[ad_1]

پپ گواردیولا گمانه زنی ها مبنی بر برتری منچسترسیتی در مقدماتی لیگ قهرمانان را به تیمش پیش از اولین دربی فصل منچستر منتقل کرد.

– اوگدن: منچستریونایتد در پیروزی در وستهام گیج شد
– داوسون: من سیتی زمزمه می کند ، به نظر می رسد مورد علاقه او است

گواردیولا روز چهارشنبه این استراحت را دارد که به بازیکنان اصلی خود در مقابل مارسی استراحت دهد و اکنون سیتی قرار است در بالای گروه C به کار خود پایان دهد.

در همین حال ، منچستر یونایتد هنگام سفر به RB لایپزیگ ، که روز شنبه در جریان بازی در بوندس لیگا مقابل بایرن مونیخ به تساوی 3-3 دست یافت ، حداقل به یک امتیاز نیاز دارد تا مطمئن شود که از گروه H صعود می کند.

این بدان معناست که اوله گونار سولسکایر احتمالاً روز سه شنبه با تیمی کامل در آلمان به میدان می رود ، اما گواردیولا همچنان معتقد است که یونایتد وقتی شنبه دو تیم در اولدترافورد به مصاف هم می روند تازه خواهد بود.

گواردیولا گفت: “من مطمئن هستم که این یک دربی است و ما تمرکز خواهیم کرد و درگیر خواهیم شد ، این بدان معناست که بازیکنان خسته نیستند ، درست برعکس.”

یونایتد فصل گذشته در چهار دربی خود سه پیروزی کسب کرد ، از جمله پیروزی 2-0 در 8 مارس ، آخرین استقبال هواداران اولدترافورد قبل از انسداد ویروس کرونا. پس از شروع دشوار این فصل ، سیتی فرم خود را پیدا کرد و در مکان ششم جدول قرار گرفت ، با شش امتیاز عقب از تاتنهام هاتسپور رهبر با یک بازی در دست ، باعث شد گواردیولا اخطار را به شماره مخالف خود Solskjaer ارسال کند.

وی گفت: “ما در حال حاضر در لحظه خوبی هستیم.” “ما بهتر از یک ماه پیش هستیم ، اما این طبیعی است. بدون آمادگی و بدون وقت ، آنچه اتفاق افتاده طبیعی است.

“نکته مهم این است که ما از رده بالای لیگ فاصله نداریم و قبلاً به مرحله بعدی راه یافته ایم [of the Champions League]. مهم است. حالا ما می خواهیم همچنان آنجا باشیم. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر