[ad_1]

جالین هرتس تازه کار Philadelphia Eagles در اواسط کوارتر سوم جایگزین کارسون Wentz در خط حمله شد و تقریبا باعث بازگشت باخت جاده به Green Green Packers 30-16 روز یکشنبه شد.

هرتس از ونتز پیشی گرفت و 5 تا از 12 را برای 109 یارد با لمس و رهگیری به پایان رساند ، در حالی که برای 29 یارد پنج بار عجله داشت. ونتز 6 بر 15 در 79 متری به پایان رسید و چهار بار اخراج شد. تصمیم برای قرار دادن ونتز در این تیم و بالا بردن تیم در بازی وقتی قلب ها در ترکیب قرار گرفتند ، فقط بحث رفت و برگشت در فیلادلفیا را تشدید می کند.

قلب ها اولین شکست حرفه ای خود را در اواسط کوارتر چهارم انجام دادند ، و گریگ وارد را برای یک ضربه 32 متری در 4 و 18 دریافت کردند.

تازه وارد عقاب ها ، جالن ریگر ، با یک بازگشت تا 73 حیاط ، فقط یک دقیقه بعد ، یک بازی لمسی با یک لمس انجام داد ، اما هنگامی که آرون جونز یک شهر 77 حیاطی را شکست و هارتز رهگیری کرد ، پیشنهاد بازگشت در آنجا پایان یافت.

منابع به ESPN گفتند ، قلب ها قبل از بازی هفته گذشته مقابل سیاتل سیهاوکس متوجه جهش در کلیک های تیم اول شدند ، اما به دلیل تخلف فقط دو بازی در زمین بود که نمی توانست دیسک ها را پشتیبانی کند. در حالی که ونتز به مبارزه با Packers ادامه می داد ، Doug Pederson مربی تصمیم گرفت اولین فرصت گسترده خود را برای Hearts در مرکز بازی فراهم کند.

ونتز در بدترین فصل زندگی حرفه ای خود غرق شد ، وارد بازی روز یکشنبه شد ، در ردیف اول در رهگیری (15) و گونی (46) ، در رتبه 31 از نظر میزان تکمیل (58.1٪) و 30 ام قرار گرفت. و به ازای هر حیاط تجربه (6.02).

Hurts در 11 بازی اول 33 کلیک بازی کرد و در صف اصلی تیم قرار گرفت ، در حالی که در درجه اول به عنوان بازیکن گجت مورد استفاده قرار می گرفت. در هفته های اخیر با افزایش تماس های هرتز ، پدرسون اظهار داشت که ونتز بازیکن اصلی فیلادلفیا است (3-8-1).

در فصل گذشته ، Hurts 52 راهی برای اوکلاهما جمع کرد – 32 پاس منجر به گل و 20 راش – در راه رسیدن به مقام دوم در رای هیپوشیز هیسمن پشت جو بارو. عقاب ها با تهیه پیش نویس Hurts 53 به طور کلی در پیش نویس NFL آوریل ، بسیاری را غافلگیر کرد ، اگرچه آنها در تابستان 2019 به مدت چهار سال 128 دلار به ونز تمدید کردند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر