همیلتون به دلیل گمانه زنی های “سورئالیست” در مورد جوانمردی استعفا داد


لوئیس همیلتون گفت که دریافت شوالیه از ملکه الیزابت دوم “افتخاری باورنکردنی” خواهد بود و اذعان کرد که صحبت درباره واقعیت آن هنوز اغراق آمیز به نظر می رسد.

گزارش های این هفته مطبوعات انگلیس می گویند که همیلتون در جایزه سالانه جدید ملکه قرار می گیرد و بالاترین افتخار را به او اعطا می کنند. این باعث می شود او به طور رسمی به عنوان سر لوئی همیلتون شناخته شود.

همیلتون قبلاً پس از کسب اولین قهرمانی خود در سال 2008 به عنوان نشان افتخار انگلیس (MBE) انتخاب شده است. امسال او مقام هفتم را کسب کرد و آن را با رکورد مایکل شوماخر گره زد.

همیلتون در پاسخ به سوالی درباره احتمال شوالیه گفت: “من هرگز از خانواده سلطنتی سرپیچی نخواهم کرد. من در انگلیس بزرگ شدم و از علاقه مندان آنها هستم.

“بسیار سورئال است که وقتی وقتی بزرگ می شوی مانند دیگران در حال دیدن اخبار هستی و اسم تو در مجلس برده می شود بسیار سورئال است ، شنیدن اینکه با همه اتفاقاتی که در دنیا می افتد ، آنها لحظه ای برای ذکر و تصدیق اثر دارند بسیار سوررئال است ، که تمام کردم

“وقتی من آن را می بینم قطعاً یک تجربه سورئال است ، اما تا آنجا که من می دانم صحبت های زیادی وجود دارد و من واقعاً در مورد آن فکر نکرده ام. اما این یک افتخار باورنکردنی خواهد بود. هیچ افتخاری بیشتر از این نیست که کشور شما شما را با چنین جایزه ای تشخیص دهد.”

حتما بخوانید:
پیش بینی بازار سهام امروز 16 سپتامبر 1401

جکی استوارت تنها 10 قهرمان جهان در انگلیس است که به مقام قهرمانی رسید. استرلینگ ماس یک شوالیه برای خدمات اتومبیلرانی خود بود ، اگرچه هرگز به عنوان قهرمانی F1 نرسید.


منبع: panjere-news.ir