چهار بازیکن بالتیمور ریونز از لیست COVID-19 حذف شدند. اولین کاهش پس از 9 روز


OWINGS MILLS، Md. – بالتیمور ریونز روز سه شنبه بینی برندون ویلیامز ، مدافع خط حمله تریس ماکسورلی و مدافعان کرنر مصدوم تاون یانگ و خلیل دورسی را از لیست ذخیره / COVID-19 فعال کرد.

Ravens تعداد بازیکنان ذخیره / فهرست COVID-19 را به 16 بازیکن کاهش داده است ، این اولین باری است که از زمان شیوع در بالتیمور در 22 نوامبر تعداد بازیکنان خود را در این لیست کاهش داده است.

Ravens می تواند قبل از بازی چهارشنبه بعد از ظهر پیتسبورگ استیلرز بدون شکست ، به 14 بازیکن برسد. مدافعان در حال اجرا JK Dobbins و Mark Ingram حق دارند پس از اتمام قرنطینه 10 روزه از لیست خارج شوند.

مشخص نیست ویلیامز برابر پیتزبورگ بازی خواهد کرد یا خیر. مسابقات بینی Ravens از زمان آسیب دیدگی مچ پا در باخت 23-17 در نیوانگلند در 15 نوامبر انجام نشده است.

مک سورلی ، که به مدت 10 روز در لیست ذخیره / COVID-19 بود ، به بالتیمور دو مدافع در لیست فعال می دهد. انتظار می رود رابرت گریفین III به جای مدیر NFL MVP ، لامار جکسون ، که آزمایش COVID-19 را در روز شکرگذاری مثبت اعلام کرد ، باشد. اگر مک سورلی نتواند از گریفین حمایت کند ، بالتیمور تایلر هانتلی تازه کار بازنشسته را از کادر مربیگری ارتقا می دهد.

یانگ و دورسی پس از خروج از لیست ذخیره / COVID-19 به یک ذخیره مصدوم بازگشتند.

بالتیمور در میانه یکی از بزرگترین شیوعها در ورزشهای حرفه ای قرار دارد. حداقل 10 بازیکن Ravens در 10 روز گذشته تست مثبت داده اند.

ریونز سه شنبه زودتر تمرین کرد و قبل از سفر سه شنبه شب به پیتسبورگ در انتظار آخرین نتایج آزمون هستند.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>