مینه سوتا تیمبرولوز شماره 1 جورجیا آنتونی ادواردز را به پیش نویس NBA می برد


پنج ماه دیرتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، تیم مینه سوتا تیمبرولوز چهارشنبه شب با اولین انتخاب خود در مسابقه پیش نویس NBA 2020 آنتونی ادواردز را انتخاب کرد.

ادواردز ، یک نگهبان 6 فوت و 220 پوندی آتلانتا که فصل دانشگاه خود را در جورجیا گذراند ، به یک هسته جوان تیمبرولوز به رهبری مرکز ستاره کارل-آنتونی تاونز و نگهبان D’Angelo Russell ملحق می شود. ادواردز به طور متوسط ​​19.1 امتیاز در هر بازی کسب کرد و در کنفرانس جنوب شرقی دانشجوی سال اول بود.

پیش بینی شده بود كه ادواردز ، جیمز ویزمن ، مركز و گارد LaMelo Ball بهترین گزینه در نسخه امسال باشد. با این حال ، ادواردز بهترین موقعیت برای مینه سوتا بود – ویزمن در همان موقعیت Towns و Ball در همان موقعیت راسل مشترک بود – و از تیم های رقیب به عنوان گزینه احتمالی در روزهای منتهی به درارد چهارشنبه جدا شده بود.

این پروژه قرار بود طبق معمول در ماه ژوئن انجام شود ، اما به دلیل ادامه بیماری همه گیر COVID-19 ، NBA فصل بالون خود را در Resort World Walt Disney در اورلاندو به پایان رساند.

بیماری همه گیر همچنین منجر به تغییر مکان پروژه شد. به جای اینکه در نیویورک برگزار شود ، همانطور که معمولاً هر ماه ژوئن انجام می شود ، این مکان عملاً در محوطه دانشگاه ESPN در بریستول ، کانکتیکات برگزار می شود ، جایی که کمیساریای NBA آدام سیلور دور اول را برگزار می کند و معاون کمیسیون مارک تاتوم دوم ، به طور معمول. .

حتما بخوانید:
دکوراسیون مغازه شال و روسری فروشی

تأخیر در برگزاری پیش نویس به دلیل شیوع همه گیر باعث شد تا تیم های NBA بیش از هر زمان دیگری برای این پیش نویس آماده شوند و همچنین به این معنی بود که در هنگام ورود به NBA بیشتر از هر زمان دیگری دور از دادگاه وقت صرف می کردند.

در نتیجه ، تازه کارها به جای انتقال از پیش نویس به لیگ تابستانی NBA در لاس وگاس ، در عوض تقریباً مستقیم به فصول ابتدایی NBA خواهند رفت ، زیرا قرار است اردوهای آماده سازی در سراسر لیگ از اول نوامبر آغاز شود.


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید