مونترال هارل مشکوک است که کلیپرز خواهان بازگشت او بوده و از لیکرز می خواهد “راه حل تجاری” را امضا کند


هواداران ممکن است یک سری پلی آف بین لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز را از دست بدهند ، اما مسابقه بین دو حق رای دادن به یک آژانس رایگان تبدیل شده است و لیکرز مونترس هارل را از تیم کلیپرز به خدمت می گیرد.

هارل برای اولین بار از زمان امضای قرارداد دو ساله 19 میلیون دلاری برای پیوستن به رنگ های بنفش و طلایی ، در گفتگو با خبرنگاران برای اولین بار از زمان امضای قرارداد 19 ساله با بنفش و طلایی ، هارل گفت که تیم سابق وی در تصمیم گیری برای او کمک کرده است.

از ششمین برنده حاکم سال در تماس فراخوانده شد که آیا کلیپرز ، تیمی که در سه فصل گذشته بازی کرده ، او را می خواهد یا خیر.

هارل در سن 26 سالگی گفت: “منظورم این است که ناگفته نماند.” “واضح است که اگر من در طرف دیگر باشم ، واقعاً همین نیست.”

بعداً از او سال شد که آیا می خواهد پس از میانگین امتیازات حرفه ای در فصل گذشته (18.6) و ریباند (7.1) ، که در 61 بازی از 63 بازی در فصل عادی نیمکت نشین بود ، به تیم کلیپرز برگردد. بازی

هارل گفت: “احساس می کنم اگر حرفه خود را در هر مکان به اندازه کافی سپری کنید ، می خواهید در آنجا بازی کنید و در آنجا به رشد خود ادامه دهید.” “بنابراین ، البته ، من هنوز هم برای این افراد و این سازمان احترام زیادی قائلم. اما همانطور که گفتم ، تا آنجا که آنها می خواستند من را برگردانم ، بدیهی است که چنین چیزی به نظر نمی رسد ، اینطور است؟”

در قرارداد جدید هارل گزینه بازیکن برای فصل 22-2021 وجود دارد که به وی امکان می دهد در تابستان 2021 در صورت تصمیم گیری در مورد ثبات بازار آژانس های آزاد و با تساوی تیم ها ، به یک آژانس رایگان بپیوندد. با هزینه محدود هزینه شده

حتما بخوانید:
تحقیق در مورد ورق های فلزی و جداول استاندارد آن دانش‌چی

وی در پاسخ به این سال که چرا تصمیم گرفته از تیم های مختلفی که برای خدمت وی ​​رقابت می کنند برای لیکرز بازی کند ، گفت: “صادقانه بگویم ، این یک تصمیم تجاری است.” “من احساس کردم این تصمیم درستی برای من است. من با خانواده ام صحبت کردم و شما می دانید ، ما در آنجا تصمیم گرفتیم که می خواهم بروم. همین طور … من قطعاً در کنار تیمی خواهم که خواهم بود.”

این پیشکسوت پنج ساله ، که در دور دوم مسابقات NBA Draft 2015 از هیوستون راکتس تشکیل شده است ، توسط ریچ پل از Klutch Sports ، همان نماینده مشترک دو ستاره اول لیکرز در لبرون جیمز و آنتونی دیویس ، نماینده دارد.

در حالی که هارل کلاچ را به “مانند خانواده” تشبیه کرد ، اما با انتخاب بازی در تیم دیگر در Staples Center ، تأثیر جیمز و دیویس را بر او کمرنگ کرد.

وی گفت: “در مورد تصمیم من ، این هیچ تاثیری نداشت ، زیرا در نهایت تصمیم من تأثیری بر زندگی هیچ یک از این پسران از نظر شرایط زندگی آنها نداشت.” “من یک خانواده برای مراقبت دارم ، بنابراین تصمیم من تصمیم من بود.”

در طرف دیگر سکه ، از هارل س askedال شد که ترک هم تیمی هایی مانند لو ویلیامز و پاتریک بورلی ، که با آنها برای حفظ رقابت کلیپرز با هم گروه شد ، چگونه است ، زیرا حق رای دادن از روزهای “شهر لابی” به کریس پل منتقل شد. بلیک گریفین و دی آندره جردن به دو بزرگترین جدیدشان در کاوهی لئونارد و پل جورج.

هارل گفت: “آنها تجارت را می فهمند.” “من تجارت را از این افراد یاد گرفتم ، مرد. پسرانی مانند لو ، که در یک فصل چندین بار معامله می شدند ، پسری مانند پت ، که بیشتر اوقات حرفه ام را با او بازی کردم ، و در پایان با او تجارت کردم. و آنها اساساً آنها به من یاد دادند که مهم نیست این یک تجارت است [what]. اگر شما یکی از بازیکنان سطح بالای ما در لیگ نیستید که همه ما می دانیم این بازیکنان چه کسی هستند ، می توان همه را خرج کرد. “

حتما بخوانید:
ارزش دلار صبح؛ 21 1401

کلیپرز در سال گذشته مورد علاقه او برای شرط بندی قرار گرفت و اکنون مدافع عنوان قهرمانی لیکرز این عنوان را دارد – البته با اضافه شدن هارل نیز پشتیبانی می شود. هارل ، که شماره 15 لیکرز خواهد بود ، گفت که در طرف دیگر رقابت این شهر تنظیم سختی نیست.

هارل گفت: “من فکر نمی کنم این چیزی باشد که ما باید تغییر دهیم ، زیرا در پایان روز ، بسکتبال کار ماست.” “وقتی من در کلیپرز بازی می کردم ، هر وقت کفش ورزشی ام را بستم هر آنچه داشتم به او می دادم. و اکنون که با لس آنجلس لیکرز اینجا هستم ، همان کاری است که من اینجا انجام می دهم.

“این وظیفه من است و خوشحالم که در تیمی حضور داشتم که به اندازه کافی قوی و عمیق بود و استعداد کافی برای قهرمانی در سال گذشته را دارد. بنابراین من فقط در ترکیب قرار می گیرم ، فقط سعی می کنم هر کاری که بتوانم انجام دهم ، به من کمک می کند تا به همان مکان برگردند. از آنجا که می بینم من سال گذشته آنجا نبودم و آنها آن را برنده شدند ، من فقط سعی می کنم وارد شوم و آنچه می توانم انجام دهم تا به آن کمک کند تا دوباره تکرار شود. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید