چقدر عشق آدام واین رایت به فوتبال فانتزی بیش از 30 موسسه خیریه سود می برد


این زمان از سال است که مدیران کابل های انتشار را بررسی می کنند و سعی می کنند برای پیشرفت تیم های خود حرکت کنند. اما در این حالت ، معلمان اداری جلوی دفتر جلو خود بازیکنان بیس بال هستند و تیم های آنها از بازیکنان تشکیل شده است.

برای بسیاری از بازیکنان بیس بال ، فوتبال فانتزی نقص خارج از فصل آنها است – این یک گلف دور است. در هر دو مورد ، بازیکنان می آیند تا با سطل آشغال صحبت کنند و برای مسابقه بمانند.

آدام واین رایت ، بازیکن آزاد گفت: “ما ذاتاً بسیار رقابتی هستیم.” “ما در حال مسابقه دادن خواهیم بود که چه کسی می تواند غلات خود را سریعتر بخورد. فوتبال فانتزی یک چیز سرگرم کننده را برای بازیکنان بیس بال فراهم کرده است. این باشگاه ها را به هم نزدیک می کند. تجارت ، گفتگوهای زباله ، بررسی نتایج – و بازیکنان را در خارج از فصل قرار دهید.”

از طریق موسسه خیریه Big League Impact خود ، پاییز امسال وین رایت امور را به سطح دیگری رساند. او “لیگ فقط برای بازیکنان” را سفارش داد که نه تنها از بنیاد خودش بلکه از 31 موسسه خیریه دیگر نیز سود می برد. هر شرکت کننده ، در مجموع 32 بازیکن MLB ، برای خیریه مورد علاقه خود بازی می کند. این لیگ ، که هر هفته با تیم هایی که 50 هزار دلار برای هر بازیکن دارند آماده می شود ، دو هفته بازی در جریان داشت و به جمع چهار تیم پایانی رسید: واین رایت در حالی که در لیگ برتر سابق مت بزرگ بود ، در نیمه نهایی با سنجاق های سونی گری Cincinnati Reds روبرو شد. چهره های دیگر Arizona Diamondbacks در نیک احمد در دیگری متوقف می شوند.

و در حالی که رقابت شدید است ، اشتیاق در کسب درآمد برای موسسات خیریه است. هر دور منجر به پول بیشتر برای موسسه خیریه منتخب بازیکنان برنده می شد. امتیازات بالا و براکت شانس دوم روش های اضافی پیروزی را فراهم می کند.

گری گفت: “این یکی از جالبترین قسمتهای آن است.” “و اگر زود بیرون بروید ، هنوز راههایی برای کسب درآمد برای امور خیریه شما وجود دارد.”

گری تاکنون حدود 15000 دلار برای پروژه One Four خیریه جمع کرده است ، خیریه ای که توسط دیوید پرایس پارچ داجرز لس آنجلس برای کمک به سازمانهای جوانان تأسیس شده است. به دلیل همه گیری ، مسابقات گلف ، سرآشپزهای مشهور ، کارهای کراوات سیاه و بسیاری دیگر از جمع آورندگان پول لغو شده اند ، بنابراین برای جمع آوری پول برای اهداف شایسته ، خلاقیت لازم است. Wainwright و Big League Impact را وارد کنید ، که با پرداخت 5000 دلار به ازای هر بازیکن به عنوان کمک به صندوق خیریه مطابقت دارد.

وین رایت گفت: “ما در حال کسب شهرت در بین بازیکنان هستیم.” “آنها می دانند که ما می خواهیم لذت ببریم و کارهای بزرگی برای کمک به موسسات خیریه آنها انجام خواهیم داد. این هدف من است. توانمندسازی بازیکنانی در سراسر لیگ که سیستم عامل های بزرگی دارند اما هنوز نمی دانند چگونه از این سیستم عامل ها استفاده کنند. “

به گفته کسانی که وی را می شناسند ، این ترکیب کاملی از احساسات برای وینرایت است که ممکن است “اعتیاد” فانتزی به فوتبال داشته باشد. آنها فقط نیمی شوخی می کردند ، زیرا وین رایت امسال در 5 لیگ حضور دارد.

وی گفت: “بیایید ببینیم ، تیم Triple-A من از سال 2005 وجود دارد.” “لیگ خانگی من با بهترین دوستانم. لیگ باشگاهی با کاردینالز. این یک اولویت A-1 است زیرا شما هر روز چهره این بچه ها را نگاه می کنید.”

هالید ، یک هم تیمی سابق ، به وین رایت گفت: “او همیشه بیش از هر چیز نگران تیم های خارق العاده فوتبال خود بوده است.” “او در روزهای بازی آقای Tough Guy است [when he’s pitching]با کسی صحبت نکنید اما اگر تجارت خوبی دارید می توانید با او در مورد فوتبال فانتزی صحبت کنید. “

Holiday برای بنیاد Homers for Health خود بازی می کند ، که نزدیک به 3 میلیون دلار برای بیمارستان کودکان کاردینال Glennon در سنت لوئیس جمع آوری کرده است.

ممکن است فکر کنید که وین رایت ، به عنوان بازیکن آزاد ، پس از گذراندن 15 سال گذشته در کاردینالز ، بیشتر نگران این خواهد بود که فصل بیس بال در کجا بازی کند. اما یک تماس تلفنی 40 دقیقه ای اخیر باعث ایجاد تعداد بسیار کمی تماس بیس بال شد. علاقه او ، جدا از فوتبال فانتزی ، کمک به مردم است. پس از بستن ، او پیامی را در مورد اینکه چه کسی در این هفته در خط حمله شروع می کند ، ارسال نکرد بلکه بهترین قسمت از کل مسابقات را برجسته می کند.

حتما بخوانید:
جو هادن از فولاد RG3 را می گیرد و به خانه می برد

وین رایت نوشت: “جالبترین چیز در مورد هر کاری که ما انجام می دهیم این است که بدانیم در سراسر جهان افرادی وجود دارند که دارای آب تمیز هستند که اینگونه نیست.” “آنها یک برنامه رژیم غذایی گرسنگی دارند. آنها به پزشکان و داروهایی دسترسی دارند که هیچ امیدی به کمک آنها نداشتند. برای اولین بار ، آنها سقفی بر روی سر خود دارند. و کسانی که از بند قاچاق آزاد هستند. همه به دلیل یک دسته از بازیکنان بیس بال است. که با هم همکاری می کنند تا تغییری ایجاد کنند. “

همین احساس توسط چهار شرکت کننده دیگر تکرار شد. بازیکنان بیس بال علاقه به کمک دارند ، در حالی که از رقابت در برابر یکدیگر لذت می برند. این ترکیب به Holiday ، دوست خوب Wainwright ، که امیدوار است در فینال دیدار کند ، از دست نرفت. هالید همچنین آشکارا تعجب کرد که چطور کمیسر لیگ به نیمه نهایی رسیده است.

هالیدی با خنده گفت: “من شک دارم.” “او مسئول این معامله است ، اما همیشه به فینال راه پیدا می کند. اگر من او و شخصیت او را خیلی خوب نمی شناختم ، برخی از غم و اندوه را زیر سوال می بردم.”

این فقط طعم زباله گفتن است که با فوتبال فانتزی دست به دست می شود. وین رایت در دور قبل ماکس شرزر ستاره ملی پوش واشنگتن را شکست داد و مطمئن شد که این موضوع را به او اطلاع می دهد.

وین رایت گفت: “مکس یک سخنران عالی برای زباله است.” “در این شکی نیست. ما قبل و بعد از بازی در زمین بیس بال درگیر شده ایم. برای من عالی بود. به اندازه بیس بال مهم نیست ، اما تقریباً به حقوق رجز خوانی نزدیک است.

“او واقعاً در این باره خاطرنشان كرد. من نیز شرط بندی طرفی او را بردم.”

در حالی که وین رایت ، گری و هالید در مورد ناخواسته صحبت می کنند ، احمد ، چهارمین مرحله نیمه نهایی ، می خواهد به عنوان “قاتل خاموش” شناخته شود ، اگرچه او به این دلیل بود که وی سی امین برنده مسابقات است. احمد تاکنون 12000 دلار برای Compassion International که حامی کودکان فقیرترین کشورهای جهان است ، جمع کرده است.

احمد که سی امین بذر است گفت: “من باید با وین کنار بیایم.” “این در مورد چه چیزی است؟”

ستاره Diamondbacks پس از غلبه بر Clayton Kershaw در دور آخر ، ممکن است احساس کند که با پول خانه بازی می کند.

“او [Kershaw] احمد گفت: “بارها در زمین پیروز شده است که شمردن آنها دشوار است ، بنابراین انتقام گرفتن خوب است.” ابتدا شکل را نمی دانستم. طی چند هفته اول ، هر بار از بودجه خود فراتر رفتم. من مجبور شدم ترکیب خود را دوباره ویرایش و تنظیم کنم. “

كایل گیبسون كایل تگزاس رنجرز در راند 1 از رده اصلی حذف شد و به جیسون كاسترو هم تیمی سابق خود باخت. گیبسون با تغییر کار خیریه خود Help One Now که در حال ساخت یک دبیرستان در دهکده Ferrier در هائیتی است ، شانس دوم را ادامه داد.

گیبسون گفت: “واقعاً عالی است كه ببینیم خیریه ها چگونه تحت تأثیر قرار می گیرند.”

گیبسون در پاسخ به این سedال که بهترین سخنران زباله کیست ، بازیکن دیگری را که در 1 دور حذف شده انتخاب کرد.

گیبسون گفت: “لانس لین عاشق صحبت است.” “وقتی او برنده می شود ، قطعاً به شما اجازه می دهد در مورد آن چیزهایی را بشنوید. او در لیگ رنجرز هم خیلی خوب عمل نمی کند ، بنابراین در خانه باشگاه کمی آرام تر خواهد بود.”

پس چه کسی دوست دارد همه چیز را برنده شود و 50 هزار دلار برای خیریه خود برنده شود؟ (خیریه در جایگاه دوم 25000 دلار برنده شد.)

“[Wainwright] “گیبسون گفت:” شرزر را بیرون کشید. در تمام طول سال می سوزد. وین شیار خود را پیدا کرده است. من با مردم می روم او تنظیم کرد [the league] و یک سال عالی بود “

چند بازیکن به شوخی گفتند که کمیساری وین رایت به نیمه نهایی راه یافته است.

گری با لذت بردن از فرصت ضربه زدن به حریف نیمه نهایی خود ، گفت: “ای مرد ، همیشه وقتی میزبان یک اجرای عمیق انجام می دهد ، کمی کمی پیچیده است.” “این بهترین چیزی است که می توانید در مورد زباله صحبت کنید. بیس بال حرفه شماست ، همه کارهای خود را انجام می دهند و رقابت می کنند. اما سطح متفاوتی است.”

حتما بخوانید:
گزارش NBA نسبت به تحریم های نقض پروتکل که منجر به شیوع ویروس کرونا می شود هشدار می دهد

وین رایت در مورد قهرمانی در مسابقات خودش حرفی برای گفتن داشت ، و این نشان می دهد که فداکاری وی در این مسابقه ، نه نماینده اش ، مهم است.

وی گفت: “من نمی دانم که پیروزی در رویداد خود چقدر خوب به نظر می رسد ، اما من سعی می کنم این کار را انجام دهم.” “من به اپتیک اهمیتی نمی دهم زیرا این به موسسات خیریه ما کمک خواهد کرد کارهای بسیار خوبی در این دنیا انجام دهند. … من سال گذشته لیگ باشگاه های خود را فتح کردم و این همان چیزی است که همه گفتند.” اوه ، او قوانین خودش را تعیین می کند. او هر کاری می خواهد ببرد. “

اشاره به لیگ باشگاه کاردینال ها همچنین به وین رایت یک دروازه برای ضربه از راه بینی در آنجا داد.

“من تمام شدم [teammate] “وینی رایت گفت:” تامی ادمن در حال حاضر به دلیل اینکه بازیکن خوبی به نام پاتریک موهمس دارد. بقیه با 8 سال بدترین بازیکن هستند. “

راز وین رایت ساده است. او شما را آزار می دهد تا زمانی که به خواسته خود برسد.

وی توضیح داد: “من در معاملات بی امان هستم.” وی گفت: “اگر من بازیكنی بخواهم و فرد بگوید:” نه ، من معامله نمی كنم “، وی چهارمین هفته متوالی پرسید ، من ممکن است خسته شوم.”

بازیکنان دریافتند که صحبت در مورد زباله در فوتبال فانتزی بسیار راحت تر از بیس بال است ، جایی که معیشت در معرض خطر است. وین رایت گفت در بسیاری از مواقع بارها در همان بازی یکشنبه که با او در فوتبال فانتزی بازی می کرد با یک مهاجم برخورد کرد و این مسابقه فانتزی مورد توجه بیشتری قرار گرفت. گری آن را دوست دارد زیرا هیچ چیز خارج از مرز نیست.

او گفت: “اوه ، مطمئنا”. “وقتی می دوید همه چیز بالا می آید. این همان چیزی است که در مورد آن صحبت خواهیم کرد. این یک بازی بزرگ است.”

همچنین به بازیکنان کمی درک می کند که طرفداران بیس بال وقتی بیس بال خارق العاده بازی می کنند چه چیزی را پشت سر می گذارند.

گری گفت: “من دلخور نیستم.” “بسیاری از اوقات صاحبان فانتزی بیس بال در اظهارات خود بسیار دقیق هستند.”

صحبت از زباله هنگام درآمدزایی برای امور خیریه تقریباً به اندازه این بازیکنان خوب است. رفت و برگشت می تواند ادامه داشته باشد و ادامه یابد ، اما مرحله نیمه نهایی در حال انجام است. طی دو هفته ، لیگ بازیکنان فقط تا دو هفته برگزار می شود.

احمد گفت: “این فقط یک روش عالی برای افزایش آگاهی و پول است.”

و این 30 دانه چیست؟

او با خنده گفت: “این به من کمی انگیزه اضافی برای برنده شدن در همه چیز می دهد.” “ما این نتیجه مسابقه را در این فصل از دست می دهیم ، بنابراین خوب است. من از آن لذت می برم و می خواهم این کار را برای سالهای آینده انجام دهم.”

و این هدف وین رایت است ، رشد لیگ و کسب درآمد هرچه بیشتر ، نه فقط برای خیریه شخصی خود ، بلکه برای بسیاری در اطراف بیس بال. اگر او در تورنمنت خودش پیروز شد ، چنین خواهد بود.

وی گفت: “در این سالها اتفاقات زیادی افتاده است.” “من پنج لیگ دارم که در آنها بازی می کنم.”

و شکست دادن وین رایت آن را برای رقبای خود بسیار خاص خواهد کرد.

“به همین دلیل است که شما برای غلبه بر میزبان بازی می کنید ، نه؟” گری گفت. “او از مزایای خانوار برخوردار است. و من از قبل می دانم که همه چیز در ذهن او است ، بنابراین باعث لذت بیشتر آن می شود. من می نشینم و نکات خارق العاده پروژه یک چهار را تماشا می کنم. او می داند که مجبور خواهد شد بیاور


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler