همه کسانی كه تحت این بیماری همه گیر قرار گرفته اند.”

اگرچه هر دو تیم امیدوارند که بازی را برای زمان بندی مجدد انجام دهند ، اما آنها نیز منتظر آزمایشات بیشتر هستند. بولداگ ها در ادامه مبارزه با ویروس چهار بازی بعدی خود را لغو کردند و بازی سطح بالای بعدی خود را با هاوکی ها در 17 دسامبر ترک کردند.

ویسکانسین به لونگورنس گره خورده بود ، و پس از وی ویرجینیا تک ، کارولینای شمالی ، تگزاس تک ، ویرجینیا ، ریچموند و فلوریدا قرار گرفتند. پنج تیم نهایی شامل راجرز ، اوهایو ، آریزونا ، سان دیگو و لوئیزویل بودند.

حتما بخوانید:
قیمت میلگرد در گلستان

حرکت کنید و بیرون بروید

آزتک ها و کاردینال ها ، هرکدام با شروع 4-0 ، به جای کنتاکی و اورگان وارد نظرسنجی شدند.

BUMMER آبی بزرگ

گربه های وحشی نه تنها پس از سومین باخت متوالی خود ، از شماره 20 در نظرسنجی سقوط کردند ، این بار طغیان توسط جورجیا تک ، اما گروه مربی جان کالیپاری رأی نیاوردند. کنتاکی (1-3) در بدترین شروع خود از فصل 2000-01 که تحت هدایت توبی اسمیت 24-10 به پایان رسید ، بدترین شروع را تجربه می کند.

کالیپاری گفت: “چیزهای زیادی وجود دارد که ما روی آنها کار می کنیم و از دست دادن بازی ها کار را دشوار می کند.” “منظورم این است که همه ما در حال حاضر دق می کنیم.”

هنوز تماشا می کنید

میشیگان برای دومین هفته متوالی به عنوان تیم اول خارج از 25 تیم برتر باقی ماند. سنت لوئیس و فلوریدا که مانند گرگینه ها تاکنون بدون شکست هستند ، در میان تیم های دیگر برای کسب رای بودند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید