منبع – درو برایس با شکستن دنده های شکسته ، پیشرفت می کند تا از نیواورلئان برای مقدسین بازگردد

[ad_1]

یک منبع به ESPN گفت که درو برایس ، بازیکن خط حمله نیو اورلئان از 11 شکستگی دنده خود بهبود یافته است ، هفته گذشته در تمرینات پرتاب شد و در هفته چهاردهم در مقابل عقاب های فیلادلفیا بازی کرد.

نسیم قطعاً در مقابل فیلادلفیا بازی نخواهد کرد ، اما او در بهبودی خود به وضوح پیشرفت کرده است که نیو اورلئان ممکن است یکشنبه هفته بعد ، هنگامی که حق دارد از مصدومیت خارج شود ، تصمیم دیگری در مورد خط حمله گرفت.

تیزوم هیل روز یکشنبه در بازی مقدسین برابر شاهین آتلانتا سومین شروع متوالی خود را در زیر مرکز انجام می دهد و عملکرد او همچنین می تواند در بازگشت سریع بریزز تأثیر بگذارد. نیواورلئان در هر دو بازی اخیر خود پیروز شد ، و هیل 311 یارد را از دست داد و همچنین چهار مرحله را پشت سر گذاشت.

اگر نیو اورلئان به پیروزی خود ادامه دهد و هیل به بازی خوب ادامه دهد ، هر سرعتی را که ممکن است مقدسین احساس کنند با بازگرداندن نسیم احساس می کنند ، از بین می برد و این می تواند به او وقت اضافه دهد. اما اگر نیواورلئان در یکشنبه و درگیری های هیل شکست بخورد ، تیم ممکن است به Breeze برگردد.

نسیم 41 ساله در 20 نوامبر به دلیل شکستگی دنده و ریزش ریه تحت IR قرار گرفت و او را مجبور کرد حداقل سه بازی را از دست بدهد. وی سپس گفت امیدوار است که تا هفته 14 آماده بازی باشد ، اگرچه مقدسین برای بازگشت او برنامه ای تعیین نکرده اند.

Saints (9-2) بهترین رکورد در NFC را دارند و سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن آنها می توانند در روز یکشنبه منطقه پس فصل را فتح کنند.

[ad_2]

منبع: panjere-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme