هوستون راکتس “استفان سیلاس می گوید که به جیمز هاردن ناراضی” فضا “می دهد

[ad_1]

استیون سیلاس ، سرمربی سال اول هیوستون راکتس ، مرتباً با جیمز هاردن در ارتباط نبوده و گفته است که با نزدیک شدن به فصل ، چهره ناراضی “فضایی” به این حق رای می دهد.

هاردن به راكتز اطلاع داده است كه طبق معامله می خواهد با بروكلین نت معامله شود و ترجیح می دهد در هنگام ایجاد یك تیم فوق العاده با كوین دورانت و كیری ایروینگ ، شروع تازه ای داشته باشد. با این حال ، منابع تیمی می گویند که هوستون قصد دارد با هاردن در این لیست قرار بگیرد ، اطمینان دارد که راکت ها رقابتی خواهند بود و امیدوار است که این پیروزی آرزوی توزیع All-Star باسابقه را تسهیل کند.

سیلاس روز پنجشنبه به رسانه های مجازی گفت ، یک روز پس از آنکه راکت ها خواسته راسل وستبروک برای معامله را رعایت کردند ، به رسانه های مجازی گفت: آن را به ویزارد واشنگتن برای جان وال و یک انتخاب دفاعی برای دور اول تحویل داد.

از نظر من ، ارتباط من این بود: “من به شما فضا می دهم” ، و این جایی بود که ارتباط من با او برقرار بود. بچه های این چنینی به آن احتیاج دارند. آنها باید آن را درک کنند و نمی کنند. نیازی به فشار نیست. تمام وقت برای فهمیدن اینکه آنها کجا هستند و چه چیز دیگری. “

هاردن ، MVP NBA 18-2017 و بهترین گلزن لیگ در سه فصل گذشته ، برای دو فصل دیگر قرارداد دارد و گزینه بازیکن سوم را دارد.

سیلاس ، دستیار مربی دیرینه NBA که اخیراً از دالاس ماوریکس حمایت مالی می کرد ، انتظار دارد که راکتس یک تیم همه کاره تر از فصول اخیر باشد ، زمانی که تخلف آنها به شدت به بازی های جداگانه بستگی داشت. هوستون قبل از جایگزینی وال با والست ، که نزدیک به دو سال است به دلیل آسیب دیدگی پاشنه و تاندون آشیل بازی نکرده است ، مراکز واجد شرایط Christian Wood و DeMarcus Cousins ​​را در یک آژانس رایگان خریداری کرد.

سیلاس گفت: “همه از فرصتهایی که به ما دست می دهد هیجان زده هستند ، ما راههای زیادی برای بازی از هر دو انتهای زمین داریم و استعداد DeMarcus Cousins ​​و John Wall و Christian Wood را داریم که با پسران قبلی که در آن بودند ادغام شویم. تیم.

“جیمز مانند گذشته توپ زیادی خواهد داشت. همانطور که گفتم ، ما چیزها را به شدت تغییر نمی دهیم تا خطا مانند گذشته م effectiveثر نباشد. ما سعی خواهیم کرد چیزها را تغییر دهیم تا کمی متنوع تر شود ، اما او کاملاً توپ خواهد داشت. “

سیلاس گفت که وی از تجارت وستبروک-وال با هاردن صحبت نکرده است ، اما مربی خوش بین بود که هاردن با شروع اردوی کامل به راکت ها متعهد خواهد بود.

سیلاس گفت: “من اطمینان دارم که او همه کارها را انجام خواهد داد.” “همان جایی است که او را رها می کنم. همانطور که گفتم ، به او مکانی می دهم تا کارهایش را انجام دهد ، اما مطمئن هستم که وقتی ما شروع کنیم اینجا او خواهد بود.”

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme