پاتریک موهمس از روسای کانزاس سیتی خود را برای تام بردی آماده می کند


در بازی روز یکشنبه کانزاس سیتی و رesسای تیم تمپا بی بوکانارس دو قهرمان خط دفاع NFL یعنی پاتریک موهامز و تام بردی حضور دارند.

با این حال ، محمد روز چهارشنبه گفت که هنوز فکر نمی کند در سطح بردی باشد.

موهمس گفت: “او مردی است که یک ستاره جهانی است.” “برای من ، من فقط سعی می کنم خودم باشم و هر روز به آنجا بروم ، کار کنم و سعی کنم در بازی های فوتبال پیروز شوم. همه این چیزهای دیگر بهمراه دارد. برای من ، من فقط سعی می کنم یک فرد عادی باشم و آن را تجربه کنم. با هم تیمی هایم و انجام این کار از آن لذت ببرید. “

بردی قبل از اینکه در بهار امسال با Bucs قرارداد ببندد ، شش قهرمانی Super Bowl را با نیو انگلند پاتریوت کسب کرد. ماهومس نمی تواند با موفقیت های بردی همراه شود ، اما او یک قهرمانی Super Bowl و MVP از یک فصل عادی پشت سر دارد و به تازگی 25 ساله شده است.

این دو در حالی که بردی برای پاتریوت ها بازی می کند سه بار رو در روی یکدیگر قرار می گیرند که نیو انگلیس دو بار پیروز شد. یکی از پیروزی ها در بازی AFC Championship 2019 بود که در وقت های اضافه توسط Patriot ها با نتیجه 37-31 به پیروزی رسید.

ماهومس هنوز چهارشنبه از آنچه بردی پس از بازی به او گفت مبهوت بود.

موهامس گفت: “او فقط مرا بعد از بازی گرفت.” “به نوعی من استادیوم را ترک می کردم و آنها به وضوح جشن رفتن به Super Bowl را جشن می گرفتند. او فقط در مورد اینکه چگونه به من احترام می گذارد احترام گذاشت و همه کارها را به روش صحیح انجام داد و از این قبیل صحبت می کرد. فقط داشتن یک مرد در آن قد که قهرمان شده است بسیار عالی است ، به نظر می رسد یک سال سالی که به بازی شما احترام می گذارد همانطور که شما به او احترام می گذارید. قطعاً یک تجربه عالی بود که من توانستم در ابتدای کارم بفهمم که کارها را به روش صحیح انجام می دهم. “

ماهومس و رئیسی ها در هفته 4 این فصل در برابر Patriot های بدون برادی قرار می گیرند. او گفت این تجربه عجیب است ، زیرا بازی در این هفته با بردی با Bucs برگزار خواهد شد.

موهمس گفت: “من فکر می کنم وقتی او به نیوانگلند نرفت و به خلیج تامپا نرفت مانند همه تعجب کردم.” “اما او در یک مکان عالی است. آنها در آنجا سلاح های زیادی دارند و مربی (بروس) آریانس مربی بزرگی است و در بسیاری از مسابقات فوتبال برنده می شوند. برای ما ، ما فقط با همان تفکر پیش می رویم ، گویا با هر تیم بزرگ فوتبال دیگری بازی خواهیم کرد و باید در هر بازی بجنگیم.

“من فکر نمی کنم که احساس خیلی متفاوتی داشته باشد. این هنوز یک تیم فوتبال بسیار خوبی است که فوتبال واقعاً خوبی بازی می کند و در بسیاری از مسابقات فوتبال پیروز می شود. بنابراین ما می دانیم که این یک چالش بزرگ برای ما خواهد بود و ما بسیار هستیم.” در مورد آن هیجان زده “

حتما بخوانید:
توله های شیکاگو ، کایل شوارتبر را به عنوان نماینده آزاد ، مناقصه کریس برایانت و دیگران در آورد


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید