نیویورک لیبرتی برای دومین سال متوالی برنده قرعه کشی WNBA می شود

[ad_1]

برای دومین سال پیاپی ، نیویورک لیبرتی برنده مسابقه قرعه کشی WNBA شده و اولین بار در آوریل آوریل انتخاب خواهد شد. بقیه قرعه کشی های WNBA ، که روز جمعه افتتاح شد ، دالاس در شماره 2 ، آتلانتا در شماره 3 و ایندیانا در شماره 4 بود. شانس قرعه کشی براساس مطالب تجمعی دو فصل اخیر به طور منظم است.

با رکورد تجمعی 12-44 ، لیبرتی بیشترین شانس را برای کسب بهترین انتخاب داشت (442 از 1000). آتلانتا (15-41) 276 شانس از 1000 داشت تا بهترین انتخاب را کسب کند ، دالاس (18-38) 178 و ایندیانا (19-37) 104 شانس را داشتند.

همین چهار تیم برای سال 2020 با قرعه کشی نیویورک – اولین بار در تاریخ حق رای ، انتخاب قرعه کشی کردند و سابرینا یونسکو را به عنوان محافظ امنیتی اورگان انتخاب کردند. با این حال ، او بیشتر فصل را از ناحیه آسیب دیدگی مچ پا از دست داد و نیویورک با بالون WNBA در بردنتون ، فلوریدا 2-20 رفت.

دالاس ، ساتو سبعلی ، هم تیمی اورئونس Ionescu را به شماره 2 رساند. ایندیانا لورن کاکس بیلور را در شماره 3 گرفت. و آتلانتا چنیدی کارتر از A&M تگزاس را به شماره 4 گرفت.

آتلانتا یک بار انتخاب شماره 1 را داشت: در سال 2009 ، زمانی که “رویا” “آنجل مک کوچری” را از لوئیزویل انتخاب کرد. حق امتیاز Dallas که قبلاً در دیترویت و تولسا بود ، مانند ایندیانا هرگز انتخاب شماره 1 را نداشته است.

جاناتان کولب ، مدیر کل نیویورک ، برای انتخاب بهترین گزینه گفت: “این تنها از آنچه ما انجام می دهیم پشتیبانی خواهد کرد.” لیبرتی در دور اول پروژه 2020 سه بار انتخاب کرد و مگان واکر از UConn را در شماره 9 و لوئیزویل از جازمین جونز را در رتبه 12 پس از برتری با Ionescu قرار داد.

ترتیب انتخاب WNBA برای باقیمانده دور اول و کل دورهای دوم و سوم با ترتیب معکوس فینال فصل منظم تیم ها در سال 2020 تعیین می شود.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme