پا جای پای پدرش گذاشت


وقتی فرانک بیمر فعالیت مربیگری خود را در تالار مشاهیر آغاز کرد ، نشانه ها همه جا بود.

و بله ، بیشتر پدرها وقتی صحبت از پسرانشان می شود مغرضانه عمل می کنند. اما تردیدی در ذهن بیمر وجود نداشت که پسرش شین روزی سرمربی می شود.

امروز آن روز است ، زیرا شین بعداً دوشنبه بعنوان سی و ششمین سرمربی کارولینای جنوبی معرفی خواهد شد.

بیمر که در دوران مربیگری خود 280 پیروزی کسب کرد ، از جمله 238 بازی در 29 فصل در ویرجینیا تک ، گفت: “به عنوان یک پسر کوچک ، او هرگز چیزی را از دست نداد ، هرگز تصور نمی کرد همه چیز درست شود.”

وی سخت تمرین می کند ، سخت برنامه ریزی می کند و سخت تلاش می کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. “

قبل از هدفون های بی سیم ، شین در هنگام بازی کابل را برای پدرش در کنار خود حمل می کرد. شین که فقط 11 سال داشت ، به راحتی طناب حمل نمی کرد ، اما حمل طناب را در شب در گاراژ خانواده تمرین می کرد.

فرانک گفت: “این احتمالاً همه چیزهایی را که باید درباره آن بدانید به شما می گوید.” وی افزود: “بیشتر افرادی كه كابل كناری را اداره می كنند ، فقط به آنجا می روند و این كار را می كنند ، اما شین – حتی این جوان – می خواست از كامل بودن آن اطمینان حاصل كند.”

فقط یکبار سکوت مختصر صورت گرفت. شین یک شب بعد از یک بازی به خانه آمد و برخی از صحبت های “رنگارنگ” پدرش را در طول بازی به مادرش گفت.

“بازی سختی بود ، به یاد می آورم ، و من شین را کنار گذاشتم و گفتم ،” ببینید ، آنچه در حاشیه اتفاق می افتد در حاشیه باقی می ماند. ” فرانک به شوخی گفت: “

در دنیای مربیگری هرگز هیچ تضمینی وجود ندارد ، اما فرانک متقاعد شده است که پسرش “بیش از حد آماده” برای کار است – شغلی که فرانک گفت مدت ها پیش شین به او گفت که این کار رویایی او پس از کار است. در کارولینای جنوبی به عنوان دستیار استیو اسپوریر از سال 10-2007.

فرانک گفت: “این بسیار دقیق و سازمان یافته است.” “او از این نظر مادرش را قبول می کند. خدا را شکر. من همیشه به او گفته ام که مراقب چیزهای کوچک باشد و چیزهای بزرگ بیایند. و این شین است.”

فرانک و شریل روز دوشنبه با افتخار تماشا می کنند ، البته تقریباً به دلیل محدودیت های COVID-19 ، زیرا پسر 43 ساله آنها پا جای پای پدرش می گذارد.

آنها به یاد خواهند آورد که شین در آن گاراژها با سخت کوشی تمرین حمل سیم هدفون را در آن شب انجام داده است.

آنها به خاطر می آورند که او با عرشه واکی تاکی فیشر پرایس و رادیو به خواهر کوچکترش کیسی در حالی که بچه های محله در طبقه پایین فوتبال بازی می کردند ، روی عرشه خانه خود در بلکسبورگ ، ویرجینیا ایستاده بود.

حتما بخوانید:
یو پی اس

آنها به یاد خواهند آورد که چگونه او کت و کراوات پوشید ، مسیرهای قدیمی پدرش را از اولین کار مربیگری فرانک در موری مرور کرد و یک سفر جعلی را برنامه ریزی کرد.

آنها به یاد خواهند آورد که چگونه او کتابهای بازی قدیمی فرانک را ریخت و به روزهای فرانک در هماهنگ کننده های دفاعی ارگ برمی گشت. شین هر یک از این کتاب های قدیمی را در کشوهای میز خود در خانه کودکی خود نگهداری می کرد.

آنها به یاد می آورند که شین حتی در کودکی فوتبال را برای مدتی کوتاه ترک کرد تا بتواند در تمام تمرینات و بازی های پدرش آنجا باشد ، و سپس هنگامی که او دقیقاً قبل از دبیرستان به فوتبال بازگشت ، ارائه اولین فرصت صبح روز شنبه پرواز کنید و به تنهایی پرواز کنید تا برای بازدید از هاکی در آنجا باشید و سپس با تیم پرواز کنید.

چریل گفت: “نشانه های زیادی وجود داشت. در کارتها بود که ما روزی اینجا خواهیم بود و اینجا هستیم.”

فرانک مخصوصاً افتخار می کند که شین به رده های مربیگری راه یافت و تا آخرین سالها قبل از بازنشستگی فرانک در سال 2015 زیر نظر پدرش تمرین نکرد.

فرانک گفت: “او هرگز از من نخواست که با او تماس بگیرم.” “او خودش می خواست این کار را انجام دهد و این کار را انجام داد. او برای بسیاری از بزرگان کار کرد و از بسیاری از بزرگان آموخت. او موقعیت های زیادی را آموزش داد و این فرصت را داشت که چیزهای زیادی در مورد فوتبال بیاموزد.”

یکی از ضربه هایی که به شین به عنوان سرمربی وارد می شود این است که او هرگز در خط حمله یا دفاع بازیکن اصلی نبوده است ، اما فرانک معتقد است این واقعیت که پسرش تجربه آموزش حمله ، دفاع و تیم های ویژه را دارد ، برای او یک مزیت محسوب می شود. به عنوان سرمربی

“من قبلاً در مورد بابی راس صحبت می کردم [whom Frank worked under at The Citadel] “فرانك گفت:” كه او يكي از دانشمندترين پسراني است كه من مي شناختم. او می تواند آنجا بنشیند و در مورد یک جرم با شما صحبت کند ، در مورد محافظت با شما صحبت کند و در مورد تیم های ویژه با شما صحبت کند. شین نیز همین روش است. او با هر قسمت از بازی بسیار آشنا است. “

فرانک به عنوان یک استخدام کننده گفت که حقیقت شین و توانایی او در برقراری ارتباط با افراد از هر طیف زندگی چیزی است که او را بسیار موثر می کند. شین در 2009 و 2010 هماهنگ کننده استخدام کارولینای جنوبی بود که Gamecocks بهترین دوره های استخدام خود را در تاریخ مدرسه برگزار کرد و به عنوان پایه برای سه فصل متوالی با 11 پیروزی و سه فینال متوالی در 10 برتر قرار گرفت. از نظرسنجی های نهایی

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

بسیاری از بازیکنان در این کلاس ها برای یافتن شغل در کارولینای جنوبی کاملاً در گوشه گوشه شین بودند.

فرانک گفت: “استخدام درمورد کار و روابط است.” “شین این یادداشت اضافی را یادداشت خواهد کرد یا یک تماس اضافی برقرار خواهد کرد تا بفهمد چه کسی واقعاً تصمیم خواهد گرفت. او از مردم مراقبت می کند. از بازیکنانش مراقبت می کند. او به مردم احترام می گذارد و به آنها احترام می گذارد و این تنها چیزی است که در این کار وجود دارد. “

فرانک و شریل تمام تلاش خود را کردند تا در تمام مراحل جستجو شین را اذیت نکنند. حداقل دو بار در دوران فعالیت فرانک ، این شانس را داشت كه به عنوان سرمربی به SEC برود ، یك بار در آلاباما و دیگری در جورجیا. اما او هرگز نتوانست او را وادار کند مادر مادر را ترک کند.

چریل توضیح داد: “ما از تجربه فرانک می دانستیم که همه چیز چقدر می تواند استرس زا باشد.” “بنابراین ما از شین س manyالات زیادی نپرسیدیم.”

اما سرانجام ، اواخر شب گذشته ، چریل با تماس FaceTime از نوه خود و دختر بزرگ شین ، ساتون ، تماس گرفت. شریل و ساتون FaceTime اغلب ، بنابراین چریل با اطمینان نمی دانست که چنین است بر به من زنگ بزن

ساتن پرسید که فرانک کجاست؟ همه نوه ها او را “بله” صدا می کنند. بنابراین چریل رفت تا فرانک را به اتاق دیگری ببرد ، جایی که او مشغول تماشای تلویزیون بود.

هنگامی که آنها بازگشتند ، شین در آنجا ایستاده بود و پسرش هانتر را در آغوش گرفته بود و ساتن پوزخند درست در کنار او ایستاده بود.

دختر کوچکتر شین ، اولیویا ، هنگام فیلمبرداری از تمام صحنه ، همراه مادرش امیلی بود.

شین به والدینش گفت: “شما در حال مشاهده مربی جدید در دانشگاه کارولینای جنوبی هستید.”

فرانک و شریل یک باره گریه کردند.

چریل گفت: “ما هر دو گریه کردیم ، فقط شادی را در چهره او دیدیم.”

او روز بعد با دیدن تصویری از یک شین احساسی که به ورزشگاه ویلیامز-برایس پس از پرواز در روز یکشنبه نگاه می کرد ، دوباره آن را از دست داد.

چریل گفت: “او عاشق این مکان بود ، او اوقات خود را در آنجا دوست داشت ، او و امیلی هر دو.” “شین در چارلستون متولد شد و دو دختر آنها در کلمبیا متولد شدند. این یک برکت است.”

فرانک که در شش سال اول حضور در ویرجینیا تک تنها دو فصل پیروزی داشت ، فقط یک توصیه به پسرش داشت.

فرانک گفت: “فقط دقیقاً همان باش که هستی”.

Gamecocks شرط می بندد که آنها به اندازه کافی خوب خواهند بود.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید