همانطور که جت های نیویورک با 0-16 معاشقه می کنند ، RB Frank Gore می گوید: “من نمی توانم اینطور بیرون بروم.”


فرانک گور ، سومین رهبر NFL ، نمی داند فصل آینده فوتبال بازی خواهد کرد یا خیر. او در سن 37 سالگی می خواهد از وقت باقی مانده در بازی نهایت استفاده را ببرد. در حال حاضر ، این به معنای یک هدف است.

پیروزی تک پیروزی.

وی روز یکشنبه پس از شکست 34-28 جت های نیویورک به شارژرهای لس آنجلس گفت: “شما نمی خواهید 0-16 بروید ، به خصوص اگر سال گذشته من باشد.” “من نمی توانم آن طور بیرون بروم.

“ما امیدواریم که بتوانیم آن را تحمل کنیم. و من نمی توانم صبر کنم تا آن را دریافت کنم. من خیلی خوشحال خواهم شد. اگر این آخرین سال من باشد ، نمی توانم بگویم که 0-16 می روم.”

جت ها (0-10) شش باخت هستند که نگران پیوستن به Detroit Lions 2008 و Cleveland Browns 2017 به عنوان تنها تیم های 0-16 در تاریخ NFL هستند.

جت ها برای دهمین سال متوالی پلی آف را از دست دادند ، زیرا آنها از نظر ریاضی یکشنبه حذف شدند – اولین حذف آنها از سال 1990 است. این دومین خشکسالی طولانی در مرحله پلی آف در تاریخ جت ها است ، یکی پس از طلسم های 1970-80.

گور اذعان کرد که این می تواند سخت ترین فصل زندگی حرفه ای او باشد. او بخشی از دو فصل 4-12 بود ، با Colts Indianapolis در 2017 و San Francisco 49ers در 2005 ، سال تازه کار او.

وی گفت: “بله ، من می گویم این کار دشوار است زیرا مرحله ای از کار من است.” “من در سن فران کوچکتر بودم و همیشه احساس می کردم” وقت دارم ، وقت دارم “. حالا نمی دانم سال دیگر بازی می کنم و یا … نمی دانم.

حتما بخوانید:
تماشای زنده:

“شما هرگز نمی دانید. من باید با خودم واقعی باشم ، تیم ها درباره سن من چگونه فکر می کنند. آنها ممکن است دوست نداشته باشند که این بازیکن 38 ساله به تیم برگردد. این سخت است زیرا من از سال آینده خبری ندارم.”

گور ، در شانزدهمین فصل خود ، برای از دست دادن فصل 61 حیاط خود عجله کرد و اولین برخورد خود را در سال 2020 رقم زد. او اکنون دارای 15،794 یارد است و فقط والتر پیتون (16،726) و امیت اسمیت (18،355) پس از وی قرار دارند. لیست همه زمان ها

وی گفت: “شما این بازی را انجام می دهید تا برنده شوید.” “آنچه می توانم بگویم چیزی است که من را از چگونگی ورود این بچه های کوچک مطلع می کند. … من نمی خواهم بگویم “بچه ها” ، من می گویم “مردان جوان”. آنها هر هفته می آیند تا پشت سر خود کار کنند. این باعث می شود من به کارم ادامه دهم. من می دانم که آنها اهمیت می دهند. “

جت ها پس از اینکه در شش باخت از هشت باخت ، دور شدند ، در دو بازی اخیر به صورت رقابتی بازی کرده اند و با اختلاف سه امتیاز به نیو انگلند پاتریوت و شش باخت به شارژر سقوط کرده اند.

مربی جت ، آدام گز ، در دو فصل به 7-19 رسید.

هنری اندرسون مدافع گفت: “این احتمالاً ناامید کننده ترین ماست که تاکنون فوتبال بازی کرده ایم.”

جت ها می توانند 0-16 را تهدید کنند ، زیرا فقط یکی دیگر از حریفان خود یک رکورد از دست داده است – پاتریوت ها (4-6) ، که با آنها در دیدار نهایی قرار دارند. بعدی دلفین های میامی (6-4) در خانه است.

حتما بخوانید:
معاملات فوتبال فانتزی قبل از موعد مقرر برای مشاهده معاملات انجام می شود


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید