[ad_1]

اوهایو از روز سه شنبه فعالیت خود را از سر می گیرد زیرا امیدوار است اواخر این هفته در میشیگان بازی کند.

باکیز در رده چهارم جمعه شب مکث کرد و پس از افزایش موارد COVID-19 در برنامه ، بازی شنبه در ایلینوی را لغو کرد. اوهایو تعداد مشخصی از کسانی را که در این تست ها شرکت کرده اند فاش نکرده است ، اگرچه مربی Ryan Day در میان آنهاست و اگر بازی ایالت میشیگان در روز شنبه در East Lansing ، میشیگان برگزار شود ، شخصاً تمرین نخواهد کرد.

ایالت اوهایو (4-0) احتمالاً باید این هفته و هفته آینده برابر میشیگان به میدان برود تا به حداقل 6 بازی لازم برای صعود به بازی ده بزرگ برسد. باکس در مقام اول در لشگر شرقی قرار دارد و پس از غلبه بر 42-35 در رده دوازدهم Hoosiers در 21 نوامبر ، در رده اول ایندیانا شکست تساوی دارد ، مگر اینکه ده بزرگ 12 بازی از 14 بازی باقی مانده خود را لغو کند ، حداقل شش بازی قرار است در 19 دسامبر در ایندیاناپولیس به عنوان قهرمانی برسد.

لری جانسون ، مربی خط دفاعی ، روز شنبه وظایف مربیگری باکی را بر عهده می گیرد.

روز شنبه ، دکتر تیم دکتر جیم بورچر گفت که ایالت اوهایو ، که “در اصل هیچ موردی از COVID-19 نداشته است” ، در روز چهارشنبه افزایش آزمایشات مثبت را نشان می دهد و از آستانه ده بزرگ برای مثبت بودن جمعیت پس از نتایج روز جمعه.

این تیم حاضر نشد چهره ها یا اسامی مشخصی را در مورد عملکرد خوب خود اعلام کند ، فقط گفت که بازیکنان ، مربیان و کادر پشتیبانی در تیم 170 نفره خط مقدم تحت تأثیر قرار گرفته اند. مدیر ورزشی جین اسمیت روز شنبه بارها و بارها به افزایش موارد COVID-19 در کلمبوس و اطراف شهر فرانکلین ، اوهایو اشاره کرد. تصمیمات برای لغو و تعلیق فعالیتها در دانشگاه اتخاذ شد ، زیرا اوهایو فقط از یكی از دو معیار مثبت G8 فراتر رفت و این برنامه را مجبور به توقف و مکث برای حداقل هفت روز کرد.

اسمیت روز شنبه گفت: “ما می دانیم كه الان كجا هستیم.” “ما باید ببینیم آیا چیزهای بیشتری داریم یا نه و اطمینان حاصل کنیم که مردان جوان منفی همچنان منفی هستند. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم همه از سلامت و سلامت برخوردار هستند ، اما همچنین اطمینان حاصل کنیم که اگر می توانیم هنگام رفتن به East Lansing بازی کنیم ، با هواپیمای تمیز حرکت کرده و در زمین تمیز بازی کنیم. “

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir