ورزشکاران با فروشگاه های مواد غذایی در شیکاگو “ایجاد تغییر” می کنند


تایلر لنکستر در 30 مایلی محله آستین در غرب شیکاگو بزرگ شد. این یک خط مستقیم بین خانه حومه وی در روموویل ، ایلینوی و کالج وی در دانشگاه نورث وسترن در اوانستون است.

او هرگز سفر به عقب و جلو را متوقف نکرد.

لنكستر گفت: “قطعاً به نظر دور از جهان بود.”

یعنی تا یک روز در ماه ژوئن او هرگز فراموش نخواهد کرد.

Green Bay Packers سپس به گروهی تحت هدایت سام آچو ، مدافع اسبق خرس های شیکاگو ، پیوست که بیش از دوازده ورزشکار حرفه ای از شیکاگو بودند که در چند روز پس از اعتراضات و ناآرامی های ناشی از بی عدالتی نژادی ، از جمله قتل های پلیس ، در محله آستین گشت و گذار داشتند. از جورج فلوید در مینیاپولیس.

لنكستر گفت: “من درد داشتم.” “من از نظر روانی در مکانی ناهموار قرار داشتم زیرا آنجا نشسته بودم و با خودم گفتم:” در حال حاضر در دنیا اینقدر ناخوشایند و بی عدالتی وجود دارد و من چه کار می کنم؟ من آنجا نشسته بودم و فکر می کردم “آیا شما هیچ فایده ای ندارید؟”

آچو ، یکی از همکاران منظم آموزش خارج از فصل لنکستر ، می خواست بداند آیا لنکستر علاقه مند به پیوستن به گروه خود است یا خیر. از این تماس تلفنی گرفته تا گشت بعدی در محله تا گفتگو با کودکان در این منطقه ، دید آنها روشن شد: این گروه یک مشروبات الکلی را تخریب کرده و آن را به یک فروشگاه مواد غذایی بسیار مورد نیاز تبدیل می کنند که نه تنها با غذاهای سالم به جامعه خدمت می کند. بلکه زمینه اشتغال جوانان را نیز فراهم می کند.

اینگونه بود که آستین هاروست متولد شد.

“برای ایجاد تغییر چه کاری انجام خواهم داد؟”

این تماس از سوی آچو در شب 2 ژوئن آمد.

لانكستر او را به خاطر می آورد به خصوص به این دلیل كه بخشی از آن روز را با كنی كلارك و مونترویوس آدامز ، همكاران Packers ، درمورد دیگران ، در مورد وقایع جاری صحبت كرد. در همان زمان ، بازیکنان و مربیان Packers در مرحله ساخت ویدئویی برای تغییر بودند.

او لانکستر 26 ساله را ترک کرد ، که می خواهد کمترین رقم سال سوم لیگ را به مبلغ 750،000 دلار برساند و می خواهد کارهای بیشتری انجام دهد.

لنكستر گفت: “من در زندگیم می دانستم كه این امتیاز را دارم كه به روش رشد رنگین پوستان بزرگ نشوم و می دانستم كه بی عدالتی وجود دارد.” “جایی که من می جنگیدم مانند یک مرد سفید پوست بود زیرا احساس می کردم می توانم چیزهایی را توییت کنم و بازتوییت کنم و در اینستاگرام و همه اینها پست بگذارم ، اما احساس می کردم تازه دارم می پرم. بله ، این باعث افزایش آگاهی می شود. همه می دانند. اما چه؟ بعد چه می خواهیم بکنیم؟ برای ایجاد تغییر چه کاری انجام می دهم؟ و آنجاست که من مبارزه کردم. “

آچو نمی دانست لانکستر چقدر احساس قدرت می کند.

آچو گفت: “من فقط می دانستم که لانی شخص شگفت انگیزی است.” “او اهمیت می دهد.”

چند روز پس از این تماس تلفنی ، لنكستر برای ملاقات و گشت و گذار در محله آستین به آچو و دسته دیگری از ورزشكاران پیوست. آچو آستین را از محل کار خود در By The Hand Club For Kids ، یک برنامه بعد از مدرسه ، ملاقات کرد.

“این ایده متولد شد که” اگر ما پسران از همه تیم های مختلف در شیکاگو را با هم داشته باشیم چه می شود؟ گفت آچو. “من فقط پرسیدم که آیا او می خواهد بخشی از آن باشد ، و لانی جواب مثبت داد. او حتی گفت: “مرد ، من انتظار چنین چیزی را داشتم.” همه ما بودیم. “

آچو با کسی شروع به کار کرد که می شناخت.

“تماس گرفتم [Bears quarterback] او گفت میچل تروبیسکی. “من غمگین شدم.” داشتم گریه میکردم. من گریه می کردم و حالم این بود که “آمریکا چیست؟ میچ ، می خواهی بیایی؟ و او گفت: “هرچه باشد ، من در حاشیه هستم.”

سپس تروبیسکی آلن رابینسون ، هم تیمی خود را صدا زد ، در حالی که تماس بعدی آچو به لنکستر رسید ، وی به هم تیمی سابق خود در شمال غربی ، آستین کار ، جانشین نیو اورلئان ساینتس زنگ زد و او از زمین خارج شد.

حتما بخوانید:
ارزش طلا و سکه نیمروزی; 1 فوریه 1401

گروه اصلی بزودی شامل جاناتان تاوس و مالکوم سوبان از شیکاگو بلک هاوکس ، رایان آرچیدیاکونو و مکس استروس از شیکاگو بولز ، جیسون هیوارد و جیسون کیپنیس از توله های شیکاگو ، لوکاس جولیتو از شیکاگو وایت ساکس از WAS Sox و دیسکو دیاموند بود. با دیگران.

آچو گفت: “من جیسون هیوارد از توله ها را نمی شناختم.” “من جیسون کیپنیس را نمی شناختم. من جاناتان تاوس را نمی شناختم. مالکوم سوبان را نمی شناختم. ماکس استروس را نمی شناختم. من رایان آرچیدیاکونو را نمی شناختم.

“سپس یکی از افراد روابط عمومی خرس ها قبلاً برای بلک هاوکس کار می کرد و او به آنجا زنگ زد و من روانشناس ورزشی خرس ها را می شناسم ، که روانشناس ورزشی گاوها را می شناخت. ناگهان همه این بچه ها را داریم. “

آنها همراه با By By Hand Club برای کودکان ، با کودکان و افسران پلیس ملاقات کردند که به طور منظم در منطقه گشت می زدند. پس از ترور فلوید ، آنها گروه های کوچکی از محافل شنوایی را سازمان دادند که در آن کسانی که در آنجا زندگی می کردند می توانستند نگرانی های خود را بیان کنند.

“… ما در واقع با اجتماع جمع می شویم تا تلاش کنیم تا تغییری ایجاد کنیم. و این کاری بود که انجام آن در یکی از محله هایی که نیاز به کمک داشت بسیار مهم بود.”

میچل تروبیسکی ، بازیکن خط حمله خرس

تووز گفت: “این الهام بخش بود.” “این لحظه دیوانه وار با همه اعتراضات در شیکاگو بود. من مطمئن هستم که بسیاری از مردم می خواستند تغییر ایجاد کنند ، اما آنها مطمئن نبودند که چگونه. هر تیم حرفه ای. “

آنها بلافاصله تماس گرفتند.

تروبیسکی گفت: “این فقط انجام کارهایی در شبکه های اجتماعی نیست ؛ بلکه در واقع جمع شدن با جامعه برای ایجاد تغییر مثبت است.” “و این چیزی بود که احساس می کرد بسیار مهم است که در یکی از محله هایی که نیاز به کمک دارد قرار بگیرد.”

اما اول آنها می خواستند گوش دهند.

“وقتی سام ورزشکاران را جمع کرد ، این بود که” چگونه می توانیم ملکی را خریداری کنیم و آن را به بازار جدید تبدیل کنیم؟ ” رادنی ویلیامز ، مدیر کارآفرینی و توسعه اقتصادی در By The Hand Club for Kids در محل آستین ، می گوید: “بیشتر از همه اتفاقات بود – جورج فلوید ، شورش ها ، COVID-19 – و اجازه دهید من وضعیت روحی و روانی شما را بررسی کنم.

“سام حلقه های سخنرانی را سازمان می دهد تا بتواند بشنود [people in the community] در خارج از خانه ، بسیار شگفت آور بود ، برخی از بازخوردهایی که دریافت کردم ابراز نگرانی برای جامعه آنها و نحوه حرکت به جلو هستند. چه پلیس ، چه شورش و چه COVID ، کودکان این احساس را داشتند که امیدی نیست. “

“کویر غذا”

در جستجوی مناطق برای ایجاد پیشرفت ، ورزشکاران سوار اتوبوس شده و محله را گشتند.

طبق نظرسنجی جامعه 2014-18 ، جمعیت آستین که در غرب غربی شهر واقع شده است ، تقریباً 80٪ سیاه پوست است و درآمد متوسط ​​خانوار آن چیزی بیش از 33000 دلار است.

در پایان تور ، آچو از هایوارد پرسید: “چند فروشگاه مشروبات الکلی را شمرده اید؟”

هیوارد پاسخ داد: “حداقل 10”.

این بیشتر از آن بود.

آچو گفت: “در شعاع نیم مایلی 17 فروشگاه مشروبات الکلی وجود داشت.” “و حدس بزنید که چند فروشگاه مواد غذایی وجود دارد؟ شاید یکی دو مورد.”

لنكستر گفت: “صحراي غذا بود.”

طبق آخرین داده های USDA ، 12.8 درصد از جمعیت ایالات متحده انتظار می رود که در سال 2015 در “مناطق کم درآمد و کم دسترسی” زندگی کنند. این مناطق به “کویرهای غذایی” نیز معروف هستند.

در طول سفر با اتوبوس ، آچو به یاد می آورد ، آنها از یکدیگر پرسیدند: “اگر می توانستیم چیزی را تغییر دهیم چه؟”

“در شعاع نیم مایلی 17 فروشگاه مشروبات الکلی وجود داشت. و حدس بزنید که چند فروشگاه مواد غذایی وجود دارد؟ شاید یکی دو فروشگاه.”

تنها فکر می کنم

ایده آنها این بود: یکی از فروشگاه های مشروبات الکلی را بخرید و آن را برای محله پربارتر کنید.

رابینسون گفت: “همانطور كه ​​در غرب ساحل شیكاگو گشت می زدیم و پس از غارت و آشوب ، آنها واقعاً فقط یك فروشگاه مواد غذایی داشتند و آن فروشگاه مواد غذایی نیز غارت شد.” “این افراد محلی جایی برای خرید مواد غذایی نداشتند. بنابراین ، با توجه به سرعت توانایی مدیریت آن ، می دانم که این محصول برای جامعه بسیار بزرگ بود و این همان چیزی است که در مورد آن است.”

حتما بخوانید:
ارزش طلا و سکه نیمروزی; 12 بهمن 1401

این ورزشکاران خودشان پول جمع کردند – 500000 دلار در عرض چند روز برای خرید روحیه Belmonte Cut Rate ، که در آخرین آشوب ها غارت شد ، و مالک را ترغیب به فروش کرد.

لنكستر گفت: “ما می خواستیم به بچه ها شغل و فرصتی برای درآمدزایی بدهیم و همچنین آنچه در جامعه از دست رفته است را فراهم كنیم.” “مهمترین چیزی که سام بر آن تمرکز کرد این بود که ما می خواستیم خودمان پول را بگیریم تا همه توسط ورزشکاران پرداخت شوند. ما می خواستیم این یک کاتالیزور برای پروژه های دیگر باشد.”

“چیزی که فقط گفتار نیست”

باشگاه 5 نفره By The Hand Club که بیش از 1500 کودک در شیکاگو پذیرایی می کند ، نزدیک به یک دهه است که در تلاش است یک فروشگاه مشروبات الکلی خریداری کند. این فروشگاه در كنار باشگاه محله آستین در خیابان 415 N. Lamarie واقع شده بود.

ویلیامز گفت: “اخراج اتوبوس های ما هر شب توسط جمعیت و مستانی که در فروشگاه مشروبات الکلی معلق بودند ، مختل می شد.” “بچه ها مجبور شدند در میان جمعیت راه بروند و این سالها خار در چشم ما بود.”

یک ماه پس از تور اولیه ، گروه با چکش به فروشگاه مشروبات الکلی رفت. راجر گودل ، کمیساریای NFL ، لوری لایت فوت ، شهردار شیکاگو و دیوید براون ، ناظر پلیس در آنجا حضور داشتند.

گودل به خبرنگاران حاضر در حفاری گفت: “این شگفت انگیز بود ، الهام بخش بود و واقعاً فوق العاده بود که ببینیم سام و سایر ورزشکاران حرفه ای با By The Hand چه می کنند و مردم را دور هم جمع می کنند تا در این جامعه تغییر ایجاد کنند.” در ماه جولای.

“شما می توانستید در چهره کودکان ببینید که چقدر خوشحال هستند که مردم اینجا به آنها اعتقاد دارند و از آنها حمایت و سرمایه گذاری می کنند. این یک تغییر بزرگ در این جامعه است و یک نیاز بزرگ را برآورده می کند.”

Austin Harvest رسماً در 24 آگوست افتتاح شد.

تووز گفت: “دیدن اینکه چقدر کم طول کشید وقتی همه این ورزشکاران شیکاگو را در یک صفحه قرار دادید بسیار هیجان انگیز بود.” “من مشتاقانه منتظر هستم تا ببینم این کار تا کجا می تواند پیش رود.”

در ابتدا ، این فروشگاه به عنوان یک بازار پاپ آپ فعالیت می کرد ، دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه برای چندین ساعت بعد از ظهر و عصر تابستان و پاییز گذشته باز بود.

ویلیامز گفت: “بچه ها سرانجام به چیزی رسیدند که فقط گفتار نیست.” “ما سالها است که آنها را راهنمایی و تشویق می کنیم ، اما این فرصت چیزهایی را که به آنها گفتیم زنده کرد.”

“ما سالها است که آنها را راهنمایی و تشویق می کنیم ، اما این فرصت چیزهایی را که به آنها گفتیم زنده کرد.”

رادنی ویلیامز ، توسط باشگاه دست برای کودکان

در این فروشگاه كودكانی از همسایگی مشغول به كار بودند كه بعضی از آنها هرگز شغلی نداشته اند.

آچو گفت: “آنها تجربه می گیرند ، حقوق می گیرند ، و برای كارآفرینان نیز تجربه می گیرند.” “آنها حساب های بانکی خود را باز کرده اند. نیمی از کودکان آنجا حساب بانکی ندارند و غذای سالم را به عنوان پوشش در جامعه خود دارند.”

یک روز صحبت از ساختار دائمی است اما با آماده شدن منطقه برای زمستان ، انتظار می رود بازار در پایان این فصل بسته شود.

اما این یک پروژه متوقف کننده نیست. با گرم شدن Austin Harvest دوباره بازگشایی می شود و امیدوارم که دیگران در شهر نیز از این روند پیروی کنند.

سوببان گفت: “دیدن اینکه همه ورزشکاران از رشته ها و ورزش های مختلف دور هم جمع شده اند تا وحدت در شهر را ببینند و درک کنند که می توان کارهای بیشتری برای بزرگتر کردن این شهر انجام داد بسیار شگفت آور بود.” “ما همچنین امیدواریم که این به نسل های آینده نشان دهد که ما می توانیم خواهر و برادر ، بدون در نظر گرفتن رنگ پوست ، در کنار هم زندگی کنیم و به دستاوردهای بزرگی برسیم.”


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagrajoybetMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü