[ad_1]

روز چهارشنبه اعلام شد ، ویرجینیای غربی هفته آینده جایگزین تنسی در Jimmy V Classic خواهد شد.

ویرجینیای غربی چهارشنبه شب هفته آینده در ایندیاناپولیس با شماره یک پیش فصل گونزاگا روبرو خواهد شد. بازی دیگر در این رویداد شامل شماره 2 Baylor در مقابل شماره 8 Illinois است.

داوطلبان شماره 12 پس از اینکه مجبور شدند برنامه تعلیق برنامه خود را تمدید کنند ، باید روز سه شنبه انصراف دهند. آنها بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 تحت برنامه ، فعالیت ها را دوشنبه متوقف کردند ، از جمله یکی از مربیان اصلی ، ریک بارنز

کوهنوردان رتبه 15 در نظرسنجی پیش فصل AP فصل خود را در Bad Boy Mowers Crossover Classic در داکوتای جنوبی آغاز کردند. آنها چهارشنبه شب به مصاف داکوتای جنوبی می روند.

افزودن ویرجینیای غربی به برنامه خود به این معنی است که گونزاگا در اولین ماه فصل همچنان با 15 تیم برتر روبرو خواهد شد: 6 پوند کانزاس (پنجشنبه) ، 15 پوند ویرجینیا غربی (چهارشنبه آینده) ، 2 پوند بایلر (5 دسامبر) ) و 5 پوند آیووا (19 دسامبر).

مارک فو ، مربی گونزاگا هفته گذشته در مورد فلسفه برنامه ریزی خود به ESPN گفت: “این کاری است که ما همیشه سعی کرده ایم در اینجا انجام دهیم.” “امسال ، این بسیار خاص تر می شود ، به دنبال این بازی های عالی رتبه می رود ، سعی می کند تا آنجا که ممکن است برای بازیکنان من خاص باشد. بازی هایی که آنها واقعاً از انجام آنها بسیار هیجان زده هستند.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir