چگونه و از کجا سکه طلا بخریم


اگر می خواهید سکه بخرید و نمی دانید چگونه یک خرید مطمئن انجام دهید، خواندن این مقاله را توصیه می کنیم.

به گزارش تجارت امروز، بازارهای مالی ایران سال هاست که با تلاطم های زیادی مواجه بوده و صاحبان سرمایه های خرد و کلان در تلاش برای حفظ ارزش دارایی های خود هستند.
تجربه نشان می دهد که اگر طلا ارزش دارایی را ثابت نگه دارد، اگرچه ممکن است برخی از کالاها مانند طلا با افزایش عجیب و باورنکردنی مواجه شوند، اما ارزش دارایی سرمایه مالک را تقریباً بدون تغییر نگه می دارد.
بازارهایی مانند بازار طلا یا مسکن در استان ها افزایش قیمت بسیار زیادی را تجربه کرده اند، اما طلا به خوبی آنها عمل نکرده است. بر این اساس بسیاری از سرمایه داران طلا را کالایی مطمئن برای حفظ سرمایه خود می دانند و ترجیح می دهند سرمایه خود را به طلا تبدیل کنند.
این در حالی است که سکه طلا با وجود اینکه در مقاطعی با حباب قیمتی مواجه شده است، سرمایه گذاری مطمئنی در بازار طلا محسوب می شود.
طی نوسانات اخیر برخی از صاحبان سرمایه به ویژه سرمایه های خرد وارد بازار سکه شده و سرمایه خود را به سکه تبدیل خواهند کرد.
حال اگر شما هم از آن دسته افراد هستید و قصد خرید سکه را دارید به این نکته توجه کنید.
سکه وکیوم بخرید سکه وکیوم کمتر تقلبی است اما اگر شرکت وکیوم شناخته شده و قابل اعتماد باشد توجه کنید زیرا در سال های گذشته سکه های وکیوم نیز ایمن نبودند. از تقلب
اطمینان حاصل کنید که سکه های خود را از یک منبع محلی، مورد اعتماد و تایید شده خریداری می کنید و حتما از فروشنده فاکتور دریافت کنید. این واقعی است، درست است اگر برای آرامش خود از این فروشگاه ها سکه بخرید. و یک توصیه دیگر: اگر می توانید به بازار طلا بروید و از کسی که طلا بلد است سکه بخرید.

حتما بخوانید:
رتبه بندی قدرت در MMA - اسرائیل Adesanya ، Conor McGregor یا حبیب نورماگومدوف №1؟