پیش بینی روز شنبه 19 شهریور


بازار سهام هفته گذشته به روند نزولی خود پایان داد. با وجود این روزهای قرمز، باید دید که آیا این روند سبز خواهد شد یا خیر.

امروز یک معامله را گزارش دهید. بازار سهام در پایان هفته دوم شهریور از روند نزولی خارج نشد و بورس تهران هفت میلیون و 975 هزار واحد افزایش شاخص کل بازار را به ثبت رساند. بورس در پایان روز کاری گذشته در مجموع یک میلیون و 412 هزار قطعه را برای سال شاخص ثبت کرد. همچنین وزن شاخص نیز مانند شاخص امروز اندکی کاهش یافت و حدود 410 هزار واحد خواهد بود. با این اوصاف شاخص بهره وری نیروی کار در هفته دوم شهریور به منفی 1.6 درصد رسید و شاخص بهره وری وزنی نیز به منفی 0.35 درصد رسید.

ارزش معاملات نیز در محدوده سه هزار میلیارد تومان باقی ماند و مانند روزهای دیگر تغییر چندانی نداشت. در عین حال برخی کارشناسان می گویند تا زمانی که نتیجه مذاکرات مشخص نشود، بازار سرمایه آرام، اما پیگیر خواهد بود.

پیش بینی سهام روز شنبه 19 شهریور

حسین مریدسادات، کارشناس بازار سرمایه گفت: وضعیت بازار سهام خوب نیست، از یک سو معاملات با ارزش بسیار کم است و از سوی دیگر برخی نمادها اعتماد خود را از دست می دهند.

وی در خصوص امور روز شنبه نیز گفت: با توجه به شرایط روز پنجشنبه و شرایط منفی بازار، روز شنبه احتمالا شاهد رسوایی ها و چراغ قرمزها در بازار پایتخت باشیم.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: روزنامه «برجام» اصلاً مطلوب نیست و گاهی سیگنال های منفی به بازار ارسال می شود. به نوشته این روزنامه، باید دید در مذاکرات کوتاه مدت می توان به توافق رسید یا خیر.

حتما بخوانید:
نکات مهم قبل از خرید GPS و دزدگیر خودرو

وی تاکید کرد: پروژه دار کلیت بازار آکنون بهشت ​​سهامی مرکز صنایع کوچک و کوچک است.

مریداسادات در پایان خاطرنشان کرد: بدیهی است که پول خروجی از بازار سالمندان 50 نماد کاملا مشهود است و امیدواریم از طریق بخش های کوچکتر بازار، گروه های سالمندان نیز رشد کنند. اما می توان گفت بازار سرمایه در رکود و در انتظار شناسایی ارز جدید است.

نقطه پایان

دیدگاهتان را بنویسید