منبع – NFL عمل Baltimore Ravens را در برابر شیوع ویروس کرونا لغو می کند

[ad_1]

دلایل میلز ، دکتر یک منبع به آدام شفر از خبرنگار ESPN گفت: “NFL صبح روز دوشنبه تمرین بالتیمور ریونز را لغو کرد ، یک روز قبل از اینکه تیم با پیتسبورگ استیلرز شکست ناپذیر بازی کند.”

کلاغ ها با حداقل یک آزمایش مثبت در هشت روز گذشته در میان یکی از بزرگترین شیوع ویروس کرونا در ورزش های حرفه ای هستند. هفته گذشته ، بالتیمور به طور رسمی 18 بازیکن را در لیست ذخیره / COVID-19 قرار داد و از آن زمان تاکنون سه شروع کننده وجود دارد – مارک اندروز ، خارج از پشت متیو جودون و جانشین گسترده ویلی اسناد چهارم – به گفته منابع ، آزمون مثبت است.

به گفته یک منبع ، از صبح روز دوشنبه ، کلاغ ها هنوز در حال تصمیم گیری برای زمان سفر به پیتزبورگ هستند. در ابتدا ، بالتیمور باید صبح سه شنبه با دو هواپیما که مسافت اجتماعی بیشتری را فراهم می کرد ، به پیتسبورگ برود و امشب در هینز فیلد با استیلرز بازی کند. اما کلاغ ها ممکن است اوایل دوشنبه شب ترک شوند ، زیرا انتظار می رود 2 تا 4 اینچ برف وارد منطقه پیتسبورگ در روز سه شنبه شود.

شیوع بالتیمور منجر به یک مسابقه 12 هفته ای بین Ravens و Steelers شده است که دو بار به تعویق می افتد.

ریونز قبل از لغو لیگ اولین تمرین کامل خود را طی 10 روز صبح دوشنبه برگزار می کرد. امکانات تیم از ظهر سه شنبه بسته شده است.

پس از لغو آموزش ، کرنر All-Pro Ravens کرنر مارلون همفری در توییتر خود نوشت: “بازی مجازی سه شنبه شب؟”

در آن زمان ، حداقل دوازده بازیکن آزمایش مثبت داشتند ، از جمله مدیر NFL MVP ، لامار جکسون ، پشتیبان مارک اینگرام و جی کی دوبینز ، مرکز شروع پاتریک مک کار ، مدافع میانی پاتریک ریکارد ، دفاع از کاله کمپبل ، حامیان خارجی پرنل مک فی و جودون. به منبع. هیچ یک از این بازیکنان مقابل فولاد بازی نخواهند کرد.

در مجموع ، حداقل 30 عضو Ravens وجود دارد – از بازیکنان گرفته تا مربیان و حتی یک متخصص تغذیه تیمی – که از 22 نوامبر تست هایی را انجام داده اند یا به عنوان ارتباط نزدیک با خطر بالا شناخته شده اند.[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme