کامرون هیوارد می گوید پیتسبورگ استیلرز همچنان در COVID-19 همچنان با مشکل روبرو می شود


پیتسبورگ – کامرون هیوارد ، کاپیتان فولاد می فهمد که در این سال عجیب و غریب مردی در بیماری همه گیر COVID-19 بازی می کند ، برنامه ها تغییر می کند و برنامه ها باید تغییر کنند.

این پیامی است که وی به هم تیمی های خود منتقل کرده است ، زیرا فولادی ها به دلیل شیوع COVID-19 در سازمان از Baltimore Ravens نه تنها با یک تا دو تاخیر روبرو هستند ، که تیم را با 22 بازیکن در لیست ذخیره / COVID ترک می کند -19

هایوارد به هم تیمی های خود گفت: “این فقط یک فصل از کتاب ما است.” “این چیزی است که ما در آینده قادر به ثبت آن خواهیم بود و امیدواریم که با Super Bowl باشد ، اما برای این گروه به حرکت خود ادامه می دهیم.

“ما می فهمیم که هر تیمی چیزی مشابه را تجربه می کند. نه تا حدی ، اما باید برای هر شرایطی آماده باشیم. من فکر می کنم مربی [Mike Tomlin] این طرح را تنظیم کرده است. ما باید او را دنبال کنیم و با او گزاف گویی کنیم. “

فولادی ها روز یکشنبه پس از سه روز مرخصی در زمان تغییر برنامه به بازیکنانش ، به زمین تمرین بازگشتند. در ابتدا تیم قرار بود پنجشنبه شب میزبان راونز باشد ، اما به یکشنبه منتقل شد و سرانجام سه شنبه شب منتقل شد.

هایوارد در مورد آخر هفته گفت: “من به او نیاز داشتم ، بنابراین شکایت نمی کنم.” “ما چند پسر داشتیم که دچار برجستگی و کبودی شده بودند که می توانند از بقیه استفاده کنند. این که آیا او از بدن شما مراقبت می کند ، وقت خود را با خانواده اش می گذراند ، آموزش بیشتری می بیند ، یک هفته است که می توانیم از آن استفاده کنیم ، بنابراین فکر کردم که “

حتما بخوانید:
شیفته داروهای گیاهی؟ 10 توضیح چرا زمان آن است توقف!

در آخر هفته ، فولاد تست مثبت داد و در نتیجه چهار بازیکن – استفون توت ، ایزیا باگز ، جرالد هاوکینز و جیمز کانر – در فهرست رزرو / COVID-19 قرار گرفتند. تاملین روز یکشنبه گفت که اوایل همان روز اخباری دریافت کرده است که هیچ مثبت دیگری وجود ندارد.

تاملین گفت: “من می دانم که امروز خبر خوبی دریافت کردم که نتایج مثبتی نداریم.” “من فکر می کنم این ذهنیت جهانی همه ما است. این یک روز به روز است. این یک وضعیت حساس است. شما در مورد سطح اعتماد به نفس و مواردی از این دست صحبت می کنید. این یک دامنه لغزنده است.”

پس از آزادی کانر ، تیم برای گرفتن بیشتر تکرارها به بنی اسنل جونیور سال دوم متوسل می شود. اسنل بیش از 100 یارد فاصله داشت که کانر را در افتتاحیه فصل مقابل غول ها به خدمت گرفت ، اما از آن زمان تجربه بازی زیادی نداشته است. با این حال ، تاملین به اسنل اطمینان دارد.

وی گفت: “من هیچ شرطی در مورد بنی اسنل به عنوان دونده نمایندگی ندارم.”

تاملین همچنین اطمینان داشت که بازیکنانش برای بازی روز سه شنبه آماده هستند ، علی رغم برنامه نامتعارفی که باعث می شد آنها سه شنبه و چهارشنبه تمرین کنند و روز یکشنبه حدود یک ساعت و نیم بیرون می روند.

“من 100٪ مطمئن هستم که” ، در آمادگی و تمرکز تیم او. “این گروه به یک هفته کوتاه اعتماد کردند و فرصت حضور در مسابقات قهرمانی شکرگذاری را داشتند. همه در فوتبال شکرگذاری بزرگ شدند. آنها از حضور در آن هیجان زده شدند. فکر می کنم ناامید شدن یک پاسخ طبیعی است از دست دادن این فرصت ، اما دیگر تمام شده است. “ما سه شنبه شب تمرکز می کنیم. برخی از بچه های MAC ما کاملاً راحت بازی می کنند سه شنبه شب ، بنابراین ما از این موضوع هیجان زده هستیم. “

حتما بخوانید:
چهار روش‌ها به اسباب بازی بدون شکستن شما موسسه مالی


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید