نیمکت Philadelphia Eagles Carson Wentz برای Jalen Hearts در باخت به Green Bay Packers


جالین هرتس تازه کار Philadelphia Eagles در اواسط کوارتر سوم جایگزین کارسون Wentz در خط حمله شد و تقریبا باعث بازگشت باخت جاده به Green Green Packers 30-16 روز یکشنبه شد.

هرتس از ونتز پیشی گرفت و 5 تا از 12 را برای 109 یارد با لمس و رهگیری به پایان رساند ، در حالی که برای 29 یارد پنج بار عجله داشت. ونتز 6 بر 15 در 79 متری به پایان رسید و چهار بار اخراج شد. تصمیم برای قرار دادن ونتز در این تیم و بالا بردن تیم در بازی وقتی قلب ها در ترکیب قرار گرفتند ، فقط بحث رفت و برگشت در فیلادلفیا را تشدید می کند.

قلب ها اولین شکست حرفه ای خود را در اواسط کوارتر چهارم انجام دادند ، و گریگ وارد را برای یک ضربه 32 متری در 4 و 18 دریافت کردند.

تازه وارد عقاب ها ، جالن ریگر ، با یک بازگشت تا 73 حیاط ، فقط یک دقیقه بعد ، یک بازی لمسی با یک لمس انجام داد ، اما هنگامی که آرون جونز یک شهر 77 حیاطی را شکست و هارتز رهگیری کرد ، پیشنهاد بازگشت در آنجا پایان یافت.

منابع به ESPN گفتند ، قلب ها قبل از بازی هفته گذشته مقابل سیاتل سیهاوکس متوجه جهش در کلیک های تیم اول شدند ، اما به دلیل تخلف فقط دو بازی در زمین بود که نمی توانست دیسک ها را پشتیبانی کند. در حالی که ونتز به مبارزه با Packers ادامه می داد ، Doug Pederson مربی تصمیم گرفت اولین فرصت گسترده خود را برای Hearts در مرکز بازی فراهم کند.

حتما بخوانید:
فروش اسباب بازی دختر کفشدوزکی در فروشگاه میلی جون

ونتز در بدترین فصل زندگی حرفه ای خود غرق شد ، وارد بازی روز یکشنبه شد ، در ردیف اول در رهگیری (15) و گونی (46) ، در رتبه 31 از نظر میزان تکمیل (58.1٪) و 30 ام قرار گرفت. و به ازای هر حیاط تجربه (6.02).

Hurts در 11 بازی اول 33 کلیک بازی کرد و در صف اصلی تیم قرار گرفت ، در حالی که در درجه اول به عنوان بازیکن گجت مورد استفاده قرار می گرفت. در هفته های اخیر با افزایش تماس های هرتز ، پدرسون اظهار داشت که ونتز بازیکن اصلی فیلادلفیا است (3-8-1).

در فصل گذشته ، Hurts 52 راهی برای اوکلاهما جمع کرد – 32 پاس منجر به گل و 20 راش – در راه رسیدن به مقام دوم در رای هیپوشیز هیسمن پشت جو بارو. عقاب ها با تهیه پیش نویس Hurts 53 به طور کلی در پیش نویس NFL آوریل ، بسیاری را غافلگیر کرد ، اگرچه آنها در تابستان 2019 به مدت چهار سال 128 دلار به ونز تمدید کردند.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید