نیک سبان ، مربی آلاباما ، نتایج مثبتی را نشان می دهد و علائم COVID-19 را نشان می دهد


نیک سبان ، مربی آلاباما تست COVID-19 مثبت داشته و در بازی شنبه مقابل آبرن مربیگری نخواهد کرد.

طبق بیانیه منتشر شده توسط دانشگاه ، صبح روز چهارشنبه آزمایش مثبت را دریافت کرد و “علائم بسیار خفیف” را نشان داد. از آنجا که Saban علامت دار است ، آزمون در گروه مثبت کاذب طبقه بندی نمی شود.

دکتر جیمی رابینسون ، پزشک تیم و جف آلن ، سرمربی دو و میدانی ، در بیانیه ای گفتند: “او از تمام دستورالعمل های مناسب پیروی خواهد کرد و در خانه منزوی خواهد شد.”

Saban باید حداقل 10 روز در انزوا باشد ، که بازگشت او در 4 دسامبر ، یک روز قبل از برنامه نهایی فصل منظم در آرکانزاس انجام خواهد شد. طبق پروتکل SEC ، “حداقل 24 ساعت از آخرین تب بدون استفاده از دارو برای کاهش دما و بهبود علائم (به عنوان مثال سرفه ، تنگی نفس و غیره) ، مطابق با دستورالعمل های CDC فعلی گذشته است. برای عایق کاری “

ماه گذشته ، Saban ، 69 ساله ، چیزی را دریافت کرد که در نهایت به عنوان یک آزمایش مثبت کاذب در نظر گرفته شد. وی پس از یک تست مثبت اولیه ، سه تست منفی متوالی داشت و موفق شد پیروزی کریمسون تاید مقابل جورجیا را تمرین دهد.

پس از اینکه Saban در برابر Auburn محروم شد ، استیو سارگسیان سرمربی احتمالاً سرمربیگری را بر عهده خواهد گرفت. سرکیسیان ، سرمربی سابق USC و واشنگتن ، پس از آزمایش مثبت Saban در ماه اکتبر ، به عنوان سرمربی منصوب شد.

آلاباما بدون شکست و شماره 1 در رده بندی کالج فوتبال پلی آف است.


منبع: panjere-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>