گروه پارکور از کمیته بین المللی المپیک می خواهد ورزش خود را برای بازیهای المپیک 2024 پاریس رد کند.

[ad_1]

لوزان ، سوئیس – – برگزار کنندگان ورزش پارکور روز سه شنبه از کمیته بین المللی المپیک خواستند که اضافه کردن یک مسابقه خیابانی به سبک موانع به بازی های المپیک 2024 پاریس را به دلیل اختلاف با هیئت حاکمه ژیمناستیک رد کند.

گروه Parkour Earth سالهاست با آنچه “تصاحب خصمانه” این ورزش توسط فدراسیون بین المللی ژیمناستیک معروف به FIG شناخته می شود مخالف است.

پارکور ارث روز سه شنبه در نامه ای سرگشاده به IOC نوشت: “متأسفانه تجاوزات و سو m استفاده های FIG از ورزش ما ادامه دارد.”

هیئت اجرایی IOC روز دوشنبه تشکیل جلسه خواهد داد و نهایی کردن برنامه ورزشی بازی های پاریس در دستور کار است. از ارگانهای حاکم انتظار می رود که درخواستهای مدال جدید یا اصلاح مسابقات موجود را اضافه کنند.

پیش بینی می شود FIG که در بازیهای المپیک سال آینده توکیو 18 مدال خواهد داشت ، مجدداً درخواست پارکور را دارد. پاریس جایی است که پارکور در دهه 1990 توسعه یافت.

ترفندهای تماشایی شهری پارکور جذابیت آشکاری دارد در زمانی که بازیهای المپیک مخاطبان جوان را هدف قرار می دهد.

اسکیت بورد ، بسکتبال 3 در 3 و کوهنوردی ورزشی اولین بار در توکیو برگزار می شود ، اگرچه IOC پیشنهاد پارگور FIG را رد کرده است. Break dance یک ورزش المپیکی در سال 2024 در پاریس خواهد بود.

آنچه برای بازی های پاریس به عنوان پارکور محسوب می شود ، سیاست IOC برای افزودن مسابقات مدال است که فقط مجموعه موجود ورزشکاران را شامل می شود. IOC نمی خواهد کل سهمیه 10،500 ورزشکار را که در سال 2024 با هم رقابت می کنند افزایش دهد و ورزشکاران پارکور از رشته های ژیمناستیک موزون FIG و رشته های المپیک ترامپولین جدا می شوند.

علیرغم اختلاف با پارکور زمین ، FIG قصد دارد اولین مسابقات قهرمانی جهان پارکور را در ماه مارس برگزار کند. مسابقات پارکور سرعت پارکور و سبک آزاد قرار است در هیروشیما ژاپن برگزار شود.

بدن ژیمناستیک مستقر در لوزان گفت: “این همکاری طبیعی است ، زیرا چندین فدراسیون ملی ژیمناستیک مرتبط با FIG در حال حاضر فعالیت های پارکور را ارائه می دهند.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme