چگونه Skylar Mace نگهبان LSU فاجعه را به سوخت برای آرزوهایش برای انتخاب در پیش نویس NBA 2020 تبدیل کرد.


بر ندار Skylar Mace اشتباه می کند – البته او می خواهد در دور اول پیش نویس NBA در سال 2020 انتخاب شود. فقط رفتن به مکان 44 به طور کلی در نوع خود خاص است.

امنیت LSU گفت: “انتخاب شدن در 44 سالگی بسیار جالب خواهد بود.” “صادقانه بگویم ، من از این موضوع عصبانی نخواهم شد.”

وید سیمز با تیگرز تی شرت شماره 44 پوشید. در حقیقت ، سیمز همیشه 44 لباس – یا حداقل از زمانی که او و میس 12 یا 13 ساله بودند ، دوست جدا نشدنی با پیوند ویژه در زمین بسکتبال و خارج از آن داشته است. کمی قبل از فصل 19-19 2018 ، سیمز مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد – و اکنون ، با نزدیک شدن به پروژه ، ماس با بزرگترین لحظه زندگی خود بدون سیمز روبرو است.

میس گفت: “تقریباً در هر موقعیت زندگی هر روز می توانم چیزی را با وید به یاد بیاورم.” غم چیز عجیبی است ».

میس و سیمز به مدت دو سال در LSU با هم بازی کردند ، جایی که آنها بازیکنان اصلی چرخش بودند ، اما هیچ یک از آنها به عنوان چشم انداز NBA تصور نمی شد. اما طی دو سال گذشته ، در حالی که میس با مرگ دوستش مبارزه می کرد ، وی گفت که غم و اندوه خود را معطوف به تمرکز بیشتر روی دادگاه کرده است ، که منجر به جهش چشمگیر هیئت مدیره شده است.

ویل وید ، مربی LSU به مِیس ، که معدل 4.01 خود را حفظ می کند ، در حالی که در پزشکی قانونی پزشکی تخصص دارد ، به مک گفت: “اسکای همیشه در همه کارهایی که انجام داده چنین سخت کوش و سخت کوشی بوده است.” “اما من فکر می کنم [Sims’ death] این به او کمی بیشتر هدف می داد ، زیرا او این کار را برای خودش انجام نداد. او این کار را برای دیگران انجام می دهد “

میس در حال حاضر چشم انداز خوبی برای دور دوم است که انتظار می رود در مجموع توسط Jonathan Givoni از ESPN به مکان 46 برسد – دور از جایی که ماس فقط دو سال پیش بود. و در حالی که او برای پرش به پیش نویس NBA (18 نوامبر در ESPN) آماده می شود ، بازی او یک ادای احترام ماندگار است.

میس در مورد از دست دادن سیمز گفت: “این باعث شد که من در کارم بسته تر باشم.” “من فقط می خواستم از راه های او تقلید کنم.”


ممکن است البته در سال 2006 از طریق بسکتبال در یک لیگ در شهر خود ، باتون روژ ، لوئیزیانا ، دیدار کرد.

مادر سیمز ، فی ، گفت: “همیشه وید و اسکایلر بود.” “مثل اینکه ، شما Skylar را بدون Wayde یا Wayde را بدون Skylar ندیدید. من می دانم که من مانند Skylar یکی از خودم احساس می کردم و الان هم آن را می بینم.”

آنها با هم توپ AAU بازی کردند ، سپس در کلاس ششم در مدرسه آزمایشگاه دانشگاه ، مدرسه K-12 در دانشگاه LSU در باتون روژ به هم پیوستند.

میس هنوز می تواند اولین غوطه وری سیمز را به یاد بیاورد.

آنها 11 ساله بودند و در یک تورنمنت AAU در لافایت ، یک ساعت غرب باتون روژ بازی کردند.

میس گفت: “این یک شکست بود.” “این احتمالاً تنها زمانی است که می توانید در 11 سالگی آن را بدست آورید.”

چند سال بعد ، میس این موضوع را گرفت و اولین غوطه وری را در سال اول دبیرستان دریافت کرد.

میس به سیمز که در کلاس هشتم 6 فوت 6 بود گفت: “او غرق در بازی ها بود.” “بنابراین ، در پایان ، هنگامی که من موفق به انجام آن شدم و گفتم که من می توانم کاری انجام دهم که او می تواند انجام دهد ، لحظه بسیار خوبی برای من بود.”

آنها قبل از عزیمت ماس ​​برای بازی در دوره بزرگسالان خود در Findlay Prep در نوادا ، دانشگاه آزمایشگاه دانشگاه را به مسابقات قهرمانی ایالتی هدایت کردند.

میس یک استخدام کننده چهار ستاره بود که پیشنهاداتی از سراسر کشور از جمله UNLV را ارائه می داد ، محوطه دانشگاه فقط 10 مایل با فایندلی فاصله دارد. برخی از تحلیلگران استخدام معتقدند که حرکت میس نشانه ای از آینده شورشیان است ، اما ماس در ماه اوت به LSU متعهد شد. او با سیمز که LSU را به جای سایر مدارس محلی در لوئیزیانا دو ماه قبل انتخاب کرده بود دوباره پیوست.

حتما بخوانید:
آینده اسباب بازی

میس گفت: “ما مثل یین و یانگ بودیم.” “هر کسی که بازی ما را تماشا کرده می داند که ما در ران ران بوده ایم ، چقدر خوب می خوانیم ، چگونه با یکدیگر بازی کرده ایم.”

این دو اولین فصل از دست رفته خود را به عنوان دانشجوی تازه وارد LSU با هم تجربه کردند ، اما در فصل دوم با مربی جدید Wade شروع به تغییر شکل دادند. در حال رفتن به فصل 19-2018 ، LSU در رده 25 تیم برتر پیش فصل قرار داشت و انتظارات خوبی را داشت.

یک روز قبل از اولین تمرین این فصل ، سیمز و برخی از دوستانش در یک مهمانی برادری در یکی از دانشگاههای جنوب مجاور شرکت کردند در حالی که میس در خوابگاه خود ماند تا درس بخواند و صبح روز بعد برای تمرین آماده شود.

اندکی پس از نیمه شب 28 سپتامبر 2018 ، در خارج از مهمانی نزاعی درگیر شد که حدود هشت نفر از جمله یکی از دوستان سیمز درگیر آن بود. سیمز قدم در میان دوستش و دیتون سیمپسون گذاشت که گویا با شلیک به سر خود پاسخ داد. این جلسه توسط بسیاری از تماشاگران فیلمبرداری شد و یک روز بعد سیمپسون 20 ساله دستگیر شد. او در زندان در انتظار محاکمه است.

میس در حدود ساعت 2 بامداد شروع به دریافت جریان پیامک های مربوط به تیراندازی کرد و بیشتر آنها گفتند “متاسفم” قبل از اینکه بالاخره یک مسابقه دهنده LSU دیگر تماس بگیرد تا به او بگوید چه اتفاقی افتاده است.

میس گفت: “پس از آن ، من تقریباً خالی بودم.”

بقیه این جمعه برای ماس مه آلود است. او به یاد می آورد که یک جلسه تیمی داشته است ، اما به یاد نمی آورد که آیا آنها به آنچه اتفاق افتاده فکر کرده اند. سرانجام ، والدین سیمز به دانشگاه بازگشتند تا سگ بودا او را تحویل بگیرند.

“من خانم فی را دیدم و او مرا در آغوش گرفت و گفت:” این تنها نوزاد من است. ” میس گفت این تنها فرزند من است. “سپس او واقعاً به خانه ضربه زد. من قبلا هنوز شوک داشتم ، اما وقتی خانم فای مرا بغل کرد … او مرا زد. “

سه روز بعد ، در یک مراسم هوشیاری دانشگاه مقابل مرکز اجتماعات پیت ماراویچ ، جایی که LSU بازی های خانگی خود را انجام می دهد ، فای سیمز از ماس خواست تا صحبت کند.

در حالی که صدها نفر ، از جمله مربی سابق فوتبال LSU ، لس مایلز و ورزشکاران تقریباً از هر تیم در دانشگاه ، و مربی خود را در کنار خود داشت ، 11 دقیقه صحبت کرد.

وید گفت: “او بیش از من در آنجا خویشتندار بود.” “منظورم این است که افراد 50 ساله ای وجود دارند که نمی توانند کاری را که او انجام داده انجام دهند … این بسیار بسیار قدرتمند بود و کاری بود که افراد کمی می توانستند انجام دهند.”

میس خواستار سخنرانی درباره “بزرگترین ترس” خود شد ، اما وی گفت: “صحبت درباره وید آسان بود.”

وی گفت: “شما قدرتی در خود می یابید که نمی دانستید دارید.”


اختصاص LSU فصل 19-2018 به یاد سیمز. این مدرسه قفل سیمز را – درست در کنار ماس – پشت پلکسی گلاس نگه داشت تا قبل از فارغ التحصیلی سیمز در دو فصل گذشته چگونه باشد. ببرها یک تکه یادبود را روی تی شرت های خود پوشیدند ، و ماس شروع به پوشیدن دستبند شماره 44 سیمز کرد زیرا LSU در سال 2019 یک مسابقه غیر منتظره به Sweet 16 انجام داد.

“من فقط احساس می کردم همه چیز به روش ما پیش می رود و همیشه عجیب است [happening] که بعضی از مردم [attribute to the] ماس گفت: خدایان بسکتبال. “همه ما گفتیم که وید در آنجا به ما کمک می کند.”

در طول این فصل ، گرگ حیار ، دستیار مربی ، که به مدت سه سال تقریباً هر روز دو بار در روز با ماس کار می کرد ، بازیکنی را دید که درد داشت اما مصمم بود.

هایر که اکنون دستیار مربی در شرق تنسی است ، گفت: “این یک لحظه تغییر دهنده زندگی بود.” “قبلاً متمرکز شده بود ، اما سپس با لیزر متمرکز شد [Sims’ death]. “

اگرچه موفقیت چشمگیر میس و پتانسیل پزشکی مورد بحث مکرر در طول پخش LSU بود ، اما یک روز او با هایار نشست و در مورد آینده خود صحبت کرد – نه به عنوان یک پزشک ، بلکه به عنوان یک بازیکن بسکتبال حرفه ای.

حتما بخوانید:
اولین درس اسباب بازی خود را به خاطر دارید؟ مقداری اطلاعات را {گرفتم|خرید|گرفتم|دریافت کردم...

میس پس از کسب میانگین 9.8 امتیاز در هر بازی در دو فصل اول حضور خود ، در نوجوانی میانگین خود را به 13.4 رساند و در نهایت جوایز All-SEC تیم دوم را از آن خود کرد. او یک سال بعد با قرار دادن 16.7 PPG و دریافت تقدیر از تیم اول All-SEC به این مهم دست یافت ، در حالی که برای دومین فصل متوالی به عنوان بهترین ورزشکار سال SEC شناخته شد.

در این فصل ، میس در حال کار بر روی تیراندازی با گارد NBA ، لنگستون گالووی است. پس از شلیک 39.4٪ از محدوده 3 امتیاز به عنوان سالخوردگی ، میس در ترکیب مجازی NBA تعداد شوت های چشمگیری را تعیین کرد و در تمرین شوت 3 امتیازی (76٪) دوم شد و هشتم (70٪) به مقام هشتم رسید. در تمرین استقامتی (پنج دقیقه بازیهای 3 سرعته متوالی).

ارائه این ترکیب نشان از پیشرفت آن در طول سالها بود. میس در فصل باورنکردنی سال اول فقط 32.8 درصد از دامنه 3 امتیازی را شلیک کرد و وقتی وید پس از آن فصل به عنوان مربی روی کار آمد ، افراد خصوصی از او پرسیدند که آیا قصد دارد ماس را دور نگه دارد یا خیر. او پس از تحت تأثیر قرار گرفتن ماس در جریان بازی در ابتدای فصل باهاما وقتی از نیمکت خارج شد تا 14 امتیاز برابر تیم WCU وید بدست آورد ، این ایده را تمسخر کرد.

وید گفت: “وقتی او برای خود کاری تعیین کند ، چه دانشگاهی و چه غیر آن ، تمام تلاش خود را می کند تا به آنچه که در نظر داشت انجام دهد.” “و این همان کاری بود که او قصد داشت با بسکتبال انجام دهد.”

بازی

7:52

گریگ سانکی ، کمیسر SEC ، به محافظ LSU Skylar Mace و شناگر کنتاکی آسیا Sidet پیوست تا در مورد جایزه بورسیه تحصیلات تکمیلی H. Boyd McWhorter بحث کند.

از 2019-20 این فصل در مارس به دلیل همه گیری ویروس کرونا زودرس به پایان رسید ، میس در حال آماده سازی برای پروژه در باتون روژ است ، جایی که او را با یادآوری های دوست فقیدش محاصره می کند.

وی گفت: “من فقط اجازه دادم كه به طور طبیعی جریان یابد.” “بعضی روزها خوب است. بعضی روزها بد است. اما از آنجا که وید همیشه بسیار مثبت بوده است ، می گویم بیشتر روزها مثبت هستند.”

میس اغلب به مزار سیمز می رود ، گاهی اوقات با فی سیمز ملاقات می کند ، جایی که آنها گلها را مرتب می کنند یا فقط می نشینند و صحبت می کنند. میس در ارتباط نزدیک با خانواده سیمز بود که پس از مرگ وید آنها را تشویق به ادامه حضور در بازی های LSU کرد.

فای سیمز گفت: “این اسکایلار بود که به من اجازه داد بگویم ، خوب ، مثل اینکه ، من باید اینجا بنشینم و این بازی را تماشا کنم.” “این حتی به من کمک کرد که پس از مرگ وید بتوانم به بعضی از بازی ها بروم. من می دانستم که می توانم از Skylar حمایت کنم و در پایان بازی ها او را دوست داشته و او را در آغوش بگیرم.”

هنگامی که LSU در 9 مارس 2019 به قهرمانی SEC در برابر Vanderbilt رسید ، فوراً میس فی را در جایگاه پیدا کرد و او را در آغوش گرفت. وی سپس با خوشحالی تماشا کرد که فی و همسرش وین که از سال 1987 تا 1991 در LSU بازی می کردند ، از نردبان بالا رفتند تا یک تکه تور را ببرند.

میس گفت: “این بسیار خوب بود که آنها باید بخشی از چیزی باشند که پسران آنها چنین لمس زیادی داشتند.”

او همچنین می خواهد اطمینان حاصل کند که آنها برای لحظه بزرگ خود حضور دارند. او با پسرشان بزرگ شد ، و این رویاهای بسکتبال را در اختیار داشت ، و گفت “این به معنای همه چیز خواهد بود” حضور فی و وین سیمز در جشن پروژه ای که قصد دارد در پنجره کوتاه بین پیش نویس و شروع اردوی آماده سازی در اول دسامبر برگزار کند.

و گرچه Wade Sims در آنجا نخواهد بود ، اما خاطره او همیشه در کنار Mace خواهد بود.

میس گفت: “وید می داند که من او را دوست دارم.”
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler