پیش بینی SEC – بسکتبال بسکتبال بانوان 2020 – 21 – آیا کسی می تواند کارولینای جنوبی را به چالش بکشد؟


در حالی که شمارش معکوس تا آغاز فصل بسکتبال زنان در کالج 2020-21 در تاریخ 25 نوامبر ادامه دارد ، گروه تخصصی ESPN.com پیش بینی های خود را برای همه کنفرانس های برجسته کشور ارائه می دهد. ما در حال اتمام پیش نمایش لیگ خود با SEC هستیم ، جایی که شماره 1 کارولینای جنوبی همچنان به سلطه خود ادامه می دهد. بولداگ های ایالت می سی سی پی و کنتاکی وایلد کتس سرمربیان جدیدی دارند و همه نگاه ها به كلی هارپر در دومین فصل حضورش در لیدی والز تنسی است.

پرش به: صفات عالی میزگرد
بزرگترین سوال در مورد بریس ها او انتخاب می کند


سخنان SEC 2020-21

بازیکن سال

مشل ووپل: رایان هوارد ، کنتاکی
گراهام هیز: رایان هوارد ، کنتاکی
کرم چارلی: رایان هوارد ، کنتاکی

تازه وارد سال

قابل انعطاف: Destiny Pitts ، تگزاس A&M
هیز: Destiny Slocum ، آرکانزاس
کرم رنگ: Destiny Pitts ، تگزاس A&M


میز گرد نویسندگان SEC 2020-21

بازنشستگی ناگهانی متیو میچل برای بازیکن سال ملی که در جایگاه نخست رقابت های رایان هوارد و کنتاکی قرار دارد ، چه معنایی دارد؟

قابل انعطاف: اول ، شما به متیو میچل و خانواده اش احساس می کنید و به بهترین ها برای آنها امیدوار هستید. در مصاحبه ای که توسط Lexington Herald-Leader در تاریخ 28 اکتبر منتشر شد ، میچل گفت بهبودی وی – او در تابستان پس از پاییز ماه مارس مغز خود را عمل کرد – کندتر از حد انتظار بود ، اما او “گوشه را گرد کرد” و انتظار داشت تا در ابتدای فصل به وظایف کامل خود بازگردد. سپس ، با شوک ، در 12 نوامبر استعفا داد. هوارد و سایر گربه های وحشی به وضوح از میچل ناراحت و نگران هستند. اما به همین ترتیب ، کیرا السی مربی موقت اساساً به عنوان سرمربی در زمان بهبودی میچل عمل کرده بود. بنابراین بازیکنان قبلاً در این نقش با او وقت داشته اند.

السی از نظر فلسفی گفت که شباهت زیادی به میچل دارد ، خصوصاً با تأکید بر دفاع و رابطه بسیار خوبی با هاوارد دارد. بنابراین این تغییر – اگرچه از نظر احساسی برای همه شرکت کنندگان دشوار است – اما به احتمال زیاد نسبتاً روان خواهد بود. همچنین قابل توجه است که SEC 14 تیمی اکنون هفت زن سیاه پوست به عنوان سرمربی ارتقا یافته السی دارد و چهار سرمربی SEC بازیکنان سابق تنسی لیدی وال هستند.

هیز: من موافقم که در وهله اول ، معنی این برای میچل مهمترین قسمت داستان است. در یک یا دو هفته قبل از بازنشستگی در یک مکالمه مقیاس پذیر ، حتی در حالی که نوعی خوش بینی وجود داشت ، او مشکل بهبودی خود را پنهان نکرد. امیدواریم که او اکنون این فرصت را داشته باشد که این روند بهبودی را با سرعت خودش ادامه داده و بفهمد چه چیزی در زندگی او می آید.

در سمت بسکتبال ، بازنشستگی میچل ناگهانی بود ، اما کنتاکی به دلیل دشواری بازنشستگی ماه ها است که با عدم حضور خود سازگار است. السی و بقیه کارکنان فعلی او بیشتر اوقات مسئولیت بیشتر تابستان را بر عهده داشتند. بنابراین نه تنها بازیکنان او را به خوبی می شناسند ، بلکه می دانند وقتی او آخرین حرف را می زند چه احساسی دارد. از این نظر ، مهم نیست که تصمیم میچل ناگهانی باشد و شرکت کنندگان هر چقدر هم ناراحت باشند ، انتقال قدرت باید نسبتاً روان باشد.

کنتاکی در این فصل متفاوت به نظر می رسد و بازی می کند ، اما این امر به دلیل رفتن میچل کمتر از هجوم استعدادها است – به خصوص انتقال اولیویا اونز از مریلند. و السی به جای اعتماد به محافظت برای تأمین همه چیز ، در حال حاضر در مورد تأثیر لین دان بر او صحبت می کند ، وقتی که می خواهد بر عملکرد تهاجمی و کارآیی تأکید کند.

من واقعاً فکر نمی کنم تغییر مربیگری تأثیر زیادی در چشم انداز کنتاکی داشته باشد. همیشه اقامت در چهره های جدید (که اکنون رابین بنتون ، نگهبان جوان ، پس از امتناع از انتقال) را شامل می شود ، طول می کشد و سبک بازی گسترش می یابد. اما در حالی که هوارد در آنجا حضور دارد ، این تیم فرصت مهم در ماه مارس را دارد.

این ممکن است میراث میچل باشد ، خصوصاً با توجه به آشفتگی او و برنامه چهار سال پیش که بیش از نیم دوازده بازیکن و عضوگیری و همچنین تعدادی از مربیان دستیار در طی چند ماه از برنامه جدا شدند. . او بهبود یافت ، تا حدی با بازگشت السی از تنسی و ترک برنامه در شکل خوب و دستان خوب.

حتما بخوانید:
دمای موتور، جوش آوردن، ترموستات و مباحث مربوط به دمای آب پژو 206

کرم رنگ: کنتاکی هنوز بسیار خوب خواهد بود و باید تأثیر زیادی در مسابقه SEC و مسابقات NCAA داشته باشد. در حقیقت ، گربه های وحشی ممکن است اکنون حتی بهتر از حد انتظار باشند.

آنها کسی و چیزی بزرگتر دارند که باید برایش بازی کنند. این نوع احساسات مثبت می توانند قدرتمند باشند. این فقط می تواند انرژی باشد که چهره های جدید را حتی سریعتر جمع می کند. الزی چندین سال یک حضور پایدار و فرمانده در برنامه بوده است. تغییر نمی کند از همه مهمتر ، هوارد هنوز بهترین بازیکن در کشور و استعداد کامل برای ساختن همه چیزهای دیگر است.

میچل – که برنامه را خلق کرد ، آن را کاملاً دید و اکنون در آستانه موفقیت بزرگی بود – از دست خواهد رفت و همه افراد در بسکتبال کنتاکی و فراتر از امید ، بهبود کامل او به زودی انجام می شود. هیچ چیز پایان شادتر از این را به این داستان نمی بخشد و با یک تورنمنت عمیق در NCAA این داستان نیز بهتر خواهد شد.

انتظار شما از تنسی در فصل دوم کلی هارپر چیست؟

قابل انعطاف: من انتظار اجرای عالی از رنیا دیویس را دارم که در سال چهارم به عنوان یک شروع کننده حضور خواهد داشت. و برای بازیکنانی مانند Rae Burrell خردسال و جوردن هورستون دانشجوی سال دوم پیش می رود. خواهیم دید که آیا این کافی است تا تنسی بیشتر به وضعیتی برسد که در این مدت طولانی داشته است. لیدی ولز همچنین از UConn بازدید می کند – اولین باری است که تیم ها از سال 2006 در ناکسویل تنسی بازی می کنند – و این یک نوار است.

هیز: فصلی که لیدی ولز نگران حباب مسابقات NCAA نباشد و تیمی را روی زمین بگذارد که هواداران از تماشای آن لذت ببرند. هر دو هدف قابل دستیابی به نظر می رسند.

با وجود برخی از تغییر کارمندان که می توان با تغییر مربیگری انتظار داشت ، Zaey Green و Jasmine Massengil در حال ترک هستند ، Harper همچنین کمک های ورودی دارد. کین گرین (لیبرتی) و جوردن واکر (میشیگان غربی) دو مورد از جذاب ترین نقل و انتقالات برای فارغ التحصیلان هستند و تجربه و انرژی ارزشمندی را برای حمایت از لایق دیویس به ارمغان می آورند. این به نوبه خود فشار بر بارل ، هورستون و کلاس دوم دبستانی تاماری کی را با ادامه رشد کاهش می دهد.

تنسی به نظر می رسد تیمی است که باید هویت مشخص و چرخشی محکم داشته باشد. همانطور که دیویس هدایت می کرد ، این باید کافی باشد تا مسابقات یک NCAA مشخص باشد.

استعداد تنها راه تنسی برای بازگشت به جایی است که طرفدارانش می خواهند این برنامه باشد ، یا حداقل تا آنجا که ممکن است به محیطی نزدیک است که تسلط مانند پت سامیت را تقریباً غیرممکن می کند. ما نمی دانیم کدام یک از بهترین تازه کارها ستاره خواهند بود ، اما تاریخ نشان می دهد که بیشتر ستاره ها بهترین تازه کارها هستند. به استثنای قابل توجه دیویس ، تنسی در سالهای اخیر یا نتوانسته است حملات مناسب را پیدا کند یا نتوانسته است به این موقعیت های استخدام دست یابد. سرانجام ، هارپر همچنین در نحوه ارائه خود در این زمینه مورد قضاوت قرار خواهد گرفت. اما در این بین ، او در این فصل تیمی دارد که انتظارات و دارایی های بیش از حد متوسطی دارد. این فرمول بدی نیست.

کرم رنگ: گراهام در این فصل مهمترین چیز را برای تنسی به ثمر رساند: ایجاد هویت. لیدی والز در چند سال گذشته چه کسانی هستند؟ برنامه چه مشخصه ای تعریف کرد؟ واقعیت این است که این سوالات پاسخ روشنی ندارند دقیقاً به همین دلیل است که تنسی تقریباً تمام فصول 2018-19 و 2019-2020 را روی بالون گذرانده است. این می تواند یک دفاع یا یک برگشت یا دیویس به عنوان یک ستاره باشد. اگر لیدی ولز موفق شود ویژگی مورد اعتماد خود را ایجاد کند ، دیگر نگران انتخاب مسابقات NCAA نخواهند بود و از میانگین تکمیل کننده SEC که قرار است داشته باشند بهتر خواهد بود.

حتما بخوانید:
همه چیز درباره لیفت سانترال لب - زیبامون

به طور واضح تر ، هارپر به دو چیز نیاز دارد: دیویس داشتن قاطعیت بیشتر و هورستون برای سازگاری بیشتر. استعداد دیویس غیر قابل انکار است ، اما او تمایل دارد که تسلیم هم تیمی هایش شود یا اجازه دهد بازی به او برسد. اگر او ذهنیتی برای بازی در اختیار بگیرد ، تنسی پیروز خواهد شد – و همچنین تیم پیش نویس WNBA. هورستون (10.1 PPG ، 5.5 RPG) به عنوان مستاجر شماره 2 کلاس برای سال 2019 به ناکسویل رفت ، اما هرگز تجربه خود را به عنوان دانشجوی سال اول به طور کامل پیدا نکرد. انتظار می رود تولید بسیار بیشتری در این فصل انجام شود – و همراه با آن بازی بهتری نسبت به لیدی ولز.

ایالت می سی سی پی سه بازی بعد از کارولینای جنوبی و سه بازی قبل از بقیه فصل گذشته به پایان رسید. آیا Bulldogs در این فصل به Gamecocks یا بقیه بسته ها نزدیکتر است؟

قابل انعطاف: من به سمت ایالت می سی سی پی متمایل می شوم ، که نزدیکتر به بسته است و گروه بسیار جالب توجهی از تیم ها است. کارولینای جنوبی تیم شماره 1 پیش فصل این کشور است. و در حالی که Gamecocks توسط Tyasha Harris و Mikiah Herbert Harrigan از دست خواهد رفت ، دانشجوی سال دوم دبیرستان – به رهبری Aliyah Boston – باید یک بخش عمده از آنچه کارولینای جنوبی را به عنوان مسئول لیگ و در چهار مرحله نهایی نگه می دارد ، باشد.

ایالت می سی سی پی و کنتاکی تحت مربیگری جدید این فصل قرار دارند و هر دو نسبتاً نرم به نظر می رسند. تگزاس A&M چنیدی کارتر ستاره WNBA را از دست داد ، اما چهار بازیکن مبتدی از فصل گذشته بازگشتند و اکنون همه نقش های بزرگتری دارند. آرکانزاس یک بازی محافظتی استثنایی و با تجربه خواهد داشت و این می تواند یک فصل موفقیت در Fayetteville برای مربیگری مایک نایبورس باشد. تنسی ، جورجیا و LSU – نیروهای سنتی لیگ – سعی خواهند کرد ثابت کنند که در سطح اول هستند.

هیز: آرکانزاس ، کنتاکی و تگزاس A&M (بله ، حتی بدون چنیدی کارتر) می توانند نسخه های بهبود یافته خود در این فصل باشند. من فکر می کنم ایالت می سی سی پی می تواند همانند فصل گذشته با ویک شفر در فصل اول حضورش در کنار نیکی مک کری-پنسون خوب باشد ، اما درخواست بولداگ ها برای بهبود این عملکرد سفارش بزرگی است. این به بسته تعقیب و گریز می افزاید که پرتگاه را می بندد بدون اینکه لزوماً کسی در بالای آن به کارولینای جنوبی نزدیک شود.

کرم رنگ: بگذارید اجماع را پایان دهم و بگویم که می سی سی پی در این فصل به بسته کارولینای جنوبی نزدیکتر خواهد بود. من معتقدم بولداگ ها دومین تیم برتر در این کنفرانس هستند ، اما کارولینای جنوبی پیشنهاد می کند از هر کس دیگری در این کشور بهتر باشد ، بدون ذکر SEC. این اختلاف همچنان قابل توجه است. برای تکرار نظرات گراهام ، بقیه بسته ها نیز بهتر هستند. حتی اگر ایالت می سی سی پی در همان سطح یک سال قبل بازی کند ، بولداگ ها در پایان دوم سخت تر از بازی Gamecocks در مقام اول هستند.


بزرگترین سوال در مورد Bracketology در SEC چیست؟

کرم رنگ: با توجه به آنچه به مسابقات NCAA اتفاق می افتد – NCAA هفته گذشته گفت که آن را به ارائه مسابقات مردان به در یک سایت از آغاز تا پایان بازی می شود و آن را دشوار است به انتظار چنین تصمیم از زنان نیست – آن را ممکن است بنابراین به اندازه یک سال معمولی مهم است ، اما SEC می تواند پنج تیم را در 16 رده برتر قرار دهد. اگر این مسابقات در یک مکان برگزار شود ، فرصت میزبانی دیگر جایزه چهار دانه اول نخواهد بود ، اما این یک معیار برای خوب بودن یک کنفرانس است.

در آخرین پیش بینی من – و ما پیش از نکات مربوط به فصل 25 نوامبر Bracketology را به روز خواهیم کرد – کارولینای جنوبی ، می سی سی پی ، کنتاکی ، تگزاس A&M و آرکانزاس همه در 16 جایگاه برتر هستند. این جایزه ، به علاوه هشت یا 9 تیم در مسابقات ، SEC را به بهترین لیگ کشور تبدیل خواهد کرد. یعنی مگر اینکه Pac-12 بتواند همین کار را انجام دهد.


SEC 2020-21 ترتیب مرحله نهایی را پیش بینی کرد


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrajoybetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü