پیش نویس NBA 2020 – در داخل Lava Mela Ball Draft Night Extravaganza


پیش نویس خانوادگی خانوادگی شبانه Extravaganza (سنگین علاوه بر این) ساعاتی قبل از اولین انتخابات ، در میز ثبت نام در کوچه خانه خانواده در چینو هیلز ، کالیفرنیا آغاز شد. دما گرفته می شود ، ضد عفونی کننده دست ارائه می شود ، معافیت ها امضا می شود ، قلم ها به ظروف با برچسب CLEAN و USED تقسیم می شوند ، و هر یک از امضا کنندگان معافیت امضا شده را برای عکس در نزدیکی صورت شخص نگه می دارد ، و راه را برای همه و همه شباهت ها باز می کند. از spinoff واقعیت اجتناب ناپذیر استفاده کنید. زن جوانی با تی شرت Big Baller با شعار “خانواده هرگز از هم نمی پاشد” با تلفن خود عکس می گیرد و ما می رویم.

همه گیر COVID-19 پروژه NBA را تغییر داد و آن را به یک کار خانه مجازی تبدیل کرد که نوید می داد به سبک قدیمی ، صمیمانه و شاید کمی محبوب باشد. خانواده ها در گروه های کوچک دور هم جمع می شدند و منتظر خبری بودند که فقط تلویزیون می توانست پخش کند و خوشحالی وجود داشت. هر یک از افراد تازه استخدام شده از طریق 30 تیم از طریق پست یک کلاه دریافت کردند و پس از پیاده روی روی صحنه ، به جای یک دست انداختن و در آغوش گرفتن با کمیسر آدام سیلور ، آنها از عموی بزرگ خود عقب نشینی کردند و از مادر بوسه گرفتند. اما در مورد خانواده Ball که فقط یک خانواده نیستند ، شب می تواند به یک فرصت عظیم بازاریابی دیگر تبدیل شود. LaMelo ، 19 ساله ، کوچکترین از سه برادر Ball ، در آستانه احضار بود و لحظه حداکثر بود.

در حقیقت ، این لحظه – هیچ یک از لحظات منتهی به آن ، و هیچ یک از لحظاتی که می تواند ناشی از آن باشد – لحظه ای نیست که خانواده منتظر بوده اند از زمانی که LaVar Ball تصمیم گرفت که هر یک از پسرانش بسکتبالیست های حرفه ای شوند. لونزو ، که در پیش نویس سال 2017 توسط لیکرز به عنوان نفر دوم انتخاب شد ، محافظ اصلی نیواورلئان پلیکانز است. لیانژلو ، پسر میانی ، سال گذشته در لیگ اوکلاهما سیتی تندر G بازی کرد و امیدوار است تا دو هفته آینده به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. اما این لحظه بهترین بهانه است ، شبی که کوچکترین و محقق ترین پسر تینا و لاور به دلیل استعداد و کاری که این کار را ممکن کرده است شناخته می شود. این زمانی است که همه دیگر از جاده پر پیچ و خم LaMelo – از Chino Hills به لیتوانی تا مدرسه آمادگی اوهایو در استرالیا ، که بسیاری از آنها در خدمت مارک و به دستور پدر هستند – صحبت نمی کنند و بر نتیجه تمرکز می کنند. .

و بنابراین ماشین ها ، بیش از 100 دستگاه از آنها ، در مقابل مجموعه Ball قرار گرفتند. LaVar در شلوار کوتاه با نام تجاری Big Baller ، یک تی شرت آستین بلند BBB ، سرسره های دوش BBB و جوراب های سیاه گشت می زند. بالای سر او ، بوسه سرآشپز: یک کلاه بیس بال BBB ، مخصوص برای این مناسبت ، با عبارت “من به تو گفتم” در قسمت جلوی آن.

یک سبد هدیه BBB از نظر استراتژیک روی یک میز در ورودی بزرگ قرار گرفته بود ، در وسط بین آرم ثابت BBB روی دیوار نقاشی طلایی در جلوی خانه و آرم چرخان BBB در داخل لوستر اتاق نشیمن. این سبد ، به اندازه کافی بزرگ برای یک پیک نیک بزرگ ، شامل سه حوله بشقابی با نام تجاری Big Baller ، چهار زیر بشقاب برند Big Baller ، دو فنجان قهوه با نام تجاری Big Baller ، دو بالش با نام تجاری Big Baller ، یک تخته برش Big Big Baller و یک مارک بود بالشتک بالر بزرگ. شما باید LaVar را رها کنید: هیچ چیز مانند جمعیت یک حزب دعوت کننده برای نفوذ به این فضای زندگی ویلیامز-سونوما / جعبه و بشکه وجود ندارد.

جمعیت مانند آمیب از عرشه حیاط به سمت عرشه حیاط خارج و از یک اتاق به اتاق دیگر در خانه 16000 فوت مربعی حرکت کردند و اندازه آن را دشوار کردند. بیایید بهترین حدس را 250 بزنیم. این بدون شک التقاطی بود: خانواده ، دوستان دبیرستانی ، انواع شرکت ها و تعدادی از افتخارات Roc Nation ، آژانس نمایندگی LaMelo. Bucos TACOS بوبا را در کوره در سطح پایین تر از حیاط خلوت کار کرده است. LaMelo یک نقطه از صحبت کردن به هر کس، مانند یک داماد عبور از جدول به جدول.

و بیش از 90 دقیقه قبل از انتخابات اول ، ساعت 3:33 بعد از ظهر ، دروازه شرقی مجموعه Ball باز شد و یک SUV سفید رولز رویس کالینان (قیمت پایه: 330،000 دلار) مانند یک گربه بزرگ در دارایی منفجر شد. از راننده وی – که توسط هر کسی که می پرسم فقط “این مرد داخل ماشین است ، من اسم او را نمی دانم” مشخص شده است – به عنوان یک قهرمان برنده مورد استقبال قرار می گیرد. او از وسیله نقلیه پیاده شد و تبریک و آرزوهایی از لاوار دریافت کرد که به دنبال آن یک صف طاووس از علاقه مندان به ماشین مرد ظاهر شد که در مسیر رانندگی انگار باد از آن دور شده است. عکس گرفته می شود و فیلم گرفته می شود. تماس های ناامیدکننده و ناراحت کننده ای برای لاملو وجود دارد و چند ثانیه بعد او ظاهر می شود ، لبخند می زند ، بدون پیراهن می رود و از طبقه مهمان به طبقه بالا به سمت ماشین می رود و کمی هم می زند تا کفش های Louboutin خود را روشن نگه دارد. او و پدرش در آغوش می کشند ، درهای خودکشی باز می شوند ، فضای داخلی چرم نوازش می شود و استریو تا حد احساس آزمایش می شود. LaMelo با جذابیت ها ، در صندلی راننده ، LaVar – در مسافر قرار می گیرد ، و او را سوار می کند.

حتما بخوانید:
ساینا بهتره یا پراید یا هیچکدوم؟

چند دقیقه بعد ماشین برگشت ، در حالی که لاملو همان لبخندی را که در ابتدا می زد ، پوشید. بدیهی است که این وسیله نقلیه یک هدیه پیش نویس برای روز است ، اما وقتی از The Car Guy می پرسم آن کیست – Roc Nation؟ پوما؟ لاور؟ – او موضوع را مانند هر ماشین خوب دور می زند. وی گفت: “به من گفتند او را اینجا بیاورم تا ببینم آیا این کار را دوست دارد یا نه.” به او می گویم ، با قیافه وجد صورت لاملو ، كه شاید مجبور باشد راهی برای خانه پیدا كند كه شامل كولینانا نباشد. همانطور که هر ماشین خوبی انجام می دهد ، او می گوید که فقط برای این فرصت آماده است. او می گوید: “من یک دوست در تپه دارم.” “اگر ماشین اینجا بماند او می آید تا من را تحویل بگیرد.”

همانطور که در آنجا ایستاده ایم ، پیرمردها همچنان به دور دایره و دور ماشین حرکت می کنند و از هندسه و پوست و درهای بمب گذاران انتحاری متحیر می شوند. (مخصوصاً درهای خودکشی.) آنها زمانی را به خاطر می آورند ، حدود 30 دقیقه پیش ، وقتی سیستم صدا چنان لرزید که از دره زیر برگشت. آنها به آن به عنوان غذا نگاه می کنند.


پروژه می شود واقعی حدود 30 دقیقه قبل از انتخابات اول ، زمانی که نیمی از جمعیت به پایین ترین سطح خانه سه طبقه سقوط می کنند ، جایی که اتاق تلویزیون عظیم به عنوان پروژه نیروگاه خدمت می کند. takas خورده شدند، کولینان آزمایش قرار گرفت و چیزی در هوا تغییر کرده است.

با مادرش در سمت راست و پدرش در سمت چپ ، لاملو در وسط مبل نشسته است ، در حالی که یک کت و شلوار سیاه و سفید پوشیده است. (در یک لحظه زودتر از شب ، جرمین جکسون جونیور ، رئیس LIU-بروکلین و پسر مربی لاملو ، از بالای نرده های طبقه دوم حیاط خلوت مشرف به سه روتوایلر خانواده و استخر قرمز خم شد – و آرم BBB سفید در زیر و گفت: “اگر ملو شماره 1 انتخاب شود ، او فقط باید با کت و شلوار خود در استخر بپرد.”) در پشت کت لباس یک ماکت طلایی از خال کوبی بالدار قرار دارد که از طریق سینه او عبور می کند. او یک گردنبند طلا با آویز به تصویر می کشد که همان خال کوبی بالدار را نشان می دهد. هدفون گوش های او را می پوشاند.

هفت دقیقه قبل از نمایش ، مفسران شروع به صحبت درباره LaMelo کردند و سپس مشخص شد که LaVar ، با همه عجیب و غریب بودن ، دقیقاً مانند هر پدر میانسال دیگری که به خود احترام می گذارد ، به معنای وسواس زیاد در سطح صدای تلویزیون است. . وی به اتاق اعلام کرد که برای شنیدن صحبت مردان در مورد پسرش به قدرت بیشتری احتیاج دارد ، بیشتر به این دلیل که صدای صدای خودش را نمی شنود. همزمان با تغییر بحث از نمایشنامه نفیس LaMelo به انتخاب قاب بعضاً مشکوک او به تأثیر مخرب لاور بر وضعیت پسرش ، پدر و پسری (اکنون بدون هدفون) در سکوت روی کاناپه نشستند. عبارتی تغییر نکرده است و او به دیگری نگاه نکرد. آنها همه چیز را قبلاً شنیده اند و حتی LaVar یاد گرفته است که گمانه زنی ها را به هدف دیگری ببلعد. نه اینکه آنها بدون احساسات باشند. آنها می توانند به راحتی ایده احساسی بودن را نادیده بگیرند.

اتاق ساکت است و منجر به انتخاب اول می شود. سرانجام همه این اتفاقات می افتد. لاملو دوباره هدفون خود را قرار می دهد. وقتی سیلور به سمت کابین می رود ، سر او برمی خیزد. در عرض چند ثانیه ، جهان و این اتاق خواهند فهمید که آیا لملو بال – مرد جوانی که به هر س thatال پاسخ می داد که شماره یک است با گفتن “احساس می کنم برای این کار ساخته شده ام” – شماره 1 مینه سوتا تیمبرولوز خواهد بود.

حتما بخوانید:
جدیدترینهای «لباس بچگانه»:

نقره ای صحبت می کند. لاملو هدفون ها را از گوش چپ خود کج کرد.

آنتونی ادواردز ، جورجیا.

اتاق ساکت است. هوا وجود ندارد. همه به دنبال راهنمایی برای مبل هستند.

لاور شروع به کف زدن می کند. او با انرژی و کف زدن به جلو می پرد. دارد می خندد. او فریاد می زند: “کار خوب ، آنتونی!”

چندین نفر با LaVar سرگرم می شوند. لاملو خودداری کرد. بیرون 70 درجه است ، یک شب بدون ابر و بدون باد در کالیفرنیای جنوبی. شخصی درباره برف و اینکه چطور لاور را دوست ندارد چیزی می گوید. تصمیم شادی برای ادواردز بیش از هر چیز هواشناسی به نظر می رسد.

جنگجویان گلدن استیت در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند و تنش برمی گردد. این انتخاب می تواند مشکل ساز باشد. لاور یک بار مربی واریورز استیو کر میل وانیل را مربی خطاب کرد ، به این معنی که موفقیت کر چیزی شبیه به همگام سازی لب X و O بود. در اتاق این فکر وجود دارد که کر احتمالاً مشتاق ورود به این آبها نیست و تیمی از ستارگان تثبیت شده – از جمله در حال حاضر با استف کوری – مکان مناسبی برای لاملو برای شروع کار خود در NBA نیست.

دوباره نقره ای.

جیمز ویزمن ، ممفیس.

این بار با تکون دادن از لاور. لملو سلطه گر باقی مانده و روی سرش پرتاب می شود و شما احساس می کنید این دقیقاً همانطور که انتظار داشت اتفاق می افتد.

تاکنون بهترین گزارشگران در NBA این اطمینان را منتشر کرده اند که لاملو توسط شارلوت هورنتس به شماره 3 برده خواهد شد ، اما به نظر می رسد که این خبر به کاناپه نرسیده است. کاهش ساعت، بازده نقره ای به سکو و شب پر است.

لاوار و مدافع سابق NBA ، جرمین جکسون ، مربی LaMelo و مردی که از زمان نمایش های جانبی تاکنون هدایت آن را بر عهده داشته است ، مراسم تحویل کلاه هورنتس را برگزار می کنند. لملو لبخند می زند ، طلسم شکسته است و تشویق ها از دیوارها بلند می شوند. یک تیم جوان در یک شهر جدید با آب و هوای خوب. همه مربع ها بررسی می شود.

لاور از کاناپه بلند می شود ، به تینا کمک می کند تا بلند شود و به لونزو و لیانژلو می گوید که برای مصاحبه بعد از انتخابات کنار برادرشان روی کاناپه بنشینند. این روز LaMelo است ، اما روز LaVar نیز هست و چه راهی بهتر برای نشان دادن این نگرش منحصر به فرد BBB “من به شما چنین گفتم” از قدم برداشتن و اجازه دادن به سه پسر خود در مورد این موضوع به جهانیان بگویید؟ آنها به جلو قدم می زنند ، مردان بالغی که علاقه ای به سر و صدا ندارند و در کنار لاملو می نشینند که کلاه خود را به گونه ای پوشیده است که اطمینان حاصل کند هیچ مویی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

آنها صبر می کنند و منتظر می مانند. یک اشکال فنی باعث شد مصاحبه کنار گذاشته شود و هیچ کس – به خصوص لونزو یا لی آنجلو – نگران نباشند. لاور ، دیگر بدون سکوت ، سلام و احوالپرسی را می پذیرد و به اتاق می گوید: “به MJ بگویید: اینجا می آیی! به MJ بگویید ما می آییم!” لاور با بالا بردن هر دو دست در هوا ، اعلامیه های خود را قطع می کند. مایکل جردن ، مردی که لاوار ادعا می کند می تواند با او تن به تن کند ، مالک هورنتس است و اکنون رئیس پسرش است. لاور به من می گوید که جهان بالاخره می تواند او را یک به یک ببیند ، اما ابتدا باید درباره موقعیت شغلی با اردن بحث کند: پرداخت هزینه تماشا ، پول تضمین شده ، مواردی از این دست. او می خندد و می گوید: “هی ، اگر مردم حاضرند برای دیدن جنگ مایك تایسون 50 ساله پول بپردازند ، چرا كه نه؟” او ایده هدایت پسرش توسط جوردن را دوست دارد. وی می گوید: “بزرگی عظمت را می شناسد.” “من همیشه به پسرانم گفته ام ،” کسی باید بهتر از بهترین باشد – چرا تو نیستی؟ ” “

همانطور که به اتاق می گفت تا به مایکل جردن بگوید که در راه است ، توجه لاور به تلویزیون معطوف شده است. Lonzo و LaMelo همراه با گرافیک هایی هستند که به جهانیان نشان می دهد آنها اولین برادرانی هستند که در سه عکس اول NBA طراحی شده اند. وقتی تماشا می کند سرش را تکان می دهد و وقتی صفحه به تبلیغ تبدیل می شود ، مکث غیرمنتظره ای دارد.

لاور می گوید: “آیا به آن نگاه می کنید؟” “هیچ کس هرگز کاری را که من کردم انجام نداده است.”


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrajoybetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü