وندربیلت در طول مبارزات انتخاباتی 0-8 مربی درک میسون را اخراج کرد


واندربیلت یکشنبه پس از باخت 41-0 به میزوری ، مركز فوتبال ، درک میسون را اخراج كرد ، وی در این فصل ركورد كومودورس را به 0-8 رساند.

میسون در ششمین فصل حضور در وندربیلت با رکورد 27-55 به میدان رفت. وی ششمین مربی سودآور در طول تاریخ برنامه و تنها دومین مربی است که Commodores را به دو بازی هدایت می کند.

که در بیانیه در توییتر، میسون نوشت: “به راستی برای افتخار من این فرصت فراهم شده است که صدها جوان از وندربیلت و یک زن شجاع را آموزش دهم ، راهنمایی کنم ، قهرمان شوم و مربی شوم.”

مدیر ورزشی ، کاندیس استوری لی در بیانیه ای گفت: “از طرف کل جامعه Vanderbilt ، من می خواهم از مربی میسون بخاطر سالها فداکاری و خدمت به سربازی برنامه فوتبال ما ، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.” “درک بسیار به دانشجویان ورزشکار تحت رهبری خود اهمیت می دهد. دوران مسئولیت وی در Vanderbilt به خاطر تعهد بی دریغ وی نسبت به دانش آموزان ورزشکار ما ، نه تنها در زمین بلکه در کلاس و به عنوان جوانان به یادگار خواهد ماند.”

هماهنگ کننده تهاجمی تاد فیچ به عنوان مربی موقت خدمت خواهد کرد. وندربیلت روز شنبه در شماره 9 گرجستان بازی می کند. کالاهای تجاری در تاریخ 117 ساله خود هرگز بدون پیروزی مبارزه نکرده اند.

گرچه میسون با داشتن منابع بسیار بیشتر و پایگاه های جذب در رقابت با برنامه های SEC ، کمودورها را به حداقل 5 پیروزی در سه فصل متوالی از 2016 تا 2018 هدایت کرد. تیم های او در جام استقلال 2016 و جام تگزاس 2018 بازی کردند. در دو فصل گذشته با هم 3-17 رفت ، از جمله 1-15 در SEC. Commodores 12 بازی متوالی SEC را از دست داده است که طولانی ترین سری فعال برای مدرسه Power 5 است.

حتما بخوانید:
کیک تولد مردانه ۲۰۲۱؛ مدل کیک تولد مردانه عاشقانه

از جمله نامزدی که می تواند توسط وندربیلت هدف قرار گیرد می توان به جف فیشر ، مربی سابق تنسی تیتان ، لانس لاپولد از بوفالو ، كلارك لیا ، مدافع دفاعی نوتردام (مدافع سابق وندربیلت) ، باب سوراس ، پرینستون ، جی نورول اشاره كرد. نوادا ، تام آلن از ایندیانا ، ویلی فریتز از تولین ، هماهنگ کننده تهاجمی کلمسون تونی الیوت ، اسکیپ هولتز از لوئیزیانا تک ، ویل هیلی از شارلوت ، جامی چادول از کارولینای ساحلی ، جف مونکن از ارتش ، کن نیوماتالو از نیروی دریایی ایالت داکوتای شمالی.

آدام ریتنبرگ ، خبرنگار ESPN ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.
منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید