کم نیوتن ، نیک فولک امیدهای بازی حذفی میهن پرستان را زنده نگه دارند – وبلاگ New England Patriot


FOXBOROUGH ، ماساچوست – اگر نیو انگلند میهن پرستان بخواهد پنج بازی آخر فصل خود را به امید شوت از راه دور در پلی آف شارژ کند ، باید فرمولی را که به آنها کمک می کرد کاردینالز آریزونا 20-17 روز یکشنبه در ورزشگاه ژیلت را ناراحت کنند ، تکرار کنند.

خط دفاعی بیشتر کوارر موری خط حمله خطرات خطرناک را پر می کند و اجازه نمی دهد آنها را با پاهایشان شکست دهد. واحدهای پرتاب و بازگشت نمایش های بزرگی را اجرا کردند ، که به نوبه خود به نقض پرواز نه چندان انفجاری کم نیوتون در پرواز کوتاه کمک کرد تا زندگی آنها راحت تر شود.

این همان چیزی است که مربی بیل بلیچیک اغلب “فوتبال مکمل” می نامد.

بله ، او کمی خوش شانس آمد ، زیرا زین گونزالس ، بازیکن کارتینال ، در پایان کوارتر چهارم یک تلاش 45 متری را از دست داد ، که می توانست یک حذفی باشد.

این امر باعث شد تا جرم نیوتن و پاتریوت ها خط 35 حیاط خود را در پیش بگیرند تا با گذشت زمان هدف پیروزی 50 حیاط نیک فولک را رقم بزنند.

میهن پرستان با پیروزی 5 بر 6 پیشرفت کردند و در سه بازی بعدی خود – در برابر چارجرز ، آریس و دلفینز – پیش از اتمام فصل عادی با بازی های خانگی مقابل بیلز و جتس ، به میدان رفتند.

حتما بخوانید:
ورق فومیزه - تدوین طرح توجیهی بانکی و اختصاصی با کامفار

آنها احتمالاً برای بازی در طول فصل باید میز را ترک کنند.

اگرچه یک کار دلهره آور بود ، آنها با بازیابی در یک شروع آرام در برابر کاردینالها و دادن موری – که از روی شانه راست آسیب دیده بازی می کرد – هر آنچه را که از عهده او برمی آمد اطمینان داشتند که هنوز چیزی برای بازی وجود دارد.

خرابی QB: نیوتن 9 تا از 18 پاس را برای 84 متری ، بدون لمس کردن و دو بار رهگیری انجام داد. انتخاب اول لزوماً تقصیر وی نبود ، زیرا پاتریوت ها با یک وانت حمله رعد اسا در سمت راست خط می جنگیدند و توپ به هوا کج می شد. نیوتن 9 عجله برای 46 یارد اضافه کرد – مهمترین حیاط های او در طی 14 یارد در طول بازی به وجود می آیند ، بازی شامل پنالتی برای کاردینال روکی ایسایا سیمونز به دلیل بی ادبی غیر ضروری است که 15 یارد اضافه می کند. به نظر می رسد که نیوتن پس از بازی انتخابی کوارتر چهارم ، از هماهنگ کننده تهاجمی جاش مک دانیلز عذرخواهی کرده است ، اما او با بازی خود در بازی برنده آن را جبران کرد.

بازی را با دو کلمه توصیف کنید: حاوی کیلر. دفاع میهن پرستان ، که هفته گذشته توسط دشاون واتسون متلاشی شد ، برگشت ، و آدام باتلر به عنوان یکی از ستاره های نمایش از خود دفاع کرد.

بازی اصلی: آنها بدون گذشت زمان خیلی بزرگتر از یک گل 50 متری نبودند ، زیرا کهنه کار فولک به محض اینکه توپ از پاهای او خارج شد ، دستان خود را در هوا فرو برد. او می دانست که حالش خوب است. این دومین گل پیروزی او در فصل در این نوع شرایط بود.

حتما بخوانید:
آخرین قیمت روزنامه دلار و درهم امروز 23 شهریور 1401


منبع: panjere-news.ir