چگونه Dawgwork خط D رامز را به ارتفاعات بیشتری رساند


هزاران بلوط ، کالیفرنیا. – داگ – داگ – کار: یا بهتر می شوی یا نمی کنی.

اگر عضوی از خط دفاع رامس لس آنجلس باشید ، توضیحی لازم نیست.

آرون دونالد در دفاع گفت: “این یک روش تفکر است.” “این یک ذهنیت است.”

این غم انگیز است. به گفته جالن رمزی ، عضو افتخاری بسته ، این کار “خرد کردن کسی از پشت ، بازی و بازی کردن ، کار کردن با تکنیک عالی ، اصول اولیه ، انرژی و تلاش” است.

این آداب و رسوم سال دوم مربی خط دفاعی اریک هندرسون است ، که گروه او لحن دفاع را تعیین می کند ، که در رده دوم کارایی قرار دارد و کار با نحوه رفتار هندرسون با بهترین بازیکن دفاعی لیگ آغاز می شود.

وقتی شان مک وی مربی تیم رمز به دنبال مربی خط دفاعی پس از فصل 2018 بود ، نظر دونالد را جویا شد که برای دومین بار به عنوان مدافع سال NFL انتخاب شد و کیسه های فصل 20.5 نبود.

دونالد به مک وی گفت: “من فقط گفتم ،” من فقط می خواهم مربی شوم “. “به او بگویید که شما در هیچ کاری از من دخالت نمی کنید. راه هایی برای بهبود من پیدا کنید.”

وارد هندرسون شوید ، یک تکنسین پر انرژی و عاشق فوتبال که چیز دیگری قند نمی کند ، اما به بازیکنانش الهام می گیرد تا به همه چیز برسند.

مایکل بروکرز ، پیشکسوت دفاع گفت: “او 100 درصد با شما واقعی خواهد بود.”

دونالد به وضوح آموزش بهاری سال 2019 را به خاطر می آورد ، برای اولین بار هندرسون به او گفت که این کار را تکرار کند.

دونالد گفت: “ما در حال تمرین و رفتن با سرعت کامل بودیم و همه چیز واقعاً سریع بود.” “وقتی او این حرف را زد ، من برگشتم ، به مجموعه دیگری برگشتم.”

هندرسون گفت: “او مانند” اوه ، بدون شک ، بدون شک “بود و دوباره وارد تصاویر شد و دوباره این کار را انجام داد.

هم تیمی ها به سرعت دیدند که هندرسون به جزئیات و موارد ثابت علاقه مند است. تمایل وی برای آموزش و به چالش کشیدن دونالد ، یک انتخاب شش بار Pro Bowl و پنج بار All Pro ، صدای بقیه اعضای گروه را تعیین کرد.

“هنگامی که پسران می بینند که من سخت او را آموزش می دهم ، آموزش دیگران آسان است زیرا آنها قبلاً می دانند ،” اوه ، خوب ، مربی درگیر AD شد ، بنابراین اکنون می دانید که من باید این کار را درست انجام دهم ، زیرا او بهترین است. و او آن را بیرون آورد … “هندرسون گفت ، و اضافه کرد که دونالد اغلب دوست نداشت.” او بسیار خوب است. “

دستگاه های دفاعی Sebastian Joseph Day – ششمین دوره Rutgers در سال 2018 – خریداری شده و اکنون برای دومین سال شروع مبارزه با بینی است.

خط دفاعی مورگان فاکس ، که به عنوان بازیکن آزاد توسط کلرادو ایالت-پوئبلو در سال 2016 خریداری شد ، با دو کیسه در این فصل سهم اصلی دارد.

فاکس گفت: “اگر او بتواند به کسی با استعداد مانند AD کمک کند تا بهتر شود ، و او مایل است که این دانش را نه فقط به AD ، بلکه به پسران که لزوما مبتدی نیستند ، منتقل کند.” این قطعاً معنای زیادی دارد.

حتما بخوانید:
Packers vs. Colts - خلاصه بازی - 22 نوامبر 2020

خلبان باش ، پیراهن بگیر

یک پیت بول با گوش های دکمه دار و یقه سوراخ شده در بالای بدن پاره شده انسان در یک طرف ساختار ویژه خط محافظ قرار دارد. از طرف دیگر ، کمتر از یک یادآوری دوستانه: “یا بهتر می شوی یا بلند نمی شوی.”

هندرسون گفت: “من همیشه به این بچه ها می گویم ما سگ هستیم ، با گربه غذا نمی خوریم.” “هیچ چیز خوبی در این مورد وجود ندارد.”

بازی

0:22

اریک هندرسن ، مربی خط دفاعی رمس بازیکنان را از طریق کیف های آموزشی برای تمرین می برد. ویدئو توسط لیندسی تیری

در واقع ، نه

خط دفاعی Aries در این فصل با حریفان جشن می گرفت.

یکشنبه گذشته ، برج حمل (6-3) سیاتل سی هاوکس را برچید و در حالی که 12 ضربه خط حمله راسل ویلسون را اخراج کرد ، شش بار اخراج کرد. آنها سعی خواهند کرد در فوتبال دوشنبه شب (20:15 ET، ESPN) برابر تام بردی ، مدافع NFL MVP و تامپا بای بوکیرز (7-3) همین کار را انجام دهند.

دفاع رمز 4.8 یارد در هر بازی حریفان را پایین نگه داشت. آنها با 31 گونی در رتبه سوم قرار گرفتند و 124 فشار وارد آوردند و در پنج لیست برتر قرار گرفتند.

مک وی گفت: “شما فقط نمی توانید به اندازه کافی درمورد کارهایی که آنها مرتباً انجام داده اند صحبت کنید.” “دفاع ما در طول سال تزلزل ناپذیر است.”

از جلو شروع می شود.

دونالد با نه گونی و 32 پرس لحن دفاع را تعیین می کند. او سخت ترین کارگر است. بهترین بازیکن. او می خواهد آموزش ببیند. و بیشتر از همه ، او می خواهد موفق شود.

هندرسون، که خط دفاعی در Georgia Tech بازی کرد و سه فصل در سینسیناتی بنگالز قبل از مربیگری صرف ها، پرش به پایین تکنیک، می آموزد که چگونه به ضرب و شتم مسدود کردن طرح ها و تلاش برای پیدا کردن موقعیت های جدید است که باید برای دونالد – است که مضاعف مجهز شده است. با 68 درصد پاسهایش.

دونالد گفت: “من قطعاً احساس می کنم که او بازی من را به سطح دیگری رسانده است.”

هیچ جزئیاتی برای هندرسن خیلی کوچک نیست ، چیزی که به ترتیب باعث شد دونالد و بروکرها به ترتیب در فصل هفتم و نهم پیشرفت کنند.

“شما معمولاً در موقعیتی قرار می گیرید که بسیاری از مربیان بازی را انجام نمی دهند ، اما آنها بازی را از نظر ذهنی بسیار خوب می دانند.” گفت بروکرها که در این فصل سه کیف دارد. “او موقعیت را بازی کرد ، بنابراین می فهمد که ما چه چیزی را پشت سر می گذاریم.”

هندرسون معمولاً در حین تمرینات فردی در هر تمرین برخی از لنت ها را می گیرد و در حالی که آنها را به چالش می کشد تا زمین او را پایین بیاورند ، از قدرت و پاهای سریع بازیکنان فریاد می کشد.

بروکرز گفت: “توانایی طبیعی او برای داشتن هر روز انرژی فقط ما را تغذیه می کند.”

Dawgwork سخت است ، اما با خنده های زیادی همراه است.

هنگامی که هیپ هاپ در اوایل دهه 2000 ظاهر شد ، دونالد و جوزف دی در زمین تمرین ، حرکات رقص را از بین بردند. دلالان اغلب می خندند ، که متفاوت از زیر هر مکان در زمین است.

جلسات مواضع متمرکز و آموزنده است ، زیرا هندرسون نه تنها کوارترهای مدافع حریف ، بلکه غالباً دفاع حریف را هدف قرار می دهد ، که می خواهد واحدش در هر بازی از آن پیشی بگیرد ، گرچه با آنها مستقیماً روبرو نیست.

حتما بخوانید:
رینگ پیستون چیست؟

هندرسون با خنده ای عمیق گفت: “وقتی ما در مورد تیم حریف صحبت می کنیم ، من طور دیگری صحبت می کنم.” “از این نظر ، بدانید که من چیزی را نگه ندارم. خام است ، بریده نشده است.”

جلسات اغلب به جلسات طوفان فکری تبدیل می شود زیرا هندرسون از بازیکنان نظرات و ایده می خواهد. این فیلم را خراب می کند و بازخورد می دهد ، به گونه ای صحبت می کند که بازیکنان درک می کنند و هیچ چیز را از آنها باز نمی دارد – خوب یا بد.

دونالد گفت: “او مرا مثل بقیه به اتاق می خواند.” “اما این چیزی است که من می خواهم. من می خواهم بتوانم مربی شوم.”

فاکس گفت ، و بعضی اوقات جلسات با یک بار شوخ طبعی ، مشت ، ضربات مشتی و “بسیاری از شوخی های داخلی جمع شده در طول سال ها” کمی از ریل خارج می شود.

جوزف دی گفت: “به عنوان یک خط D ، شما باید بتوانید زباله صحبت کنید.” “شما باید بتوانید سریع روی پاهای خود فکر کنید و آن را بیرون بیاورید.”

دونالد به شوخی گفت بروکرز و فاکس “احمقی” هستند که “مانع خود نمی شوند”.

جوزف دی ، دونالد و بروکرز را بهترین بلندگوهای ناخواسته خواند ، در حالی که فاکس گفت ، دونالد 29 ساله “یک بچه کوچک بزرگ” است که “تمام وقت شوخی می کند و همیشه با مردم انتخاب می کند ، همیشه سرگرم است.”

“مثل برادری واقعی است”

وقتی هندرسون در آغاز اردوی آموزشی تی شرت ها را در کمد قرار داد ، هرکدام حرفی برای گفتن داشتند.

جوزف دی با خنده گفت: “بروک به شوخی گفت این بدن AD است.” “اینکه این سر یک سگ و بدن AD بود.”

روباه گفت: “مربی هنی می خواهد به زیبایی عضلات خود باشد.”

و دونالد دو سنت خود را بدست آورد: “پس من کسی هستم که این عکس را انتخاب کردم” ، با خنده گفت. “شما می توانید آن را در آنجا قرار دهید.”

هندرسون گفت ، برای پروتکل ، “این یک AD سگی است.” “ما می دانیم که این شخص برای گروه ما چقدر معنی دارد.”

شوخی های کنار ، دونالد وقتی صحبت می کند در مورد دستکاری ، سنگ زنی ، اما همچنین در مورد آنچه که در هم تیمی هایش به وجود می آورد نرم می شود.

حتی بهترین بازیکن دفاعی NFL نیز می تواند روز بدی داشته باشد. اما او نمی تواند مدت زیادی در این گروه بماند.

دونالد گفت: “روزهایی وجود دارد که من به کار می آیم و ممکن است یک اتفاق شخصی در زندگی من رخ دهد که ممکن است کمی برای من اتفاق بیفتد.” “اما همیشه راهی وجود دارد ، به نوعی ، یکی از این بچه ها وقتی نمی خواهم بخندم باعث خنده من می شود و حالم را بهتر می کند ، بنابراین یک گروه موسیقی وجود دارد که فقط برای فوتبال نیست. – مثل یک برادری واقعی است. “

و همه یک قطعه از آن را می خواهند.

نگهبان جان جانسون سوم فریاد خواهد زد: “من یک پیراهن می خواهم! وقتی خط نمایشنامه می سازد. داریوش ویلیامز که تیم را در رهگیری هدایت می کند ، همینطور خواهد بود.

جوزف دی گفت: “این کاملاً یک دارو است.”

کار خط همیشه عالی نیست ، اما بازیکنان تلاش می کنند تا به آنجا برسند.

این در مورد سنگ زنی است. تاریکی و آنها کار خود را دوست دارند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید