گری بتمن می گوید NHL تلاش نمی کند از CBA کناره گیری کند

[ad_1]

گری بتمن ، کمیساریای NHL ، این ایده را که مالکان از بازیکنان خواسته بودند مجدداً درباره قرارداد مشاوره پول که پنج ماه پیش امضا شده بود ، رد کرده و گفت که توصیف گفتگوها با انجمن بازیکنان NHL در رسانه ها “تأسف آور و نادرست” است.

روز چهارشنبه در پنل “معاملات ورزشی” ژورنال Business Sports Journal ، بتمن گفت: “ما کاملاً با بازیکنان صریح نبودیم که سعی در مذاکره مجدد نداریم.”

با این حال ، برخی از اعضای NHLPA ماه گذشته به ESPN گفتند که وقتی مالکان از آنها خواستند ساختارهای مالی جدیدی از جمله جبران تعویق به تعویق انداخته شده و تغییر در محدوده نگهداری را در نظر بگیرند ، “کور” شدند.

یک تمدید چهار ساله CBA در ماه جولای توافق شد ، همراه با برنامه “بازگشت به بازی” که اجازه می داد فصل 2019-2020 به پایان برسد. با این حال ، طرفین در تلاشند تا در مورد برنامه ای برای شروع فصل 21-2020 توافق کنند. از زمانی که مالکان به بازیکنان گفتند که به دنبال جریان نقدی اضافی هستند ، متوقف شده است – دانستن اینکه ضررهای مالی زیادی متحمل خواهند شد ، شروع فصل در میان بیماری همه گیر COVID-19 و احتمالاً بدون ظرفیت کامل عرصه.

بتمن گفت: “طبق قرارداد ما و معامله ای که بیش از یک دهه با انجمن بازیکنان داشته ایم ، درآمد هرچه باشد ، بازیکنان فقط 50٪ می گیرند.” “و اگر آنها را بیش از حد بپردازیم و آنها در کوتاه مدت به ما بازپرداخت نکنند ، آنها باید با گذشت زمان بازپرداخت کنند. عوامل استرس زا در این سیستم وجود خواهد داشت و ما بحث کرده ایم که این استرس ها چیست و چگونه می توانند با ما باشند ، اما ما نمی خواهیم بگوییم ، “شما باید X ، Y و Z” را انجام دهید. “ما در تلاش هستیم تا راهی برای ادامه کار با هم پیدا کنیم.”

بتمن گفت که تاریخ شروع تخمینی برای 1 ژانویه هنوز “در دست توسعه است” ، که “بسیار تحت تأثیر متخصصان پزشکی قرار خواهد گرفت.”

بتمن گفت: “COVID از یک موج دوم عبور می کند ، که می تواند از موج اول نیز بدتر باشد.” “بین شکرگذاری و پیامدهای بعدی و چه چیزهایی [experts] ما فکر می کنیم این اتفاق در کریسمس خواهد افتاد و پس از آن ، هیچ عجله ای نداریم و اطمینان حاصل کنیم که در حالی که به دنبال راه هایی برای پیشرفت هستیم ، بر سلامتی و ایمنی و انجام کارهای صحیح تمرکز کرده ایم.

بتمن گفت اردوهای تمرینی به طور قابل توجهی محدود نخواهد شد و انتظار می رود تیم ها بخواهند حداقل یک یا دو بازی نمایشی قبل از شروع فصل انجام دهند. بتمن همچنین گفت كه مرز كانادا همچنان مشكل است و بخش كل كانادا – جایی كه هفت تیم كانادایی فقط با یكدیگر بازی می كنند – همچنان فرصت خوبی است.

بتمن گفت: “ما مشکلات زیادی داریم ، بسیاری از مشکلات برای مقابله با آنها است.” “و سیستم برای همه استرس زا خواهد بود. و آیا اشتهایی برای کار روی همه این مسائل وجود دارد؟”

بتمن توضیح داد که چرا فکر می کند این بار هم روی دوش لیگ و هم بازیکنان است.

“واقعیت این است که اگر من بازیکن هستم و نگاه می کنم [salary] سقفی که به طور کلی برای آنچه در حال حاضر یک قرارداد معامله جمعی شش ساله است ، تعیین می شود و بازیکنان طی پنج یا شش سال آینده مبلغ اضافه پرداختی را پرداخت می کنند – آنها باید از خود بپرسند ، این منطقی است؟ “بتمن گفت.” همانطور که سوالات زیادی وجود دارد که باید در جایی که می گوییم باید با آنها کنار بیاییم ، آیا این منطقی است؟ با گفتن اینها … آنچه ما روی آن متمرکز شده ایم تلاش برای عبور از فصل 21-2020 است تا بتوانیم به وضعیت نرمال 22-2021 بازگردیم. بر اساس هر آنچه از متخصصان پزشکی می شنویم … امیدواریم و خوش بین هستیم که می توانیم تا زمان رسیدن ’21 -22 به حالت عادی برگردیم. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme