گل همیشه به عنوان یکی از جذاب ترین و بهترین گزینه ها برای هدیه دادن مطرح بوده است. یک گل زیبا می تواند به اندازه بسیار زیادی عشق و علاقه  و محبت را به مخاطب شما انتقال دهد. اما اگر گل ها به صورت دستی و در یک باکس گل، هدیه داده شوند، زیبایی و ارزش آنها چند برابر خواهد شد. سبد و جعبه گل در واقع ترکیبی زیبا از گل ها و سلیقه هستند. و از این رو چیدمان و طراحی آن نیز بر قیمت باکس گل سورپرایز تاثیر گذار است. شما با تزیین گل ها در یک باکس گل، می ‌توانید مخاطب خود را شگفت زده کنید و مهر و علاقه خود را به بهترین شکل ممکن به او نشان دهید. جالب است بدانید که خیلی از دیزاینرهای خوش ذوق گل، اعتقاد دارند که قرار دادن گل ها در باکس گل می تواند بر زیبایی و دلربایی آن ها بیفزاید و مطمئناً کسی که این گل ها را هدیه می گیرد شگفت زده خواهد شد. در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با انواع باکس گل ها علی الخصوص باکس گل موزیکال، کافیست تا به لینک زیر مراجعه کنید.

 https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%A8-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-96/3787973-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%DA%AF%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%B2%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86

قیمت باکس گل سورپرایز یکی از موضوعاتی که در این مقاله می‌خواهیم به طور مفصل در مورد آن نکاتی را ارائه دهیم. یکی از بهترین گزینه ‌ها برای کسانی که وقت آنچنانی برای نگهداری یا خرید گل ها ندارند، استفاده از باکس گل است. شما وقتی که باکس گلی را خریداری می کنید دیگر نگران زیبایی و طراحی آن نخواهید بود. چرا که این باکس های گل تمامی شرایط لازم برای تازه ماندن گل ها و ماندگاری آن ها را دارند.  همچنین نوع طراحی و ساختار باکس گل ها به صورتی است که می‌توان حتی آنها را به جای گلدان نیز استفاده کرد. نکته دیگر در باکس گل این است که طراحی و ترتیب گل ها در آن نیز بسیار جذاب تر خواهد بود. چرا که تمام قواعد مربوط به روانشناسی رنگ، نمادها و .. در آنها به خوبی رعایت شده است. از این رو قیمت باکس گل سورپرایز نسبت به خود گل ها، بیشتر است.

به عبارت دیگر شما اصلا نیاز نیست که ترتیب این گل ها را به هم بزنید، بلکه با همین شرایط که دارند می ‌توانید  آن ها را هدیه داده و از ماندگاری و شادابی آن ها تا چند روز مطمئن باشید. اما مسلما باکس های گل  نیاز به نگهداری دارند.

نگهداری باکس گل

در اینجا چند نکته کوتاه و ساده در مورد نگهداری گل ها در باکس گل را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

همانطور که می دانید گل ‌ها باید در اتاق های نسبتاً سرد نگهداری شوند. اگر به گل خانه ها و گل فروشی ها هم رفته باشید  متوجه شده اید که دمای محیط معمولاً سرد و خنک  است. به همین دلیل شما تا آنجا که امکان دارد برای نگهداری گل ها  باید فضای نسبتاً سردی را مهیا کنید. همچنین باید  آنها را از تابش مستقیم نور خورشید و گرما دور کنید. دما و شرایط محیطی، تاثیر قابل توجهی بر شادابی و طراوت گل ها دارد. هر گونه تغییرات مداوم دما و گرما می تواند باعث پژمردگی و خشک شدن زود هنگام گل ها شود. سعی کنید که به گلبرگ های گل در طول روز کمی آب بپاشید تا رطوبت  و تازگی آنها افزایش پیدا کند. توصیه می‌کنیم تا آنجا که ممکن است گل ها را از باکس گل در نیاورید. اگر به هر دلیلی لازم بود که این گل ها را از باکس گل در بیاورید سعی کنید که حتما ساقه  آنها را با چاقوی تیز و تمیز  (یا قیچی باغبانی)، یک الی دو سانتی‌متر در جهت ۴۵ درجه ببرید. چرا که این کار باعث می‌شود که وقتی آن را در گلدان قرار  می دهید، به بهترین شکل ممکن آب به ساقه آن برسد.

آبیاری باکس گل

آبی که برای گلدان استفاده می کنید سعی کنید که آب ولرم باشد. از ریختن آب های گرم و سرد درون گلدان های گل هم پرهیز کنید. این موضوع می تواند به طرز قابل توجهی شادابی گل ها را تخریب کند. چرا که در این صورت،  خود گل ها باید دمای آب را کم و زیاد کنند که برای آنها مضر خواهد بود. خیلی از کارشناسان در حوزه نگهداری گل ها توصیه می کنند که تا انجا که ممکن است، در گلدان ها، از آب معدنی استفاده کنید. آب شهری دارای املاح و افزودنی های مختلفی است. اما آب معدنی این املاح را ندارد. اگر به هر دلیل قادر به استفاده از آب معدنی برای آبیاری به گلها نیستید، می توانید آب شهری را برای مدت 24 ساعت در یک ظرف نگه دارید و پس از آن درون گلدان بریزید. این کار سبب می شود تا املاح آن ته نشین شوند و آب مناسب تری به گل ها داده شود. حتی می توانید آب شهر را بجوشانید و پس از آن، به گل بدهید.

قیمت باکس گل سورپرایز به نکات بسیار مختلفی بستگی دارد. قیمت باکس گل سورپرایز می‌تواند به جعبه آن بستگی زیادی داشته باشد انواع مختلف جعبه گل وجود دارد. جعبه هایی به صورت خوابیده، استوانه ‌ای، مستطیلی، صندوقچه ای و انواع و اقسام جعبه های گل دیگر. جنس آنها نیز ممکن است متفاوت باشد و در قیمت باکس گل سورپرایز تاثیر گذار باشد مثلاً چوبی، اکریلیک، شیشه ای یا فلزی.

به جز این دو پارامتر، دو نکته مهم دیگر نیز در مورد قیمت باکس گل سورپرایز وجود دارد. یکی اندازه جعبه که آن هم بر قیمت باکس گل سورپرایز تاثیر گذار است. به دلیل اینکه هر جعبه بزرگ تر باشد، قاعدتاً اکسسوری های بیشتری دارد و قیمت باکس گل سورپرایز را گران تر می کند. اما آنچه که در قیمت باکس گل سورپرایز موثرتر است، اجزای باکس ‌گل است منظور از اجزای باکس گل، همه  اکسسوری هایی است که به باکس گل سوپرایز اضافه می کنند  تا آن را زیباتر کنند. معمولا از چوب، مقوا، چرم، مخمل یا هر چیز دیگری درون این جعبه ها قرار می دهند تا علاوه بر زیبایی، شکل و شمایل آنها را به خوبی حفظ کند و باعث محکم تر شدن گل ها (برای تزیین و گل آرایی بهتر) شود.

معمولاً این گل ها توسط طراحان و دیزاینر های گل در باکس ها قرار می گیرد و هر چه که تزیین گلها دقیق تر و  با جزئیات بیشتری  باشد، بر قیمت باکس گل سورپرایز تاثیر گذار است. این تزئینات همواره همراه با روبان ها و پیام هایی است که به صورت سفارشی تهیه می شود. از این رو شما می توانید برای سفارش باکس گل سورپرایز، پیام و هر چیز دیگری که مد نظر دارید را هنگام سفارش، مطرح بفرمایید.

ایندکسر