مونترال هارل مشکوک است که کلیپرز خواهان بازگشت او بوده و از لیکرز می خواهد “راه حل تجاری” را امضا کند


هواداران ممکن است یک سری پلی آف بین لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز را از دست بدهند ، اما مسابقه بین دو حق رای دادن به یک آژانس رایگان تبدیل شده است و لیکرز مونترس هارل را از تیم کلیپرز به خدمت می گیرد.

هارل برای اولین بار از زمان امضای قرارداد دو ساله 19 میلیون دلاری برای پیوستن به رنگ های بنفش و طلایی ، در گفتگو با خبرنگاران برای اولین بار از زمان امضای قرارداد 19 ساله با بنفش و طلایی ، هارل گفت که تیم سابق وی در تصمیم گیری برای او کمک کرده است.

از ششمین برنده حاکم سال در تماس فراخوانده شد که آیا کلیپرز ، تیمی که در سه فصل گذشته بازی کرده ، او را می خواهد یا خیر.

هارل در سن 26 سالگی گفت: “منظورم این است که ناگفته نماند.” “واضح است که اگر من در طرف دیگر باشم ، واقعاً همین نیست.”

بعداً از او سال شد که آیا می خواهد پس از میانگین امتیازات حرفه ای در فصل گذشته (18.6) و ریباند (7.1) ، که در 61 بازی از 63 بازی در فصل عادی نیمکت نشین بود ، به تیم کلیپرز برگردد. بازی

هارل گفت: “احساس می کنم اگر حرفه خود را در هر مکان به اندازه کافی سپری کنید ، می خواهید در آنجا بازی کنید و در آنجا به رشد خود ادامه دهید.” “بنابراین ، البته ، من هنوز هم برای این افراد و این سازمان احترام زیادی قائلم. اما همانطور که گفتم ، تا آنجا که آنها می خواستند من را برگردانم ، بدیهی است که چنین چیزی به نظر نمی رسد ، اینطور است؟”

در قرارداد جدید هارل گزینه بازیکن برای فصل 22-2021 وجود دارد که به وی امکان می دهد در تابستان 2021 در صورت تصمیم گیری در مورد ثبات بازار آژانس های آزاد و با تساوی تیم ها ، به یک آژانس رایگان بپیوندد. با هزینه محدود هزینه شده

حتما بخوانید:
چگونه جی جی وات از تگزاس بهترین الگوی استیلرز برای TJ Watt شد

وی در پاسخ به این سال که چرا تصمیم گرفته از تیم های مختلفی که برای خدمت وی ​​رقابت می کنند برای لیکرز بازی کند ، گفت: “صادقانه بگویم ، این یک تصمیم تجاری است.” “من احساس کردم این تصمیم درستی برای من است. من با خانواده ام صحبت کردم و شما می دانید ، ما در آنجا تصمیم گرفتیم که می خواهم بروم. همین طور … من قطعاً در کنار تیمی خواهم که خواهم بود.”

این پیشکسوت پنج ساله ، که در دور دوم مسابقات NBA Draft 2015 از هیوستون راکتس تشکیل شده است ، توسط ریچ پل از Klutch Sports ، همان نماینده مشترک دو ستاره اول لیکرز در لبرون جیمز و آنتونی دیویس ، نماینده دارد.

در حالی که هارل کلاچ را به “مانند خانواده” تشبیه کرد ، اما با انتخاب بازی در تیم دیگر در Staples Center ، تأثیر جیمز و دیویس را بر او کمرنگ کرد.

وی گفت: “در مورد تصمیم من ، این هیچ تاثیری نداشت ، زیرا در نهایت تصمیم من تأثیری بر زندگی هیچ یک از این پسران از نظر شرایط زندگی آنها نداشت.” “من یک خانواده برای مراقبت دارم ، بنابراین تصمیم من تصمیم من بود.”

در طرف دیگر سکه ، از هارل س askedال شد که ترک هم تیمی هایی مانند لو ویلیامز و پاتریک بورلی ، که با آنها برای حفظ رقابت کلیپرز با هم گروه شد ، چگونه است ، زیرا حق رای دادن از روزهای “شهر لابی” به کریس پل منتقل شد. بلیک گریفین و دی آندره جردن به دو بزرگترین جدیدشان در کاوهی لئونارد و پل جورج.

هارل گفت: “آنها تجارت را می فهمند.” “من تجارت را از این افراد یاد گرفتم ، مرد. پسرانی مانند لو ، که در یک فصل چندین بار معامله می شدند ، پسری مانند پت ، که بیشتر اوقات حرفه ام را با او بازی کردم ، و در پایان با او تجارت کردم. و آنها اساساً آنها به من یاد دادند که مهم نیست این یک تجارت است [what]. اگر شما یکی از بازیکنان سطح بالای ما در لیگ نیستید که همه ما می دانیم این بازیکنان چه کسی هستند ، می توان همه را خرج کرد. “

حتما بخوانید:
سهم عدالت 1 شهریور 1401 چقدر است؟

کلیپرز در سال گذشته مورد علاقه او برای شرط بندی قرار گرفت و اکنون مدافع عنوان قهرمانی لیکرز این عنوان را دارد – البته با اضافه شدن هارل نیز پشتیبانی می شود. هارل ، که شماره 15 لیکرز خواهد بود ، گفت که در طرف دیگر رقابت این شهر تنظیم سختی نیست.

هارل گفت: “من فکر نمی کنم این چیزی باشد که ما باید تغییر دهیم ، زیرا در پایان روز ، بسکتبال کار ماست.” “وقتی من در کلیپرز بازی می کردم ، هر وقت کفش ورزشی ام را بستم هر آنچه داشتم به او می دادم. و اکنون که با لس آنجلس لیکرز اینجا هستم ، همان کاری است که من اینجا انجام می دهم.

“این وظیفه من است و خوشحالم که در تیمی حضور داشتم که به اندازه کافی قوی و عمیق بود و استعداد کافی برای قهرمانی در سال گذشته را دارد. بنابراین من فقط در ترکیب قرار می گیرم ، فقط سعی می کنم هر کاری که بتوانم انجام دهم ، به من کمک می کند تا به همان مکان برگردند. از آنجا که می بینم من سال گذشته آنجا نبودم و آنها آن را برنده شدند ، من فقط سعی می کنم وارد شوم و آنچه می توانم انجام دهم تا به آن کمک کند تا دوباره تکرار شود. “


منبع: panjere-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید