گواردیولا برتری منچسترسیتی را نسبت به یونایتد قبل از دربی رد می کند


پپ گواردیولا گمانه زنی ها مبنی بر برتری منچسترسیتی در مقدماتی لیگ قهرمانان را به تیمش پیش از اولین دربی فصل منچستر منتقل کرد.

– اوگدن: منچستریونایتد در پیروزی در وستهام گیج شد
– داوسون: من سیتی زمزمه می کند ، به نظر می رسد مورد علاقه او است

گواردیولا روز چهارشنبه این استراحت را دارد که به بازیکنان اصلی خود در مقابل مارسی استراحت دهد و اکنون سیتی قرار است در بالای گروه C به کار خود پایان دهد.

در همین حال ، منچستر یونایتد هنگام سفر به RB لایپزیگ ، که روز شنبه در جریان بازی در بوندس لیگا مقابل بایرن مونیخ به تساوی 3-3 دست یافت ، حداقل به یک امتیاز نیاز دارد تا مطمئن شود که از گروه H صعود می کند.

این بدان معناست که اوله گونار سولسکایر احتمالاً روز سه شنبه با تیمی کامل در آلمان به میدان می رود ، اما گواردیولا همچنان معتقد است که یونایتد وقتی شنبه دو تیم در اولدترافورد به مصاف هم می روند تازه خواهد بود.

گواردیولا گفت: “من مطمئن هستم که این یک دربی است و ما تمرکز خواهیم کرد و درگیر خواهیم شد ، این بدان معناست که بازیکنان خسته نیستند ، درست برعکس.”

یونایتد فصل گذشته در چهار دربی خود سه پیروزی کسب کرد ، از جمله پیروزی 2-0 در 8 مارس ، آخرین استقبال هواداران اولدترافورد قبل از انسداد ویروس کرونا. پس از شروع دشوار این فصل ، سیتی فرم خود را پیدا کرد و در مکان ششم جدول قرار گرفت ، با شش امتیاز عقب از تاتنهام هاتسپور رهبر با یک بازی در دست ، باعث شد گواردیولا اخطار را به شماره مخالف خود Solskjaer ارسال کند.

حتما بخوانید:
چرا روابط رئیسان پاتریک ماهومس و تراویس کلچه بهترین رابطه در زمان خود است

وی گفت: “ما در حال حاضر در لحظه خوبی هستیم.” “ما بهتر از یک ماه پیش هستیم ، اما این طبیعی است. بدون آمادگی و بدون وقت ، آنچه اتفاق افتاده طبیعی است.

“نکته مهم این است که ما از رده بالای لیگ فاصله نداریم و قبلاً به مرحله بعدی راه یافته ایم [of the Champions League]. مهم است. حالا ما می خواهیم همچنان آنجا باشیم. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید